Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PIMP MY WHEELS


Gość maciek_dm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maciek_dm

witam wszystkich po |więtach!

mam tak? ciekawostkę; nie wiem czy juz kto? miał okazje już to ogl?dać, ale to naprawdę zabawny program na włoskiej MTV; idea jest prosta i znana z innych tego typu programów zza Oceanu, typu PIMP MY RIDE. Ale ineczej niż u Amerynaków, nie chodzi tu o samochody, a o... skutery; autorzy programu wynajduj? zajechane maszyny, ktore nastepnie przechodza "mał?" transformacje" i s? potem zwracane ich wła?cicielom w odnmienionym stanie. A program prowadza gwiazdy włoskiego hip hpu - Gemelli Diversi (sa ok, mam ich jakas plyte i naprawde nie jest zle). Chlopaki niezle sie przy tym bawia.

Polecam ten link gdzie mozna obejrzec min efekty pracy garażu odmieniaj?cego skutery: http://www.mtv.it/tv/programmi/pimpmywheels/

Mozna tez zglosic do programu swoj udzial, tj swoj skuter - ciekawe czy przyjechaliby do Polski, ale mysle ze tak zajechanych maszyn jak niektore u nas, to ze swieca szukac...

pozdrawiam

maciek

Odnośnik do komentarza
Gość maciek_dm
Takie nawet nawet... Najbardziej podoba mi się Piaggio Ape. I niepodoba mi sie jedno, mianowicie dużo jest maszyn z dużymi kołami i jako? o wiejsko wygl?da :angry:

wiesz, tam jest teraz taka moda, wlasnie na duze kola, i nic sie na to nie poradzi. a co do wiejskosci, to o gustach sie nie ten tego, tj jesli chodzi o sztuke, a to przeciez pewnien rodzaj sztuki uzytkowej jest, to trudno dogodzic wszystkim;)

Odnośnik do komentarza

pomysł zacny :angry:

ale z t? Ape to sie nie wysilili, dali soobwoofer i pomalowali wg swojego pomysłu ...

reszta, taka jak te rury to wszystko fabryczne czę?ci ... Piaggio robiło Ape w wersji cross - wła?nie tak odstawion? :D

Odnośnik do komentarza

Ogolnie smieszne :angry: , cool tunerzy w okularach, wszystko kolorowe i bardzo medialne, a produkt troche jak z szopy domoroslego przerabiacza :o . No ale o gustach sie nie dyskutuje, ogolnie wszystko na poziomie MTV :D . Gdyby mi zaplacili, nie oddalbym im nawet Hexagona za 400euro do tego "tuningu" :o . Taki jarmark troche :o ...

Odnośnik do komentarza

witam,

Całkiem fajne przeróbki, tym lepsze że niektóre "oryginały" wygl?daj? na całkowite padaki (np. Ape). Aby pomysł przyj?ł się w Polsce musieliby jeszcze gaz zakładać, bo jak wiadomo to podstawa każdego tuningu. :D:angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Aby pomysł przyj?ł się w Polsce musieliby jeszcze gaz zakładać, bo jak wiadomo to podstawa każdego tuningu. :angry::D

No tak na skuterze z tuningiem i gazem do klubu "zimnego łokcia" zawsze przyjm? :o

Odnośnik do komentarza
Gość maciek_dm
Akurat "przemiana" Ape troche mi podpada i mam wrazenie, ze po prostu podmienili je na nowszy model ;) ...

troche masz racje, ale wejdzmy w skore wlasicicela, ktory zamiast zlomu dostaje prawie nowke, albo nawet lepiej i jak rozumiem wszystko jest gratis, czyli jeszcze lepiej. ale generalnie wlosi do tuningu, przynajmniej jak to zaobserwowalem do tej pory nie maja jakos serca, o wiele lepiej wychodzi to Niemcom...

z posylwestrowym pozdrowieniem

maciek ;)

Odnośnik do komentarza

Według mnie mechanicy tunningu PIMP MY WHEELS powinni uczyć się od Japońskich dziewczyn B) , uważam że maszyny Maximaniaczek z Japoni prezentuj? się zdecydowanie lepiej można je zobaczyć w temacie Czym Jeżdż? Maximaniaczki w Japoni, polecam!!! ! ;)

P.s Jedyne co (PIMP MY WHEELS) się udało to Piaggio Ape ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...