Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Śledzik Burgmanii 2005...


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Chyba nie musimy potwierdzać przybycia :lol: - pojawimy się na 100%. Tak zacnej imprezy nie można przegapić. Dobrze, że już w pi?tek wolne:))

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MAXIMUS

    7

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • dacja

    4

  • Komar

    3

Wy?lijcie swojego agenta S3M to relację będziecie mieli już pewnie na ?więta ;)  ;)  :)

S3M czeka na tego agenta

Przemo - ?ledzik w ... :lol:

Pozdrawiam

Mareczek S3M :)

Odnośnik do komentarza

cóż po odsłuchaniu wiadomo?ci na komórce (pozdro Komar!) przypomniała mi się pewna matematyczna wyliczanka:

Szklanka wódki (250 g) zabija okolo 1000-2000 komórek nerowych w naszym mózgu. Komórki nerwowe sie nie regeneruja.

Ludzki mózg sklada sie z okolo 3 miliardów komórek nerwowych,z czego uzywamy na co dzien okolo 10% z nich.

Zatem okolo 2,7 miliarda komórek sa nie potrzebne.

Szklanka wódki zabija 1000 komórek nerwowych.

Czlowiek moze bez obawy o swoje zdrowie wypic 2 700 000 szklanek wódki.

Przeliczamy: 1 butelka (750 g) = 3 szklanki, zatem 2 700 000/3 = 900 000 butelek.

Zakladajac, ze maksymalny wiek przecietnego alkoholika wynosi 55 lat, a zaczyna on pic, powiedzmy majac15 lat, to mamy 40 lat stazu.

Przeliczamy lata na dni: 40 * 365 = 14600 dni picia.

Jezeli mozemy wypic 900 000 butelek bez obawy o nasze komórki nerwowe to: 900000/14600 = 62 butelki wódki dziennie!

Wniosek:

Aby umrzec z braku komórek nerwowych musielibysmy pic po 20 butelek wódki na sniadanie, 20 na obiad i 30 na kolacje....

KAMIEŃ Z SERCA !!! GORZAŁKA DLA WSZYSTKICH !!!

kto? musi pracować aby pić mógł kto? !guns

Wszystkiego najlepszego... zwłaszcza jutro !yeah

pozdro!

ultras

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Juz w domku, cała zdrowa i strasznie przejedzona !guns /to zasługa obsługi Starego Młyna/

Kompania zacna jak zawsze przy takich okazjach/choć to moja pierwsza wilia w tym gronie/

Wszystkim jeszcze raz WESOŁYCH |WIˇT !!!! :)

!yeah ale arabskich kolęd nie słyszałam.........

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj działo się działo się w domu byłem koło godziny 01.30 i szybciutko spać a teraz już srodek dnia pracy , niektórzy mog? mieć problem ze wstaniem do roboty !yeah , gdyż dobra wszelakiego było do bólu lub jak kto woli do ?cięcia białka !guns :):)

Odnośnik do komentarza

No ba tego dobra było stanowczo za duzo jak dla mnie !yeah

Burgamniacy mnie mocno przechrzcili

Własnie wruciłem do domku hehe Ale jak tego nie wiedza nawet w archiwum X.

Wigilja super !guns

Odnośnik do komentarza

Zazdroszcze Wam udanej imprezki.

Dzieki za pamiec i za przeslanie fotek z zyczeniami,calym sercem bylem z Wami.

Za rok postaram sie przyjechac,a narazie odbije sobie na Sylwka.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
strasznie mi szkoda, ze mnie nie bylo a tak chcialem sie zintegrowac z Grupa Trzymajaca Wladze :):):) no ale zdrowie na to nie pozwilo !yeah

Żałuj żałuj lekarstwa było co niemiara więc by? się wykurował na ?więta !guns :):)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Raaaatunku... moja głowa :)

Dopiero dzis rano poczulem ze swi?teczne napoje wysoko % były w ilo?ć nazbyt wystarczaj?cej :)

Mi nadal litery się rozmywaj? ale powiem Wam, że |ledzik udał się !yeah

Stary Młyn stan?ł na wysoko?ci zadania, jadła i napitku było pod dostatkiem a atmosfera ?wi?teczna była wyczuwalna w każdym k?cie.

Dzwonił do mnie z życzeniami Przemo, Dee Jay i Dr.Big... to jeszcze pamiętam :) ... Dzieki chłopaki :)

Wiem, że wysyłałem też fotki z imprezy do Pidżama i Plebana (Pidżam... Twoja odesłana fotka nas rozm?mieszyła do łez... widać było, że OSTRO pracujesz :) )

@Spinka... no jak nie pamiętasz ?piewanych kolęd? Mam je nagrane na telefonie jak Artix z Komarem mrucz? po Arabsku :)

@Ultras... jak Komar Ci sie nagrywał to siedział obok mnie... My?lałem, że padne ze ?miechu... Ma chłopak fantazje :):):)

Dzielili?my się opłatkiem, składali?my życzenia ale dla tych co nie byli chcę przekazać najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, pogodnych |wi?t Bożego Narodzenia... Co by Wam się dobrze wiodło :)

Dobra... idę wzi?ć co? na ból głowy... !guns

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z powodu kaca drogi dzis nie beda odsniezane !yeah Siedze przed kompem zmarnowany od rana i udaje ze pracuje, jak tu przetrwac dzien !guns Ale bylo naprawde zajefajnie :) i teraz juz czekam na jajeczko :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Wszystkim za wspaniała Wigilie :) Klubow?

Było naprawde wspaniale - i az nie chciało się kończyć wspolnego biesiadowania :)

Bardzo dziękuje Młynarzowi za wszystkie dodatki kulinarne , które mile nas zaskoczyły ( mięsa, sałatki, ?ledzie, pierogi i inne niezliczone potrawy były puszne !guns )

Dziękuje Mikołajowi Kubusiowi za słodycze dla grzecznych Burgmaniaków ... i za fantazje stroju Mikołajowego :) ( Medal za dotarcie do domu - ta 8 rano mnie zaskoczyla )

Czekam na kolejne spotkanie w Naszym gronie ... no i z niecierpliwo?ci? już na Sylwestra :)

ps - trzymajcie kciuki za odnalezienie sie aparatu fotograficznego Kefira ( bo chwilowo nie mozemy zlokalizować gdzie on może być !yeah )

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zaraz, zaraz... ja swój aparat zgubiłem, jak wiecie w czasie dojazdu na impreze (przy okazji... Lamusku- nie znalazłe? go gdzie? w samochodzie? :) ) i nie ukrywam, że jestem przez to mocno przybity :) . Nigdy nic w życiu nie zgubiłem... a tu taka padaka :)

Ale, że teraz jeszcze Kefir posiał aparat????

Katastrofa !yeah

Wynikałoby z tego, że nie będzie fotek ze |ledzika na stronie?

Pomocy ! Dwa zgubione cyfraki na jednej imprezie???? Jeszcze bardziej mnie łeb rozbolał !guns

Odnośnik do komentarza

Hej,

Imprezka naprawdę udana i wspaniała !guns , mnie tam głowa dzi? nie boli

bo kto nie pije ten .......................... jest wypoczęty na drugi dzień :):)

Jeszcze raz życzonka |wi?teczne dla Wszystkich. !yeah

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza

Witam,

Niestety nie udało nam się dotrzeć na przed?wi?teczne spotkanie Burgmanii zwane ?ledzikiem. Warszawskie korki zatrzymały nas skutecznie na bardzo długo :)

Przykro mi, że nie mogłem złożyć życzeń osobi?cie, ale robię to na forum:

Wszystkiego dobrego dla wszystkich Burgmaniaków,

Rodzinnej atmosfery, ciepła i miło?ci,

A przede wszystkim chwili spokoju i rado?ci w gronie najbliższych! !guns !yeah

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kiedy ?wiat na trzeĽwo jest nie do zniesienia, !yeah

ciężko być trzeĽwym w wysoko procentowym towarzystwie :) ale zniosłem to, przy okazji pozdrowienia dla tych co nie mogli lub nie chcieli %.

Przynajmniej mogę „od?wieżyć” historię wszystkim, których dzisiaj pamięć boli :) . Trzymajcie się dzielnie jeszcze chwilka i koniec przykrywania się słuchawk?, czy chowania za monitor :) .

@mariusz: w samochodzie żadnych aparatów nie znalazłem s? natomiast czapki, szaliki, para rękawiczek, 4 skarpetek i … a może tu już przerwę co?cie chłopaki tam z tyłu robili !guns , zainteresowani już powiadomieni :).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chce mi się płakać jak pomy?lę sobie jakie zdjęcia poszłyyyy.... w ?wiat razem ze zagubionym aparatem. M. in nasze pozowane fotki na scenie razem z dyniami i kabaczkami były przesuperowe, że o innych nie wspomne !guns ...

Jedyne zdjęcia jakie mam z wczorajszego ?ledzika s? robione telefonem (dobrze że telefon ocalał :) ), po ciemku, bez lampy w trybie night foto... czyli wstyd jak beret ale cóż... zamieszcze je na forum (to co mogłem to wyci?gn?łem jako?ciowo na programach foto)... Lepszy rydz niż nic !yeah

zdjcie0043mg.jpg

zdjcie0055ia.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Na drugim zdjęciu widać, że musieli?cie być grzeczni cały rok, skoro taki ładny Mikołaj Was odwiedził... !yeah

Spoko pewnie też poznasz tego "pięknego Mikołaja" :) jak się z nami powłóczysz troszeczkę w wyjazdy weekendowe :blink: . Piecz?tki trzeba zbierać !guns

Odnośnik do komentarza
A mikołaj zdołał przekazać życzenia Wesołych |wi?t czy komórki nie wzi?ł???

Komórka była , była .... tylko życzenia przeczytałam już jak wszystcy poszli ( wczesniej tyle sie działo , że nie patrzyłam na komórke )

Więc uwaga : Pozdrawiam wszystkich |wi?tecznie od Ermiego ..... !guns

ps - ranyyy jaka szkoda tych wszystkich fantastycznych fotek , bylo ich ponad 100 ke chyba !yeah

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...