Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tajni agenci :)


Gość Svempas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak że przybywa na forum nowych ludzi i coraz więcej z nich nie wita się w dziale serdeczno?ci i nie wypełnia profilu przez co doprowadza wielu do białej gor?czki !OK !tut ;) . Może jest to spowodowane niefrasobliwo?ci?, a może zwykłum lenistwem, tego nie wiadomo.

W takiej sytuacji wychodzę z inicjatyw? żeby przy rejstracji wy?wietliła się informacja (najlepiej na czerwono ;) ) że pierwsze kroki powinny być skierowane do działu serdeczno?ci gdzie należy się przedstawić, bo przecież tego wymaga kultura :)

Co wy na to?? !tut

Odnośnik do komentarza

hehe .. co prawda wolno?c mamy, jednak uwazam ze cos takiego jak kultura powinno u nas występować obowi?zkowo ...

zaraz dojdzie do tego ze nowi beda mieli dostep do pierwszego posta tylko w serdecznosciach ... !tut !tut !OK

Odnośnik do komentarza

No może aż tak drastycznie Dee nie będzie, ale musisz przyznać że nasze forum jest w pewnym sensie wyj?tkowe i kultura jest tutaj na dosyć wysokim poziomie. Choć niektóre temat temu przecz? (wierszyk na nostalgie letnich dni ;):) !tut !OK )

Nie chodzi mi o jaki? totalny terror, tylko o tak? informacje przypominaj?c? o zasadach na forum. A co zrobi dany osobnik to jego sprawa !tut ;)

Odnośnik do komentarza

Szanowni Koledzy. Wasze odpowiedzi zdumiały mnie ogromnie. Nie zauważyłem działu serdeczno?ci, nie znałem zasad Waszego forum. Może to moja wina, a może braku dostatecznej informacji. Proponuję , żeby dopuszczać do logowania osoby z conajmniej tytułem hr, kandydat winien posiadać conajmniej sze?ciu wprowadzaj?cych i zdać egzamin z kultury u dr Svempas i dr Dee Jay. Po raz pierwszy kto? mi zarzucił brak kultury. Za niewła?ciwe wej?cie do Waszego forum użytkowników przepraszam ( nie dotyczy to tych dwóch prostaków którzy podnie?li moje ci?nienie).

Mam pytanie do innych użytkowników, czy forum ma być ograniczone do pewnej ilo?ci osób (bo tak sugeruj? moi dwaj adwersarze).

Sprawdziłem niektóre profile z roku 2004, gdzie również nie s? wypełnione . Pozostaję więc tylko dziwić się tam panom , że nie urz?dzili kapturowego s?du i nie spowodowali wykre?lenia użytkowników którzy nie przedstawili wszystkich swoich danych.

Przed chwil? sprawdziłem profile obu Panów, no i nic mi nie pozostaje jak tylko ich przeprosić . Sk?d ja miałem wiedzieć , że to s? po prostu gówniarze którzy dorwali się do skuterów. Ale skoro już się tyle napisałem to już nie będę wykre?lać i wysyłam.

Odnośnik do komentarza

Witam

Zauważyłem, że od dłuższego czasu niektórzy urzytkownicy tylko czychaj? na nowe wpisy i czekaj? na wpadkę np. brak powitania, nie wypełniony profil itp.

Nie bardzo rozumiem tego d?żenia do tego aby każdy koniecznie wypełniał dane. Nie wszyscy na tym forum szukaj? kumpli, niektórzy potrzebuj? informacji.

Mam propozycję dla inkwyzytorów burgmanii, je?li nie możecie pomóc udzielaj?c informacji to nie zabierajcie głosu i nie obrażajcie ludzi zrażaj?c ich do tego forum

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Bzzzzz

Witam urażonych użytkowników Sipora i Mirasa. !tut

Wypełniony lub nie wypełniony profil nie jest aż tak istotny. Istotne jest natomiast to, że wchodz?c na nasze Forum żadko kto powie "cze?ć jestem XYZ i potrzebuję........." !OK

I o to toczy się ta batalia. Grzeczno?ć wymaga pewnych zachowań (młodszy kłania się starszemu, wchodz?cy już będ?cym w danym pomieszczeniu itd.) takich zasad uczyli mnie rodzice.

Nasze Forum nie jest aż tak bardzo rozbudowane żeby nie zauważyć działu serdeczno?ci. Ja wchodz?c na obce Forum najpierw obserwuję panuj?ce tam zasady, a potem dopiero co? skrobnę staraj?c się zachować tamtejsze zasady i reguły.

I O TO PROSZĘ NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW. !tut

Pozdrawiam

Bzzzzzzzz

Odnośnik do komentarza

poprostu z 2004 roku ludzie s? nam dawno w większo?ci znajomi jako że pojawiaj? sie na spotkaniach tudzież zlotach ...

Nie zauważyłem działu serdeczno?ci, nie znałem zasad Waszego forum. Może to moja wina, a może braku dostatecznej informacji

tylko jeden fragment jest tu poprawny - to twoja wina ...

Proponuję , żeby dopuszczać do logowania osoby z conajmniej tytułem hr, kandydat winien posiadać conajmniej sze?ciu wprowadzaj?cych i zdać egzamin z kultury u dr Svempas i dr Dee Jay

zacny pomysł ...

a dopowiem że odzew na ten brak kultury był znikomy, poniewaz ... ręce opadaj?, i siły odchodz? ... i sporo osób poprostu straciło juz wiare, że da się jeszcze namiastki kultury uratować ...

Sk?d ja miałem wiedzieć , że to s? po prostu gówniarze którzy dorwali się do skuterów

Co za ulga, a już my?lałem ze jak stuknęła mi dwudziestka to stary jestem ...

a na marginesie dodam, że to bardzo dojrzała wypowiedĽ ...

będe ewenementem na skale swiatow? ... Mumia gówniarz .. !tut !tut

a tak na serio, to przestan kaszleć i sie dusic.

Jak każdy nowo-przybywaj?cy powiedz nam kim jestes, sk?d jestes i dlaczego jestes, żeby?my wiedzieli komu odpowiadamy. To nie jest trudne, a jakie wymierne tego efekty s? ... ho ho ...

Nie bardzo rozumiem tego d?żenia do tego aby każdy koniecznie wypełniał dane. Nie wszyscy na tym forum szukaj? kumpli, niektórzy potrzebuj? informacji.

ależ to jest forum kumpli, wręcz powiedziałbym przyjaciół, niektórzy traktuj? się tu prawie jak rodzina ...

natomiast na łowcach informacji wogóle mi nie zależy (nie wiem jak reszta),

prze?ledĽ historie co od zawsze było przez wielu z nas postulowane.

Nie tylko ja czy Svempas (vel Gówniarze) zwracamy na to uwage...

O wiele lepiej rozmawia się z kim? kto przychodzi i jako "nowy" daje się poznać, a nie gra agenta !OK Przykład Ciachu :D

Odnośnik do komentarza
Sk?d ja miałem wiedzieć , że to s? po prostu gówniarze którzy dorwali się do skuterów.

I kto tu kogo pos?dza o brak kultury !tut . Ja napisałem ten temat w dobrej wierze, jako sugestię, ot taka mał? informację żeby do zgrzytów nie dochodziło. Napisałem to wszystko, nikogo nie urażaj?c, a osobnik miras skwitował moje wypowiedzi krótkim obrażaj?cym mnie sformułowaniem. Przy okazji GSX nie jest skuterem.

Ale żeby choć w twoim pierwszym po?cie było słowo witam lub co? w tym stylu hmmm... Swoja drog? to jak idziesz do jakiego? np. urzędu to od razu wchodzisz i mówisz "chce to i to". Tak bez Dzień dobry i ogólnej ogłady.

No i kto tu na "gówniarza" wychodzi ???????

Odnośnik do komentarza

tiaaa :)

zninczujcie mnie... a jak :D mraaau

forum jest w pewnym sensie wyj?tkowe i kultura jest tutaj na dosyć wysokim poziomie

co za skromno?ć.... !OK

chodzi mi ... o tak? informacje przypominaj?c? o zasadach na forum

git !tut

Czasem... mam wrażenie ze ZA BARDZOOOOO naskakujecie na Nowe osoby, które jeszcze nie zd?żyły sie z wami zapoznać, z wasz? "kultur?" o ktorej tak często wspominacie...zasadach etc...

Fajnie jest wspomnieć o tym jak się zachować ale... Panowie, bez przesady! ...dajcie jaki? wzór swoja postaw? ! :):) !tut

pozdr

Odnośnik do komentarza
Jak że przybywa na forum nowych ludzi i coraz więcej z nich nie wita się w dziale serdeczno?ci i nie wypełnia profilu przez co doprowadza wielu do białej gor?czki !OK  !tut  :D . Może jest to spowodowane niefrasobliwo?ci?, a może zwykłum lenistwem, tego nie wiadomo.

W takiej sytuacji wychodzę z inicjatyw? żeby przy rejstracji wy?wietliła się informacja (najlepiej na czerwono :) ) że pierwsze kroki powinny być skierowane do działu serdeczno?ci gdzie należy się przedstawić, bo przecież tego wymaga kultura :)

Co wy na to?? !tut

Nie będę doł?czał do żadnej strony sporu. Mam tylko pomysł dotycz?cy nowych użytkowników. Nie każdy chce udzielać się na forum, a jedynie czasem zadać jedno nurtuj?ce go pytanie. W tym celu można by założyć odpowiedni dział tzw. dla go?ci, gdzie istniałaby możliwo?ć pisania bez zalogowania się. Miałem z tym do czynienia na innym forum (samochodowym), gdzie w moim przypadku ?wietnie się to sprawdziło. Uzyskałem konkretn? odpowiedĽ i na szczę?cie nie musiałem się rejestrować, bo jaki byłby tego celi, je?li i tak więcej się już tam nie udzielałem. W pewien sposób ograniczyłoby to również spory dotycz?ce wcze?niejszego przedstawiania się, je?li kto? pisze jako "go?ć" to rozumiem, że nie chce udzielać się w innych działach. Nie wiem co na to twórcy forum, ale wydaje mi się, że warto się nad tym zastanowić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
... dlaczego jestes, ...

Dzień dobry.

Dee dotkn?łe? strasznie poważnego zagadnienia. Wielu starło się odpowiedzieć na to pytanie i przeszło do historii jako filozofowie.

Powinni?my sobie zadać też pytanie czy forum jest dla nas czy my dla forum, bo je?li jest to tylko narzędzie do komunikacji to traktujemy wpisy jak zwykł? rozmowę między ludĽmi wtedy, tym znaczeniu, forum jest tylko no?nikiem informacji tak jak powietrze w rozmowie twarz? w twarz. I tak jak to jest w normalnym życiu odzywaj? się do nas różni ludzie i to nasza odpowiedĽ zmienia tę „odzywkę” w rozmowę. Wiadomo, że nie ze wszystkimi się rozmawia i nie wszystkim mówimy sk?d jeste?my i kiedy się urodzili?my.

To takie moje rozważania na niedzielę.

pozdrawiam

ultras

Odnośnik do komentarza
To takie moje rozważania na niedzielę

o jej .. zabrzmiało jak wypowiedz księdza :D

jednak, jak kto? do mnie podhcodzi i zaczyna rozmowe ... to zazwyczaj jest to "cze?ć jestem ten i ten"

a jak kto? z partyzanta wyskoczy "potrzebuje tego i tego" ... to praktycznie nawet go nie słysze ...

PS

Ultras .. powiedz czy kamizelka sie sprawdza .. bo nic nie napisales jak doszla :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nikt integrowac sie na sile nie musi, ale wlasnie wyjatkowosc tego forum polega na braku anonimowosci. Maxi skutery to ciagle mala grupa uzytkownikow drog. Nikt tez nie wymaga podania numeru konta czy numeru buta. Osobiscie nie chcial bym zeby forum przerodzilo sie w anonimowych pisarzy na wzor forum np "gazety wyborczej" gdzie kazdy jedzie po sobie jak po burej suce, a jedzie tak bo jest wlasnie anonimowy co oznacza "chowam sie za monitorem i mam was w dupie" Zauwazylem ze wsrod nowych forumowiczow sa dwie grupy: jedna ktora zada pytanie i oczekuje odpowiedzi i na tym konczy sie ich przygoda z forum bo uzyskali odpowiedz, nastepne pytanie zadadza jak beda w potrzebie. Jest tez 2-ga grupa i ta osobiscie wole i chetniej udzielam odpowiedzi, sa to ludzie ktorzy po zdobyciu informacji sami zaczynaja udzielac odpowiedzi, wpadac na lokalne spotkania i zloty. Takich osob jest naprawde coraz wiecej i chyba tego nie zaluja, bo zyskuja nie tylko odpowiedzi ale i wielu ciekawych znajomych rozrzuconych po calej polsce na ktorych moga liczyc kiedy np padnie im sprzet np gdzies w trasie. W Polsce jest nie wiele miejsc gdzie nie mialbym do kogo zadzwonic w razie pomocy bo zerwal mi sie np pasek i to jest wlasnie najlepsza rzecz w calym tym pisaniu na forum i uczesniczeniu w zyciu klubowym. Z niektorymi widuje sie raz w roku z innymi co czwartek ale wiem ze kiedy bede potrzebowal pomocy to moge do nich zadzwonic. Nazywanie kogos debilem, gowniarzem prostakiem nie jest najlepszym sposobem na zdobycie sympatii i szacunku, a to czy ktos ma lat 18 czy 180 to jest mi to obojetne bo ja dziele ludzi na madrych i glupich a nie mlodych i starych. Zreszta jest tu na forum coraz liczniejsza grupa wlasnie 18-sto latkow ktorych lubie i szanuje podobnie jak innych duuuzo starszych. Sam kiedys przyjechalem ten 1-szy raz na spotkanie i to ja musialem sie postarac zyskac szacunek innych a nie odwrotnie, bylo to co prawda wieki temu ale do dzis dobrze to pamietam :D Wiec w mysl zasady nie wazne kim jestes ale wazne co soba reprezentujesz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mój numer buta to 49...

A do tematu, Dee jak piszesz ze nie zauwazasz takich ludzi to po co im odpisujesz :D, nie lepiej zostawic taki temat bez odpowiedzi?? Zawsze mnie to zastanawia, ze kazdy mowi zeby nie odpisywac na glupie tematy albo na tematy w ktorych sie nic nie wie i nie wniesie a i tak kazdy na to odpisuje dodajac swoje komentarze i uwagi ktore nie maja nic wspolnego z tematem...

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, że pojawił się ten temat. Raz już próbowałem co? w temacie nagonki na nieuzupełnione profile powiedzieć i z mety dostałem zjebkę...

Trudno zaryzykuję jeszcze raz.

Większo?ć nowych ludzi pojawia się tu w poszukiwaniu informacji lub opinii osób znaj?cych się na rzeczy. Nie ma się co dziwić, że pierwszy post to, w większo?ci przypadków, zawsze pytanie o rozwi?zanie jakiego? problemu. To, że jest napisany bez wypełnienia profilu na pewno nie jest przejawem braku kultury. Ten czy inny kole? kupił sobie maxi, może zbierał na niego kasę ze dwa lata, krew mu w głowie buzuje z podniecenia przed piewrwsz? jazd? i okazuje się że dupa. Sprzet do niczego. Szuka zrozpaczony wszelkich miejsc gdzie mogłby otrzymać ewentualn? pomoc trafia na Burgmanię, pisze co go boli a o wypełnianiu profilu nawet nie my?li, bo jedyne co my?li to "co dolega mojemu skuterowi???" Siedzi o od?wieża co 5 min i czego się doczekuje. Porad ojcowskich i ukulturalniania. Super pierwsze wrażenie. NIkogo nie bronię ale pisanie z mety niezbyt przyjemnych rzeczy do kogo?, kogo się nawet nie zna, kultur? mi nie pachnie. Potem jeszcze zdziwienie czmu się kole? burzy - przecież kulturalnie mu napisałem, żeby profil wypełnił. Ciekawe jest też to, że za wojowanie z agentami zabrało się tylko kilka osób. Dlaczego na przykład Maruisz, czy DR. BIG nie specjalnie strzępi? sobie język w tym temacie. Co? mi się wydaje, że u niektórych osób występuje lekka mania wielko?ci. "Jestem w Burgmanii, jestem bossem, Mariusz to mój kumpel i nie będ? tu jacy? frajerzy za?miecać mojego forum" i to jest podtekstem tych kulturalnych pouczeń. Na szczę?cie nie jest to nagminne, ale na pewno stawia cały Klub w złym ?wietle a pierwsze wrażenie często bywa najważniejsze.

Teraz możecie mnie wirtualnie zgładzić.

Pozdrowienia i co złego to nie ja :D

Odnośnik do komentarza

Witam szanownych kolegów i koleżanki :D

Nie przedstawiam się ponieważ kiedy? poznałem na forum biznesmena, wła?ciciela rodowodowych arabów (koni), wspaniałego jeĽdzca który wkrótce okazał się drobnym handlarzem, bez koni, nie umiej?cym wcale jeżdzić.Byłem posiadaczem skutera i dlatego chętnie jeszcze ogl?dam strony skuterowe i czytam forum.

Podobnie jak kolega miras kiedy? prosiłem na forum o pomoc , ale dotycz?c? konia ( na końskim forum). Na pierwszym forum również mnie zdołowano bo się nie przywitałem i nie opisałem :( Pomocy nie uzyskałem . Nauczony tym przykrym przywitaniem w następnym forum ładnie się przywitałem i przedstawiłem :) A tam w sposób grzeczny acz zdecydowany bez żadnych docinków podpowiedziano, że nie jest to klub towarzyski, ale forum i nikt nie ma ani ochoty, ani czasu czytać moje pozdrowienia i opisy. Zdumiewaj?ce , ale otrzymałem od kilku osób poradę i pomoc za któr? byłem im bardzo wdzięczny :) Wasze forum zraz przypomniało mi pierwsze forum gdzie było pełne grzeczno?ci ale głuche na słowa o pomoc :( . Jeżeli pierwsza osoba zwróciła uwagę mirasowi to drwi?ce uwagi następnych były już nie na miejscu. Nie dziwię się wieć że poczu się urażony i odpisał tak jak odpisał. :) Ja na jego miejscu odezwałbym się znacznie dosadniej i ostrzej :) Atmosfera na tym forum zrobiła się duszna i nieprzyjemna. Powini?cie się nawzajem przeprosić i podać sobie ręce. :)

Co nie powinni?cie to stosować terror psychiczny wobec nowych kolegów. Wy jeste?cie zaprawionymi w dyskusjach weteranami a nowi maj? co najwyżej czy?cić rury wydechowe. Ni tędy droga. Jeste?cie młodzi i powinni?cie się jeszcze uczyć a nie nauczać. Trochę przydługa jest moja wypowiedĽ, ale niewielu miało odwagę bronić kolegi.

Jak mówi definicja forum jest miejscem wymiany my?li , a nie czuło?ci. Kto zechce zawrzeć bliższ? znajomo?ć winien wst?pić do klubu, np.prężnej i ciekawej - burgmanii :) - bardzo przeze mnie cenionego klubu z racji sympatycznych ludzi.

Tak więc drodzy odrobina szacunku dla innych ludzi, może roztargnionych i zapominalskich. Nie podważajcie wychowania innych nie znaj?c ich bliżej i nie pos?dzajcie o brak kultury bo nie ma gorszej zniewagi. No i zmieńcie nazwę forum, bo jest myl?ce. Np. towarzystwo wzajemnej adoracji. :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobra miałem się nie wypowiadać, lecz powstrzymać się niemogę...(jednak swoj? wypowiedĽ okroję z góry...).

Otóż zaczynaj?c...

Nie wspominam o momęcie zapisania się na burgmanię...Przybywaj?c tutaj znałem większosc ludzi, więc jakiego? oficjalnego przywitania nie było z tego co pamietam...(a może mam zł? pamięć?)...

Lecz odk?d pamiętam, to gdziekolwiek się rejestruję na forum, to zawsze wypada się przywitać...

Co wiecej...Nie tylko nasze forum posiada miejsce do przywitań, nie jest to po prostu nic dziwnego, że ludzie uczestnicz?cy w życiu danego forum oczekuj? choćby paru słów o sobie, oraz powitania małego...

Nie trzeba przecierz wypisywać całych eposów na swój temat itd.

Wystarczy proste "Witam,mam na imie tak i tak, poch?dzę z t?d, od X czasu jeżdżę Y skuterem..." Wiele raczej nikt nie wymaga, a że jeszcze kto? moż enie zauwazyć specjalnej czę?ci forum nazwanej "Serdeczno?ci?"

Na forum motocyklistów i na forum grupy-południe s? 2 rózne możliwo?ci w pierwszym jest miejsce do przywitań(jak u nas) w drugim jest po prostu post w którym każdy nowy wpisuje się...

W obu przypadkach niema problemów i ludzie pierwsze posty wpisuj? wła?nie tam...

NIe widze przeszkód, ażeby tutaj tak się miało nie dziać... To tak jakby zagadał do mnie kto? przykładowo na gg, lub zadzwonił na komórkę...Bez przedstawienia się(w przypadku gg nawet bez wypełnionego profilu) od razu zaczałby gadać farmazony co Go dręczy itp. W przypadku telefonu odłozyłbym słuchawke, w przypadku gg po nieudanych pro?bach przedstawienia się z kim rozmawiam zablokowałbym klienta...

Tak dzieje się tutaj... Panie i panowie X... y... rejestruj? się, zadaj? jedynie pytanie i oczekuj? niewiadomo jakich odpowiedzi...

Nie ma tutaj nawet róznicy czy pytanie dotyczy AN650 czy YP125...je?li ten ktos się nie potrafi jako tako zachować to w moich oczach nie jest wart uwagi...

Je?li komu? nie zależy na Naszym towarzystwie, to bez sensu żeby się wogóle rejestrował...

Powiadacie panowie, że niby mog? się rejestrować, zadać pytanie Go dręcz?ce i tyle... Jest w tym sens? Nie wiem, ale ja takowego nie widzę...

Je?li Nam nie okaże choćby odrobiny może nie szacunku, (bo to by oznaczało że Go żadamy) ale wyrazu człowieczeństwa jakim jest proste "dzień dobry" to raczej niema na co liczyć... A pytania mozna równie dobrze zadawać w salonach motocyklowych(serwisach) czy też u znajomych jeżdż?cych jednosladami(je?li takowy go?ć posiada jakich? znajomych na 2oo)...

Hmm idziemy dalej? Obrażanie...Tego nie trzeba nawet podsumowywać, bo to jest idiotyzm sam w sobie...jak mozna wej?ć i w drugim po?cie juz na kogo? najechać, nie znaj?c Go nawet? Nie kumam...

następnie... Sk?d wogóle to oburzenie Naszym zachowaniem? Że Mariusz ani Bigu nie wypisuj? takich rzeczy... Otóż też nieraz wypisuj?...A przecierz to nie oto chodzi, zeby z 1000 użytkowników w każdym w?tku bez przywitania cały 1000uż. się wypowiedziało, aby nowy się przywitał... Robi to jedna-->dwie osoby a nie WSZYSCY...

Raz zrobię to ja, raz DeeJay, czasem majon, czy Komar...A nieaz Mariusz, Artix albo Bigu... nie widze w tym żadnego pokazu nienormalno?ci czy też gł?biarstwa...

OT zależy Nam na normalnej atmosferze na forum i tyle... Nie chcemy aby zaczęło się TU dziac jak w "innych" miejscach i tyle...

Chyba Mi nie wyszło okrojenie postu :) , ale cóz na to pordze :) ...(przyzwyczaili?cie się już chyba :D ).

Pozdrowienia, Qbson :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kazde forum ma swoje prawa i zasady. Tu w dobrym tonie jest przedstawienie sie tak jak napiasl Kubo. Forum wzajemnej adoracji, masz racie. Bo poprostu jestesmy nie tylko przyjaciolmi i nie ma u nas anonimowosci, ale znamy sie w wiekszosci z relanego swiata od lat. W zamian za nasza wiedze oczekujemy chocby powiedzenia skad ktos do nas pisze. Czy to taki wstyd powiedziec ze np jestem z Pcimia Dolnego, mam lat nascie, dziesiac. Dzieki temu i tym zasada mozna sie dowiedziec nie tylko cennych wskazowek dotyczacych maxi skuterow ale i poznac historie nie jednej maszyny. Kolas zauwaz jak to jest ze wiekszosc otrzymuje odp na swoje pytania a moze 1 % nie. Forum o wszystkim i o niczym jest na "gazecie wyborczej" Kolas konskie forum powiadasz i biznesmen ktory okazal sie oszustem, no coz wlasnie dlatego eliminujemy tu takich ludzi. O tobie jak narazie wiem tyle ze masz nick name Kolas. Koniec. Faktycznie musisz byc kims slawnym albo osoba bardzo publiczna ze nie chcesz sie przedstawic. Zapewne jestes tez osoba ktora moze pochwalic sie dr. hab przed nazwiskiem i osoba z podstawowym wyksztalceniem nie podasz reki. Wyzywanie kogos od debili faktycznie jest w twoim odczuciu szczytem elegancji. Co do terroru psychicznego, czy jesli ktos wchodzi do towarzystwa to szczytem nietaktu jest powiedzenie czesc i przedstawieniem sie. Bo wg mnie to tylko oznacza jak ktos jest wychowany. Prawda jest taka zawsze mozna uzyskac tu pomoc, ale nie mam ochoty dzielic sie swoja wiedza z kims kto ma mnie w dupie. Poznaj ludzi a potem dopiero oceniaj, bo nie wiesz nawet z kim rozmawiasz podobnie jak ja nie mam pojecia komu odpisuje i nie chce mi sie juz wiecej odpowiadac anonimowym osoba. Gratuluje taktu, twoj pierwszy post rozpoczal sie od pouczania jak powinno wygladac forum.

Odnośnik do komentarza

Ale ta cała rozmowa sprowadza się do jednego: większo?ć nowych ludzi usprawiedliwia się "niezauważyłem" lub "nie wiedziałem". A wła?nie o to mi chodzi, żeby wyeliminować te "wymówki" jedn? prost?, nikogo nie obrażaj?c? informacj? podczas rejstracji. My?lę że to rozwi?zanie mogłoby w pewnym stopniu wyeliminować zgrzyty.

Jeszcze raz podkre?lam że temat miał poddać ocenie moj? propozycje, a zamienił się w obrzucanie wyzwiskami i wykład z kultury osobistej. Ale o to chodzi żeby każdy napisał swoje zdanie.

Pozdrawiam :D:)

PS. Nie potrafie się powstrzymać:

Ciekawi mnie postawa nowych osób... Zdaniem niektórych jest tak: Chce pomocy; nie interesuje mnie nic, co macie do powiedzenia poza zadanym pytaniem; a jak się nie podoba to mam was w dupie... Ogólnie wyznaj? zasade że najlepsz? obron? jest atak. Nooooo dosyć ciekawe podej?cie

Odnośnik do komentarza

Jako jeden z nowych użytkowników chciałbym również podzielić się pewnymi uwagami...

1. Dziwi mnie trochę agresywna reakcja Mirasa na nieco uszczypliwe, ale jednak zgodne z kanonami taktu pierwsze odpowiedzi Svempasa, Komara i Dee Jaya.

Miras, ja też przed pierwszyn postem (niestety z mojej niefrasobliwo?ci) nie przywitałem się, została mi zwrócona uwaga, ale nie obraziłem się od razu na cały ?wiat, a tym bardziej nie obrażałem nikogo nieprzyjemnymi epitetami...

2. Uważam osobi?cie, że decyduj?c się na udział w forum, nie jest aż tak wielkim problemem powiedzieć co? o sobie. Przecież jak w każdej grupie, bardziej lub mniej formalnej, s? pewne przyjęte zasady i dobrze by byłoby do nich się w jakim? stopniu dostosować...

3.Co do wieku, czy ma to jakie? znaczenie, my?lę, że znaczenie powinno mieć co? innego ...

Pozdrawiam

ciachu

Odnośnik do komentarza

Ale mi się trafiło. Dopiero czwarty mój post a tutaj taka jatka. :( Koledzy zajmujecie się naprawdę dupereln? spraw?. Kto? komu? co?, jak u Pani Jadzi w maglu. :) Nie macie ciekwszych tematów. Bardzo Was proszę , żeby mój post był ostatni. Błagam. Lepiej odpowiedzcie jak awansować np. na Zaawansowanego Maxi-Maniaka, bo ten W?chacz spalin mi nie pasi. :) Odpowiedzcie proszę ale w innym dziele lub temacie. ;)

Odnośnik do komentarza

Zmiana podpisu jest wynikiem ilo?ci postów napisanych na forum. Jeżeli będziesz sie udzielał na forum to podpis sie zmieni, nie ma innej możliwo?ci.

Czy temat nie jest ciekawy decyduj? ci którzy na forum s?, jeżeli nie byłby ciekawy w mniemaniu pewnych osób to nie miałby już 2 dosyć obszernych stron. A pro?ba o skończenie tematu wydaje mi się dziwna, bo to nie jedna osoba decyduje lecz wszyscy. Taka jest idea forum: każdy pokazuje swoje zadnie, kiedy i w jakim temacie chce.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...