Skocz do zawartości
Forum Burgmania

stracił wszystko w pożarze


pawel883

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

cze?ć

nowy numer |WIAT MOTOCYKLI(numer 1/2006)strona 104,pomóżcie koledze .

może warto byłoby zadziałać ? taki mały prezencik pod choinkę.

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Osobi?cie nie bardzo wiem Pawle jak się do tego ustosunkować ponieważ nie czytałem nowego SM... szczerze mówi?c to już kilka miesięcy nie kupowałem SM bo jako? ostatnio nic tam ciekawego nie mogę znaleĽć !w00t

Jak nie wyleci mi ze łba to jutro kupie i powiem o swoich przmy?leniach...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

cze?c

Bigu ja nieznam go?cia i grupyMOTO MILITARY.....ale przeczytałem apel w SM,dlatego ten temat .

pawel883

Odnośnik do komentarza

Ja nic nie mowie :lol: . Gosc po prostu skladal i opylal moto(glownie do Niemiec). A tu go nagle przedstawiaja jako "Matke Terese" polskich zabytkow :lol: . Jest to oczywiscie tylko moje zdanie na ten temat. Dlugo szukalem parcha dla siebie, znam ceny i podejscie tego srodowiska do klienta(zwlaszcza zza granicy !sciana ). Dlatego naprawde ciezko mi sie rozrzewnic czytajac te apele internetowe !bicz .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Więc tak, nie znam go?cia ani nawet nie znam nikogo kto zna tego go?cia... Może ewentualnie Kefir mógłby co? powiedzieć bo zna ?rodowisko parchowe.

Mnie jednak pierwsze co przyszło na my?l to powód pożaru... Nie znalazłem tam nigdzie wzmianki sk?d się wzi?ł pożar. Czy była to wada instalacji, zostawiony niedopałek czy może jaki? niezadowolony klient...

Je?li ustalimy grupowo, że mamy pomóc to czemu nie?

Czekam na wpisy kolejnych osób zaznajomionych z tym tematem...

Odnośnik do komentarza

Bez przesady, chlopak jest mlody, da sobie rade !sciana . Rozmawialem z nim ze 2 razy(miedzy innymi na zlocie w Darlowku), spalil mu sie interes, coz ... "that's life". Wydaje mi sie, ze energie lepiej spozytkowac na akcje dla bardziej potrzebujacych. Jesli ktos prywatnie uwaza, ze warto pomoc, bardzo dobrze! Na pewno sie pomoc przyda. Ale startowac od razu z akcja Burgmanii w tym kierunku?

Odnośnik do komentarza

Szkoda sprzętów i pracy tego Pana, ale nie widze powodu zeby sie na niego zrzucac. Jest duzo wiecej ludzi ktorzy bardziej potrzebuja pomocy i nie wiem dlaczego akurat jemu mamy pomagac, jak ktos czuje taka potrzebe to niech to zrobi indywidualnie. Ja osobiscie wole wesprzeć R2 Rafaela... to przynajmniej niesie dodatkowe dobre strony pomocy !yeah

Odnośnik do komentarza

No ja czytałem artykuł i powiem że troche dziwnie sformułowany: "Stracił wszystko w pożarze" hmmm... Po tytule można wnioskować że spalił mu sie dom i wszystko co go otacza... A tak nie jest. Ma gdzie mieszkać. zimno mu nie jest, a jest wiele bardziej potrzebuj?cych ludzi od niego. Ja nie mówie, współczuje go?ciowi ale takie jest życie, raz pod górke, a raz z górki. Id?c tym tokiem my?lenia to za niedługo będ? artykuły typu: "Panu XYZ brakuje pieniędzy na now? szybę do B650. Pomóżmy mu"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...