Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkania szczecińskie


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nowy burgmaniak, to nowa krew wśród zasiedziałych :(

To i pytanie?

Gdzie się chłopcy (15-100 latek) spotykacie?

Wiem wiem , że nie lubicie moto fanatyków :), ale tam też można spotkać ciekawe dusze.

Ewentualnie może w wekendy gdzieś?

Mam latawca do popuszczania, są odważni? !piwko

http://video.google.com/videoplay?docid=-7...85507124669141#

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Eeee, nie mówimy, że nie lubimy motofanatyków :) I wiemy, że można tam spotkać ciekawe dusze!

W sumie, to się "legurarnie" nie spotykamy. Ot tak, przy dobrej okazji. Ja mam taką pracę, że najczęściej w środę jestem poza Szczecinem i poza ostatnim odbiorem koszulki motofanatykowej (chyba z 2-3 tygodnie temu) nie byłem na żadnym. Ale zaliczyłem otwarcie sezonu w Trzebieży i motoserce z motofanatykami !scooter Zresztą nie sam, bo i z Sentem, i z Hubertem i z Biletami...

Odnośnik do komentarza

Póki co sprzęt jeszcze mam Burga,(choć mam dość handlarzy: zamieńmy się, Pan dopłaci, to malina motor !scooter ) więc mogę czasem wpaść, choć u mnie z czasem to różnie bywa, a październik się zbliża whist

Ale, jak nie sprzedam Burga do 2 października, to jedziemy z ArtCho do Trzebiatowa, nie ? :o

Eeee, no zapomniałeś dodać piknik w Garaż Motor, to był taki prawie Zlot, bo i Melmacie był :o

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ale, jak nie sprzedam Burga do 2 października, to jedziemy z ArtCho do Trzebiatowa, nie ? !placz1

Eeee, no zapomniałeś dodać piknik w Garaż Motor, to był taki prawie Zlot, bo i Melmacie był !placz1

Jedziemy, jedziemy! !placz1 Chyba, że będzie padało...

No tak, jeszcze Garaż! :P No i Trzebiatów również z Romano77 (czemu go nie ma?) No i nasze zachodnipomorskie otwarcie w Unieściu u Damianaibeaty!

Odnośnik do komentarza

Ja z motofanatykami na szafie miałem 155 km/h a max wyskalowany jest 160 km/h... o zgrozo :P A oni mi odjechali... Dobrze, że Koteq jechał swoją CB 400 i znał drogę... Wtedy nie dość, że ślimak od prędkościomierza poszedł się wietrzyć (zatarł się na wiór i pękł), to pociągnął 100 ml oleju na 100 km...

Ja tam lubię jazdę w okolicy 100-110, równe tempo, małe spalanie, Burg też to lubi i jest na olejowym odwyku !placz1

A tutaj upatruję wielki plus Burga - jazda w deszcz. Nogi suche (taka jego budowa), ręce suche (handbary), tułów suchy (szyba). Jedynie rękawy mokre

No i nasze spotkanie w Bornem Sulinowie !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to dobrze - ja nie jeżdżę szybko. Właściwie, to jeżdżę zgodnie z przepisami, czasem 10-20 km/h więcej. Prawie zawsze :P

Odnośnik do komentarza

Czyli...da radę jechać mi z Wami :P

a już się martwiłem...

martwiłem się tylko o jedno....prędkość podróżna...

a teraz wychodzi na to, że nie warto skutra kupować piowyżej 250 cm3 bo i po co?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Czyli...da radę jechać mi z Wami :P

a już się martwiłem...

martwiłem się tylko o jedno....prędkość podróżna...

a teraz wychodzi na to, że nie warto skutra kupować piowyżej 250 cm3 bo i po co?

Z doświadczenia wiem że skut o prędkości max. 120 jest super na miasto ale wyprzedzenie w krótkim czasie tira który jedzie 90 i oczywiście bezpiecznie jest nie lada wyzwaniem. Sam to doświadczyłem i dlatego moje zdanie jest że musi być min. 400 cm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...