Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy salon w starym miejscu


Komar

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie uruchomiłem kompa po nieprzespanej nocy.... i zobaczyłem, że czę?ć ekipy Wawa Zone zdecydowała nie pojechać... ale po spojrzeniu za okno... :ph34r: , ja kręcę dramat na jezdniach więc i Ja decyduję się spasować.

Pozdrawiam i życzę innym udanej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Hej Komary Lajkoniki dlaczego Was tu nie ma????Zadaje sobie to pytanie i nie znajduje odpowiedzi.Nie daruje Komar bzzzz przy najblizszej okazji bedziesz sie musial upodlic.

Impreza naprawde przednia.

Ps.Dla tych ktorzy nie dotarli do Lublina specjalna oferta od Qwakiego mmacie zabrane wszystkie znizki :P

Ublagalismy Qwakiego zostawil Wam 1,5% ze o 40% nie wspomne :ph34r:

pozdr

majon i RobB

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz nie dziwie sie ze WaWa Zone nie pojechala, w taka pogode i przy takich opadach Lublin jest dalej niz Budapeszt :ph34r: jesli chodzi o czas dojazdu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
No coz nie dziwie sie ze WaWa Zone nie pojechala, w taka pogode i przy takich opadach Lublin jest dalej niz Budapeszt :P jesli chodzi o czas dojazdu. Pozdrawiam

Wypowiedz profesjonalisty w pelni usprawiedliwia nasza nieobecnosc :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Witam

Dotarlem szczesliwie do domciu.Kochani impreza byla naprawde imponujaca nasz gospodarz zadbal o gosci nie powiem.

Napojow% i jadla bylo pod dostakiem a i decybeli w nowym salonie nie zabraklo :ph34r:

Pozostaje tylko pogratulowac salonu i pomyslu i zyczyc wysokich obrotow , super szybkich zyskow.

Chce podziekowac Andzi za udostepnienie groszka celem przepchniecia kangura :P

RobBowi i Rysiowi za pomoc :P

serdecznie pozdrawiam

majon

Odnośnik do komentarza
No coz nie dziwie sie ze WaWa Zone nie pojechala, w taka pogode i przy takich opadach Lublin jest dalej niz Budapeszt :P jesli chodzi o czas dojazdu. Pozdrawiam

Wypowiedz profesjonalisty w pelni usprawiedliwia nasza nieobecnosc :)

E tam CIENIASY z Was :P:ph34r: Dobrze że na Majona można liczyć , a miał dalej, bo już w bardzo licznym gronie motocyklistów to nie było by z kim pogadać.

A tak liczyłem na zimowe z Wami spotkanie :)

Gdyby nie Nasze lito?ciwe serce to Qwaki by Wam i te 1,5% zabrał :P

Macie tylko jeszcze jedn? szansę, jak to Qwaki powiedział " ja imieniny obchodzę 2 razy w roku " No to nie przegapcie !!!!

Dzięki Qwaki za imprezę, Dzięki Majonie za towarzystwo i Rysiowej Rodzinie za go?cinę :):):)

Pozdrawiam serdecznie

RobB. :P

Ale doskonale Was rozumiem, wyprawa była mniej więcej w stopniu trudno?ci przejazdu przez most w Zadarze, zwłaszcza w sobotę :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No przykro mi ze nie dojechalem, ale nawet w wiatr przy Zadarze byl cieplejszy i lagodniejszy niz pogoda w sobote. Jeszcze to nadrobie :rolleyes: Pozdrawiam i bardzo zaluje ze nie mogle spotkac sie z tak szacownym gronie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko jedno zaplanowany już w paĽdzierniku wyjazd na narty na Słowację i niestety nie mogłem przesun?ć terminu :rolleyes:

Ale miejmy nadzieję że Bieszczady w tym roku znowu będ? w kalendarzu imprez Burgmanii :) a jeżeli nie to w końcu z W-wy do Lublina to rzut beretem i na pewno się przejedziemy przewietrzyć :)

Odnośnik do komentarza

Qwaki drogi kolego dostajesz chinskie ostrzezenie!!!

Jezeli fotki nie zostana udostepnione na forum publiczne oglosze bojkot i na zlotach bedziesz siedzial sam w koziej lawce i piwa nie dostaniesz !sciana

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

W zwiasku z ukazaniem sie tak cudownego zdjecia oglaszam konkurs na tytul tej fotki nagroda jest noc w namiociku Ermiego jak przekazal mi wlasciciel rozowego domku na ten rok przygotowuje specjalne atrakcje.

ps.czuje sie usatysfakcjonowany

serdecznosci

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
W zwiasku z ukazaniem sie tak cudownego zdjecia oglaszam konkurs na tytul tej fotki nagroda jest noc w namiociku Ermiego jak przekazal mi wlasciciel rozowego domku na ten rok przygotowuje specjalne atrakcje.

Moje propozycje jako komentarz do tej fotki:

DSC_3456.JPG

"Chłopaki... jak mi chce sie kupe" !sciana

"Kobiety... gdzie wy jeste?cie?" !TAZ

"Cholera... padła mi Aprilka" :)

"Dlaczego nie ma już dzikich plaż" :):):)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ja nie biore udzialu w konkursie, bo nie mam zamiaru zabierac miejsca zalodze z Kraka :) !TAZ !sciana

Nie gadaj... noc w różowym namiociku warta jest podjęcia każdego wyzwania :):):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie gadaj... noc w różowym namiociku warta jest podjęcia każdego wyzwania  :)  :)  :)

Może i jest warta ale przerażaj? mnie trochę te atrrakcje przygotowane przez Ermiego na ten sezon- z tego co zrozumiałem to będ? nocne atrakcje !sciana !TAZ :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Może i jest warta ale przerażaj? mnie trochę te atrrakcje przygotowane przez Ermiego na ten sezon- z tego co zrozumiałem to będ? nocne atrakcje !sciana !TAZ B)

Nie gadaj... Doszły mnie słuchy, że Ermi przyprowadzi do namiotu na noc jak?? nimfomankę :)

I co... Dalej nie bierzecie udziału w konkursie?

Odnośnik do komentarza

a co.... ful wypas z turbodizlem i dmuchana lal?... przy akordzie valkiri vagnera i błyskajacych lampek na wej?ciu !sciana

to jedyny materac który nie marudzi ...

Odnośnik do komentarza
Gość urbanika
Fotki s? poddane kwarantannie i cenzurze, ale wkrótce.......

No panowie winszuje rewelacyjnej imprezy ... Po poddaniu fotek kwarantannie i cenzurze tylko tyle pozostało ??? Należy rozumieć że pozostałych ?wiat nie powinien ogl?dać ??? Czy to ?pi?cy tygrys???

pozdrowionka od użytkowniczki symulatorów rajdowych :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...