Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Fajny sprzęt


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Can Am Spyder to nie jest taka nowość i trochę tego jeździ nawet w Polsce

Tutaj masz opis w ścigaczu, a tu widzieliśmy go na otwarciu sezonu w 2009. IMGP1942.JPG

poza tym w poprzednim numerze "Motocykla" jest reportaż że zlotu tych maszynek.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się, jak toto zaklasyfikować. To chyba "wyścigowy quad". Szybszy od quadów - lepszy na "traskę", ale w terenie to lipa totalna. W miescie też lipa - juz to napisaliście. Ale stabilniejszy od zwykłego 2oo - można pozwolić sobie na chwilę dekoncentracji i się nie przewróci !happybth

To będzie 3oo! (chyba pierwszy użyłem tego symbolu! !piwko )

Odnośnik do komentarza

Taki Spyder można było zobaczyć na zlocie w Giżycku z tym, że był żółty. Sporo rozmawiałem z właścicielką. Maszyna wśród "prawdziwych" motocyklistów wzbudzała skrajne komentarze. Byli tacy co chwalili a inni ganili i wyśmiewali. Takie to czasy, że konstrukcje trój kołowe, w różnym układzie pojawiają się na rynku. Będzie ich coraz więcej. Nie miałem, niestety okazji pojeździć tą maszyną. Skończyło się tylko na rozmowach. Mimo to Can-Am Spyder zrobił na mnie i innych oglądaczach spore wrażenie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Odświeżam, miałem okazję przejechać się Spyderem i powiem... hmmm... jak to określić... sprzęt nie dla mnie :furious: ...

PS. Dodam, że ponad 100 koni nie było w stanie dotrzymać na dobrej, krętej drodze kroku Tmaxowi 500 ... Na prostych oczywiście Tmax beeeez szans, ale na zakrętach wygląda to inaczej... Jednak za Spyderem ogląda się prawie każdy z przechodniów :) .

Odnośnik do komentarza

Od mojego ,ostatniego postu minęło sporo czasu a i tak nie miałem okazji do jazdy. Sprzęt nadal mi się podoba , ale nadal jest po za zasięgiem finansowym. Do tego produkują inne, ciekawe wresje tego pojazdu. Gdybym sobie coś takiego sprawił to musiał bym wykopać auto z garażu. Ale nie mam, na razie tego problemu. Szkoda ;)

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu widziałem odcinek programu Warsztat Danny`ego na History HD. Przerabiali takiego Can Ama dla osoby o bardzo niskim wzroście. Człowiek nie miał szans na jazdę zwykłym motocyklem a zawsze marzył o tym. Przerobili go trochę i dał rade ;)

Pamiętam że w Marl było kilka pojazdów a nawet dystrybutor z ofertą. Jeśli dobrze pamiętam to pojazd w Niemczech prowadzi się na samochodowe prawo jazdy. Wiele osób w dojrzałym wieku nie chce już robić kategorii motocyklowej i kupuje sobie MP - 3 ki z homologacja na pojazd samochodowy i takie wynalazki jak CAN AM.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...