Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadek Burgmana K2 400 w Markach


orzech

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Ząbkowskiej i Szkolnej w Markach. Kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo i zderzył się ze skuterem. Kierowca skutera z obrażeniami kończyn został przewieziony do szpitala praskiego - informuje Marcin Gałuszko z "Raportu na gorąco".

WYPADEK

Odnośnik do komentarza

Nie kojarzę żadnego K2 w naszej okolicy. Bardzo często jeżdżę przez to skrzyżowanie i faktycznie jest tam wyjątkowo niebezpieczne ze względu na słabą widoczność. Aby dobrze rozejrzeć się przed wyjazdem z podporządkowanej Szkolnej na Ząbkowską trzeba wystawić przednią oś na drogę główną. Ze zdjęcia widać, że prędkość na szczęście dla kierownika 2oo nie była duża. W tym samym miejscu moja teściowa miała kolizję i również wymusiła pierwszeństwo.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W mojej okolicy widuję podobnego "mercedesa", ale nie jest

związany z Burgmanią, bo się nigdy nie ujawnił. Tak czy inaczej,

szkoda człowieka, zwłaszcza, że z tego co piszą, to jak zwykle,

debil w katamaranie wymusił pierwszeństwo !OKK !YES

pzdr

Odnośnik do komentarza

I weź tu człowieku jedź spokojnie :lol:

Nie jeden raz hamowałem, bo jakiś debil dojeżdżał do skrzyżowania i w ostatniej chwili hamował :lol:

Gdyby mnie nie zauważył, to pojechałby dalej i byłoby to samo co w Markach :lol:

Ale co zrobić :D

W dzisiejszych czasach czas to pieniądz :angry:;)

Odnośnik do komentarza
Gość radiolog
Bardzo często jeżdżę przez to skrzyżowanie i faktycznie jest tam wyjątkowo niebezpieczne ze względu na słabą widoczność. Aby dobrze rozejrzeć się przed wyjazdem z podporządkowanej Szkolnej na Ząbkowską trzeba wystawić przednią oś na drogę główną.

Proponuję wprowadzić zasadę jak w krajach egipskich, przed dojazdem do skrzyżowania używać klaksona, tam to ma właśnie taką funkcję, zeby ktoś uslyszal że ty jedziesz.

Odnośnik do komentarza

Witam :lol: .

No i znowu coś się wydarzyło :D . szkoda gościa :D .

Tak tylko z lekka odjadę od tematu , zgadzam się z Radiologiem w temacie trąbienia !OKK , może to i wariacki pomysł ale :angry: . W mojej ZACNEJ mam alarm i jakimś cudem , przy włączonym kierunkowskazie mam sygnał z alarmu . Muszę wam wspomniec że po założeniu denerwowało mnie to :lol: . Ale jak na skrzyżowaniu wszyscy przechodnie i nie tylko patrzeli to czułem się lepiej że wszyscy mnie widzą i żadna Babusia nie wpadnie pod ZACNĄ bo spieszy się na przykład na tramwaj . Od takie cudo .

Odnośnik do komentarza
zwłaszcza, że z tego co piszą, to jak zwykle,

debil w katamaranie wymusił pierwszeństwo

szorstki, jeśli by ktoś tak napisał na forum 4oo (debil na 2oo) to byśmy wszyscy jak jeden mąż podnieśli krzyk. Z artykułu nie wynika co było przyczyną wypadku, może ten "debil" zasłabł (jest gorąco), może kierownik skuta jechał za szybko, może......Ucierpiał nasz kolega - przykre i współczucia, ale zachowajmy spokój w ocenach sytuacji. Dobrze, że nie doszło do tragedii. Sorki za ot ale jakoś się nie mogłem powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co by nie było... Driver dbał o sprzęt, wiedział co dobre, szykował sprzęt na sezon, pastował... a teraz po wyjściu patrzeć na te "szramy" na lakierze, pęknięte plastiki i Bóg wie co jeszcze... kto by to nie był, trzymaj się :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
zwłaszcza, że z tego co piszą, to jak zwykle,

debil w katamaranie wymusił pierwszeństwo

szorstki, jeśli by ktoś tak napisał na forum 4oo (debil na 2oo) to byśmy wszyscy jak jeden mąż podnieśli krzyk. Z artykułu nie wynika co było przyczyną wypadku, może ten "debil" zasłabł (jest gorąco), może kierownik skuta jechał za szybko, może......Ucierpiał nasz kolega - przykre i współczucia, ale zachowajmy spokój w ocenach sytuacji. Dobrze, że nie doszło do tragedii. Sorki za ot ale jakoś się nie mogłem powstrzymać.

Kazi, problem jest taki, że ty nie wiesz jak było, a ja z artykułu wyczytałem,

że katamaran wymusił pierwszeństwo.

Miałem w życiu już 3 razy takie historie i nie zamierzam przestać nazywać

debilami tych, którzy wymuszając pierwszeństwo doprowadzają do wypadku.

Jak masz inne doświadczenia to pisz sobie o "zasłabnięciach", "za szybko jadącym

motocykliście", etc.

Odnośnik do komentarza

Kazi, problem jest taki, że ty nie wiesz jak było, a ja z artykułu wyczytałem,

że katamaran wymusił pierwszeństwo.

Miałem w życiu już 3 razy takie historie i nie zamierzam przestać nazywać

debilami tych, którzy wymuszając pierwszeństwo doprowadzają do wypadku.

Jak masz inne doświadczenia to pisz sobie o "zasłabnięciach", "za szybko jadącym

motocykliście", etc.

Muszę niestety zgodzić się z przedmówcą !YES

ok 15 lat temu miałem wypadek w Łomiankach :(

Przejeżdżając przez zielone światła na trasie gdańskiej(byłem pierwszy na światłach z uwagi na późną porę) Uderzyła we mnie rozpędzona Laguna której kierowca prawdopodobnie chciał zdążyć na czerwonym(ruchu zero!!!!) ;)

W wyniku tego że stałem przodem w kierunku łomianek, a facet cisnął od strony Gdańska, dostałem w moje drzwi :(

Na szczęście jakoś tej nocy nie zapiąłem pasów, dlatego żyję !YES

Uderzenie było tak potężne, że ja wraz z lewą częścią samochodu znalazłem się z prawej strony pojazdu :D

Skutek był taki że półtora roku przeleżałem i drugie półtora trwała rehabilitacja !YES

Na szczęście żyję i jeszcze jakoś funkcjonuję, ale każda zmiana pogody, to potworna udręka :(

Facet który spowodował wypadek, nawet nie zadzwonił do mnie żeby przeprosić, choć numer miał !bicz

Kiedy ja zadzwoniłem do niego po wszystkim, powiedział mi że nie ma wyrzutów sumienia, bo takie wypadki się zdarzają :D

TO BYŁ DOPIERO BURAK

a może jak to nazwał Szorstki po imieniu debil? :lol:

Uraz został do dziś ;)

Jak widzę debila dojeżdżającego z nadmierną prędkością do skrzyżowania i w ostatniej chwili cisnącego po blokach, to wierzcie mi karał bym za to chłostą !bicz whist

I jeszcze dwa stare numery kierowców:

Podczas gdy dojeżdżam do samochodu i zaczynam wyprzedzać, celowy ruch kierownicą w lewą stronę ;)

Gdy się wystraszysz, ślizg murowany, tylko co dalej???

Drugi:

Plują chamy przez otwartą szybę gdy nadjeżdżasz ;)

Ale miejmy nadzieję że to się zmieni !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...