Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Konkurs Jazdy sprawnościowej Kraków 14.08.2010


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tematem zapraszam do wzięcia udziału w tym konkursie aby każdy mógł sprawdzić jakie są jego umiejętności.

Program konkursu i elementy toru opiszę tu najpóźniej do środy tj.4.08.2010.

Będzie też okazja pozwiedzać Kraków wieczorom.

Kto chętny?

Plan Konkursu

8:00 - 11:00 wolne biegi

11:30 - 16:00 konkursy sprawnościowe.

17:00 - ogłoszenie wyników

Równocześnie ze startami maxi odbywać się będą eliminacje dla młodzieży do Zawodów których Finał odbędzie się 30.08.2010.

Czy odbędą się dwa przejazdy lub więcej zależne będzie od ilości osób które weźmie udział w imprezie.

Tak jak pisaliśmy w ogólnych jest możliwość zarezerwowania noclegów tylko kto ma ochotę przyjechać w piątek musi podać wcześniej chęć przyjazdu.

Oczywiście w niedziele też będzie możliwość skorzystania z toru

Tor znajduje się przy ul. Stella-Sawickiego a jak dojechać znajdziecie na www.ssmjunak.pl

Odnośnik do komentarza

Marku chciałem wysłać do Ciebie P.W. przypuszczam jednak że zblokowałeś adres bo .wiadomość jest automatycznie odwalana.

O czym z przykrością donoszę J.D.

Odnośnik do komentarza

Witam

Gdzie dokładnie odbędą się te konkursy jazdy sprawnościowej. Czy już były takie konkursy. Jaka dużo maxi maniaków przyjeżdża

Może w końcu bym się wybrał :o ??

Odnośnik do komentarza
Witam

Gdzie dokładnie odbędą się te konkursy jazdy sprawnościowej. Czy już były takie konkursy. Jaka dużo maxi maniaków przyjeżdża

Może w końcu bym się wybrał !OK ??

Konkursów tego typu nie było więc to będzie pierwszy. Zapraszam więcej na www.ssmjunak.pl

Odnośnik do komentarza

Zawody chodź w wąskim gronie ale się odbyły szkoda tylko że nie dojechały osoby które zapowiadały swój przyjazd ale to już myślę taki rytuał.

Najwięcej zabawy było w konkurencji open gdzie wszyscy bez względu na wiek i ciężar startowali na najmniejszym skuterze jaki mieliśmy do dyspozycji czyli SYM Mio ten sam który grał w teledysku u Skuter.

Może uda się kiedyś aby było was więcej na takich zawodach chodź patrząc na wypowiedzi to brak nam sportowej żyłki.

Parę fotek z zawodów

Odnośnik do komentarza

Byłem,jeździłem,zabawa przednia !OKK

Najlepsze wrażenia przy przesiadce z maxi na mini a raczej mikro jakim jest MIO :lol:

Wiara niech ogląda fotki i żałuje że niebyła :(:(:lol:

Jakiś filmik wyszedł dla zaostrzenia apetytu?

Odnośnik do komentarza

Z Gumiśkiem byliśmy już jedną nogą na zawodach, niestety tuż przed wyjazdem okazało się, że muszę zostać w domu, więc to ja jestem tym winnym.

Żałuję, tym bardziej, że uziemiłem Gumiśka, ale z drugiej strony Majka wyjechała już na zawsze z mojego garażu :angry:

Kiedy następne planowane zawody? (..aktualnie już nic nie sprzedaję :angry: )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Z Gumiśkiem byliśmy już jedną nogą na zawodach, niestety tuż przed wyjazdem okazało się, że muszę zostać w domu, więc to ja jestem tym winnym.

Żałuję, tym bardziej, że uziemiłem Gumiśka, ale z drugiej strony Majka wyjechała już na zawsze z mojego garażu !happybth

Kiedy następne planowane zawody? (..aktualnie już nic nie sprzedaję :lol: )

Mieliśmy szczęście że nie udało nam się jechac , bo na sobotniej przejażdżce wokół komina skuter się na mnie pogniewał . Ale na szczęście była to pierdoła i w niedzielne popołudnie już został przegoniony profilaktycznie na dystansie 150 km , bo pogoda się spsuła i wolałem nie wracac w deszczu . :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...