Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szaleni Czesi


DIAMANDA2002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Ruszyłem dzisiaj się przewietrzyć po wyjeździe 400 i spotkałem na Wisłostradzie niezłą ekipkę.....

Koledzy pomykają z CZech do Tallina na motorowerkach - trochę jak nasze Romety - kadety. Jadą 30 na godzinkę i dziś jeszcze chcą dolecieć do Łomży.

Jutro na Suwałki, bo chcą ominąć Rosję.

Trochę ich odprowadziłem przez miasto, ale to męka z nimi jechać. Ale trzeba przyznać - twardzi są !!!!!!!

Prawdziwi Easy-Riders !!!!!

!V :) !scooter

PS. Pomimo instrukcji, dalej nie mogę dawać fot na forum. Może to wina mojego kompa - mam MAC-a, a z nimi bywa różnie....

Jak ktoś może, to niech doda w temacie, będzie łatwiej przeglądać.

PZDR

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gratuluje Sąsiadom samozaparcia . Kiedyś z kolegami na Rometach robiliśmy po 200 - 300 km/na dzień ale wtedy samochodów było duuuużo mniej , a oni na takich sprzętach tyle kilosów . Wielki Szacun dla Nich . !V Wyobraźcie sobie coby było gdyby dopadli jakieś Maxi , wtedy pewnie wybraliby się obejrzeć np. Wielki Mur . :)

Odnośnik do komentarza

A ja z ojcem jeździłem na Bielany!YES,

w niedzielę, :)

na karuzelę, ;)

Simsonem na pedały !scooter

100 kilometrów !tut

!V

Ja się kręciłem, a ojciec.... :)

!OKK !OKK !OKK !OKK !OKK

Ale to było ze trzydzieści parę lat temu !YES

Odnośnik do komentarza

Niezła ekipa. Szacunek za pomysł i realizację. Szkoda, że nie mam możliwości Ich śledzić bo nie jadą przez nasze tereny. Od piątku będę w Giżycku. Zresztą nie ja jeden !V Mają chłopaki wiarę w siebie. Brawo.

Odnośnik do komentarza
PS. Pomimo instrukcji, dalej nie mogę dawać fot na forum. Może to wina mojego kompa - mam MAC-a,

Diamanda pitolisz jak Zimmer [Cajmer] na organach Hammonda:D

Po pierwsze, masz Maka nie Maca [ta dostępna w sklepie koszernym na pl grzybowskim:)]

"c" zostaje tylko w mianowniku, w reszcie przypadków wymienia się na "k". [co byś nie miał kwiatków "maciem" [makiem]

Po drugie, to nie ma znaczenia jaki komputer masz, bo ja też macuser [makjuzer] jezdem i nie mam z tym problemów !V

Odnośnik do komentarza
PS. Pomimo instrukcji, dalej nie mogę dawać fot na forum. Może to wina mojego kompa - mam MAC-a,

Diamanda pitolisz jak zimmer na organach hammonda:D

po pierwsza masz Maka, nie maca [ta dostępna w sklepie koszernym na pl grzybowskim]

"c" zostaje tylko w mianowniku, reszta wymienia się na "k".

po drugie, to nie ma znaczenia jaki komputer masz, bo ja też macuser [makjuzer] jezdem i nie mam z tym problemów !OKK

Glubie !OKK

Nie tak ostro !OKK

Można też tak:

Mac'a

!V :) !scooter

Odnośnik do komentarza
PS. Pomimo instrukcji, dalej nie mogę dawać fot na forum. Może to wina mojego kompa - mam MAC-a,

Diamanda pitolisz jak zimmer na organach hammonda:D

po pierwsza masz Maka, nie maca [ta dostępna w sklepie koszernym na pl grzybowskim]

"c" zostaje tylko w mianowniku, reszta wymienia się na "k".

po drugie, to nie ma znaczenia jaki komputer masz, bo ja też macuser [makjuzer] jezdem i nie mam z tym problemów !OKK

Glubie !OKK

Nie tak ostro !OKK

Można też tak:

Mac'a

!V :) !scooter

A nie prościej Apple !OKK

Albo Ogryzek, Jabłko, Szarlotka... !OKK

Odnośnik do komentarza

ale macie radochę............ !V

Glub, ja nie wiem tak do końca czy to przez MA...A, ale chciałem dodać wg. instrukcji Marynarza, i nie dało rady....

Ale miało być o Czechach..........ciekawe gdzie zajechali.

Odnośnik do komentarza

Nie tak ostro !OKK

Można też tak:

Mac'a

!V  :)  !scooter

nie można. się już mądrzejsi ode mnie poloniści i strażnicy języka polskiego się na ten temat wypowiedzieli:) w skrócie: apostrofy są be

ale macie radochę............ !OKK

Glub, ja nie wiem tak do końca czy to przez MA...A, ale chciałem dodać wg. instrukcji Marynarza, i nie dało rady....

Ale miało być o Czechach..........ciekawe gdzie zajechali.

Się zastanawiam czy nie zabrać makzbuka ze sobą, jeśli wezmę to pokażę ci jak to zrobić !OKK

A czesi? Pewnie na piwie !OKK

Odnośnik do komentarza

O !!! Spoko ! ja też coś biorę, jakbyśmy się nudzili..... ;)

Ewa jedzie 4oo z Marinero, to można dopakować. (oczywiście dzięki uprzejmości :))

Będzie można foty na czasie dodawać !!!!!!

Odnośnik do komentarza

Naczytałem się już opowieści o wyjazdach różnymi dwókółkami, ale te motorowerki czeskie - to już hardkor. Ja pierdziu!

Z drugiej strony wiele osób na rowerach zwiedza świat. A taki motorowerek mimo wszystko lepszy jest od rowerka (w sensie, że nie trzeba pedałować).

Mimo to z perspektywy kierowcy X-Maxa (który też marzy o jakiejś pięćsecie), ogromne brawo dla Czechów.

Mają jaja (i chyba kasę, skoro nie mają bagaży ;) )

Odnośnik do komentarza
O !!! Spoko ! ja też coś biorę, jakbyśmy się nudzili..... ;)

Ewa jedzie 4oo z Marinero, to można dopakować. (oczywiście dzięki uprzejmości :))

Będzie można foty na czasie dodawać !!!!!!

wiesz co? to ja nie biore, nie mam miejsca poza tym rydzykuję utratę laptoka jak mi się bagaż wyczepi.

Odnośnik do komentarza

Chlopaki sa naprawde pozytywnie zakreceni, wielki szacun dla nich, a te ich sprzety sa naprawde kosmiczne.

Najbardziej mi sie podoba uchwyt na bidon na kierownicy, popatrzcie na bagaze chlopaki chyba tylko skarpetki ze soba zabrali.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, świetna sprawa! Chłopaki mają styl. :)

Moim zdaniem właśnie dzięki takim podróżom można coś zobaczyć. ;)

A ich "pokrowce" na bagaż... cud, miód, malina. !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...