Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grossglocknerstrasse


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna wyprawa, fotki wspaniałe.

Cieszę się że podróż minęla bezproblemowo (ciężarka na kierownicy nie liczę).

Jestem pełen podziwu za Twoją odwagę i determinację.

Gratuluję i pozdrawiam

voit

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    9

  • pawko

    3

  • dzialkowiec

    2

  • voit

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje no i już mnie ciśnie by tam pojechać ponownie - szkoda, że z Warszawy jest tam sporo dalej <_< co trochę utrudnia jednodniowy "przelot"

Joasia musisz to powtórzyć, gdy będzie bezchmurnie !yeah

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratuluje wyprawy.Naprawdę pełen szacun. !OKK

PS. Czy nie brakowało ci mocy przy podjazdach?

Zastanawiam się nad maxi ale nie mam żadnych doświadczeń z tego typu sprzętami.Do tej pory tylko biegowce i trochę więcej koników.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

marcho - dzięki

paweł - bo my ślązaki twarde som !OKK:) a droga 24 piękna - dzięki, że mnie skusiłeś żeby tamtędy pojechać

Worlan !OKK:)

Profesor - dyg :)

Patryk - srebrny, zabierz mnie zamiast wykrywacza ;-)

voit - marzenia trza realizować ;)

działkowiec - no odrobinkę dalej macie ze stolicy , a pojechać jeszcze raz ? z miłą chęcią

monk :)

arturo-bb - moje maleństwo nie miało żadnych problemów , na autostradzie przydałoby się, żeby szybciej się przemieszczał ale i tak nie jest źle , a na zwykłych drogach czy na podjazdach na Grossglocknerstrasse dawał radę wyśmienicie ( jak na moje potrzeby i "objeżdżenie" skuterem oczywiście)

pawko - jechałam w "ciemno" bo założyłam, że staram się dojechać jak najbliżej miejsca, z którego chcę w następny dzień wyruszyć ale nic na siłę więc jak będę zmęczona to zatrzymuję się i szukam miejsca do spania; w pierwszy dzień udało mi się dojechać do Fuchs - ostatnia wioska przed początkiem Grossglocknerstrasse - nocleg znalazłam w sumie bez problemu, w drugim hotelu do którego weszłam ; drugi nocleg w Hiflau , dwie wioski przed początkiem drogi nr 24, którą chciałam przejechać, jedyny gasthof w tej miejscowości ale nocleg bez problemu, oprócz mojego jeszcze jeden pokój był zajęty ... ogólnie w każdej miejscowości przynajmniej jeden gasthof gdzie można znaleźć nocleg ze śniadaniem.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szacuneczek !OKK Wspaniała wyprawa, fajna relacja (w pigułce)

i piękne zdjęcia. Pozazdrościć odwagi, w pojedynkę taka wyprawa !OKK

Jestem pod wrażeniem.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Takie wątki chciałbym czytać na tym forum.

WIELKIE gratulacje Asiu. Tyś "baba z jajami". ;)

Robisz rzeczy, których większość z nas nie potrafi !OKK

Super !OKK

P.S. W moim Burgmanie też kiedyś daleko od domu i Polski odpadł ciężarek na kierownicy. Widać, tak ma być :)

Odnośnik do komentarza

!V No jak nic tytuł podróżniczki burgmanii cie się należny w kategorii żeńskiej !!!

Konkretny wypadzik, super fotki...nic tylko pogratulować

;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wrzonio - dzieki :P

zx_space - :P:)

szorstki - !piwko:)

Pleban - no ja tez chętnie czytam relacje z wypraw innych , a co do "jaj" - to raz na jakiś czas jajeczko i wtedy bez kija nie podchodź ;) ... a co do potrafić to - chcieć to móc <_<

ps. ja wiem jak ten ciężarek przymocować jakby co wiec się polecam na przyszłośc ... ale zawsze wygodniej zatrzepotać rzęsami ;)

Kordian - zamiast tytułów wolę propozycje innych tras !OKK

swider - dzieki !YES

ps. za każdym razem jak zakładałam "komin" myślałam o Bajbinie

magart - :P

Bobas - :lol:

PS. a tak w tajemnicy Wam powiem, że to jedna wielka wiocha ta europa :lol: i czy to 700 km nad morze czy kawałek w drugą stronę to spacerek weekendowy :P nie ma się czego bojać wiec w drogę Panie i Panowie !V

ps. 2 . do adminów hihihi nie chce mi wysłać posta bo mówi, że za dużo emotikonów wstawiłam i muszę ograniczyć uśmiechy

Odnośnik do komentarza

Ale miałaś fajnie. Śmiganie po Alpach to naprawdę super frajda. Jak czytałem Twój opis to ożywały wspomnienia sprzed dwóch lat... Ach, dodałaś odwagi. Może zamiast czekać trzeba ruszać? !guns :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ale miałaś fajnie. Śmiganie po Alpach to naprawdę super frajda. Jak czytałem Twój opis to ożywały wspomnienia sprzed dwóch lat... Ach, dodałaś odwagi. Może zamiast czekać trzeba ruszać? :):)

trzeba !TAZ:) ... !guns !OK:)

Odnośnik do komentarza

Joasia,

Sorry że dopiero teraz - ale WIELKIE GRATULACJE !!!!

Pełen szacun za samotne wykonanie takiej traski, dla tych widoków warto jednak było....

Przy tym moje 980 km po Polsce w weekend wymięka :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Leszek - dzięki ... a gdzie opis i zdjęcia z Twojego weekendowego wypadu ?

Lion - !scooter:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...