Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2010r


orcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    17

  • upiór

    10

  • Bobas

    9

  • krzys-68

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
Tomek wczoraj wyjął już akumulator !guns i przykrył skuter kocykiem !YES

To dobrze Tomcio - należy się zacnej trochę oddechu , bo najezdziliście się w tym roku ... ;)<_<

Odnośnik do komentarza
Tomek wczoraj wyjął już akumulator <_< i przykrył skuter kocykiem :P

tja,a ten garaż z czerwonym T ...to wczoraj tak tylko był otwarty jako pretekst żeby w domu nie pomagać !OKK ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A Siemik wczoraj odpalił po co najmniej miesiącu i fajnie było posłuchać pracy najśliczniejszego, największego i w ogóle naj. naj. naj. KRÓLA Maxi. Mojego burgmanika.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wczoraj to i ja Zacną przewietrzyłem na trasie Bydza,Inowrocław, Świecie, Bydzia

Siemiku, coś było słychać iż ten król to KRÓL serwisu CVT whist

Tak wiem Ty masz ten orginalny egz. a nie podróbe na PL :lol:

Odnośnik do komentarza
A Siemik wczoraj odpalił po co najmniej miesiącu i fajnie było posłuchać pracy najśliczniejszego, największego i w ogóle naj. naj. naj. KRÓLA Maxi. Mojego burgmanika.

Zaraz po ZACNEJ marce !OKK :lol:whist .

Grześ przestań sobie wmawiac że to Król i takie tam whist , może i Król ale serwisu .

P.S

No to teraz zakon ruszy na Kujawsko Pomorskie !starwars ;):lol: .

Pozdrawia !vampire .

Odnośnik do komentarza
A Siemik wczoraj odpalił po co najmniej miesiącu i fajnie było posłuchać pracy najśliczniejszego, największego i w ogóle naj. naj. naj. KRÓLA Maxi. Mojego burgmanika.

Zaraz po ZACNEJ marce !OKK :lol:whist .

Grześ przestań sobie wmawiac że to Król i takie tam whist , może i Król ale serwisu .

P.S

No to teraz zakon ruszy na Kujawsko Pomorskie !starwars :lol::lol: .

Pozdrawia !vampire .

Witek - ja tam przeciwko ZACNEJ nic nie mam ( tylko ktoś coś mówił o jakimś ryju :lol: ) ale jako mieszkaniec grodu nad Nogatem, będę musiał stac zbrojnie !tank !tank u boku Siemika, bo inaczej wiesz......... na mieście nie będę się mógł pokazac. whist !guns :D

Odnośnik do komentarza

Witam z rana Radek na pewno jest w tym co napisałeś troszkę prawdy ,że ni by Kolega że nad Nogatem i takie tam !tank . Nawiążę tylko do mojego pobytu nad Nogatem i wspomnę jak parę km zrobiłem po tamtejszych drogach już wykonanych z asfaltu a nie jak to było przed laty brukiem !tank !OKK . To mieszczanki oczom nie wierzyły że po świecie śmiga coś takiego jak ZACNA no ale moja skromna osoba pozwoliła mieszczankom i mieszczanom co by nie żyli w nie świadomości że maxi to nie tylko jakiś tam B 650 i mogli nawet dotknąc i zrobic pamiątkowe zdjęcie , wspomnę że nawet na tę chwilę goście zjechali z ościennych miast w osobie Kolegi z Elbląga w raz z szanowną małżonką , ech wyprawa jak wspominali była przednia , tylko zbójcy na jakowejś stacji gdzie konia tankowali ograbili kolegę na parę złoty wszak i olej morze też zakupił ech ta marka S....... .

P.S

No rozbawiliśmy troszkę ten czas jesieni , pogoda do bani pada i wieje wiatr czyli jesień na całego !guns .

Ciekawe co teraz Siemik napisze !vampire :ph34r:whist .

Radek raz jeszcze dzięki jesteś Wielki specjalne osobiste pozdrowienia dla Olgi !starwars .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Patrzcie no Upiorka, jak się leni bez pracy to chłopina chęci do pisania nabiera.

Nie , najazdu na Kow.Pom. z właścicielami H...i nie będzie gdyż KRÓL jest jeden :P i zająć się musi Grodem aby dalej KRÓL miał gdzie parkować.

I znowu zjebki !happybth hi.hi.hi.

CVT hm Brak wiedzy z mojej strony na ten temat, więc zostawiam go bez komentarza !happybth .

Radek :) Bo my mniejszość krzyżacka musimy trzymać się razem.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Zoba jak się Upiorkowi na wspomnienia zebrało ;)

Ale było zaj..........

Najlepiej już teraz w niedzielę pojedźmy w te nasze górki jeszcze raz !placz1 :):) !happybth !happybth !tut !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
CVT  hm  Brak wiedzy z mojej strony na ten temat, więc zostawiam go bez komentarza  !happybth .

Na ten temat to ani Suzuki , atym bardziej serwisy nic nie wiedzą. I to jest ten problem króla. I musie gdzieś parkować jak ZACNE się przemieszczają !happybth

A tak z normalna zbliżają się Andrzejki, może jakieś wspólne lanie wosku ?? ;)

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów ;) pozdrawiam serdecznie:) szerokości życzę na te chyba już końcowe dni jazdy !bicz,

Odnośnik do komentarza
Siemanko Ziomale

 

Jak by się kto pytał to od paru minut jestem juz w domku  whist

No to Ziomale się cieszą, że już jesteś :)whist

Witam kolegów !scooter pozdrawiam serdecznie:) szerokości życzę na te chyba już końcowe dni jazdy !bicz,

Zobacz kto się obudził !scooter :)

Odnośnik do komentarza

Babasku nie obudziłwhist tylko brak czasu ganiam, od rana do wieczora, praca, praca i jeszcze raz praca whist ale za to jeżdzę no stop !bicz ciekawa jestem jak długo jeszcze. Pozdrówki dla wszystkich !scooter

Odnośnik do komentarza

Cześć Basieńko

no to niestety musze Cię zmartwić...

od wtorku śnieg whist mróz whist i bardzo zimno !bicz

ale co tam do wiosny to już rzut beretem

jeszcze chwila i zacznie sie nowy rok

i nowe nadzieje i stare marzenia !scooter

Odnośnik do komentarza
Cześć Basieńko

no to niestety musze Cię zmartwić...

od wtorku śnieg whist mróz !scooter i bardzo zimno !bicz

ale co tam do wiosny to już rzut beretem

jeszcze chwila i zacznie sie nowy rok

i nowe nadzieje i stare marzenia :)

O i Kaśka się obudziła !scooter

Ach, te dziewczyny ... whist

Odnośnik do komentarza

Melduję że sprzet juz odstawiony do garażu,przykryty kocykiem i pokrowcem.Pójdę czasami go pogłaszczę i oby do wiosny whist

Czekam na śnieg i narty i mam nadzieję "że limit domowego szpitala" się już na ten rok wyczerpał !bicz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...