Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Będzie ostro przybywać forumowiczów bo...


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem taki komunikat :

cytuję

Forum dyskusyjne wortalu skutery.net zostaje czasowo zamknięte.

Ze względu na nadmierne obci?żenie serwera spowodowane ogromnym ruchem generowanym przez forum dyskusyjne, zostali?my zmuszeni do ponownej zmiany serwera, która nast?pi w styczniu i lutym. W tym czasie wortal może nie działać lub działać w ograniczonym zakresie, za co przepraszamy.

Forum dyskusyjne w obecnej formie zostanie zamknięte w czwartek - 22 grudnia 2005.

Więc należy się spodziewać masowej migracji narodu na tutejsze forum. !TAZ !TAZ !w00t ???

Co Wy na to ???

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi sie, ze bedzie to jakims problemem !TAZ . Po prostu nie to forum, nie te tematy. Do tej pory nie bylo zadnych wyskokow i chyba tak pozostanie, a jesli nie... no coz, poradzimy sobie z tym !w00t

Odnośnik do komentarza

Co Wy na to ???

Czy ja wiem .... raczej chyba nie obawiałabym się , jakiego? napływu tamtejszych Userów - tak jak napisał Bigu

,,Nie to forum , nie te tematy'' !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A krwiozerczy Artix !w00t szybciutko zniecheci !TAZ A tak powaznie to nie sadze zeby byl to jakis problem, juz raz przezylismy malutki najazd, a mysle ze glowne uderzenie bedzie skierowane na skutery-tuning z racji wspolnych tematow. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zreszta mysle ze wypowiedzi typu: (oryginalny tekst)

"Co za durny temat... Jak kto? się masturbuje, to ?wiadczy to o jego głupocie. Jednym z problemów, jakie to może rodzić jest przedwczesny wytrysk podczas stosunków małżeńskich. Poza tym nie wiem, czy jaka? kobieta zechce faceta, który w przesło?ci się namiętnie masturbował. Ja bym nie chciał takiej kobiety- to ja mam j? pie?cić i doprowadzać do orgazmu a nie ona sama siebie.

I nie gadajcie, że masturbacja to konieczno?ć, bo inaczej facetowi nadmiar spermy uderzy do głowy. Najlepszym dowodem na to, że tak nie jest, jest istnienie polucji, które naturalnie rozładowuj? napięcie seksualne."

nie znajda na Burgmanii wielkiego poklasku :P !TAZ !TAZ !TAZ . Bo az sam nie wiem, jak toto skomentowac !w00t ...

Muahahaha, co wyplynie tylko temat s.net, to zawsze jest jakas polewka ;) .

To moze faktycznie lepiej zgasic swiatlo ;) ?

Odnośnik do komentarza

Nie jestem do końca przekonany aby większo?ć przeniosła się na skutery-tuning, po reklamach w TVN TURBO burgmania staje się wortalem nie tylko branżowym (maxi-skuterowym), wielu wklepuj?c w wyszukiwarkę słowo "skuter" trafia na jako drugi w li?cie wortal "burgmania".

Ale pożyjemy ,poczekamy zobaczymy.

Pytaj?c co Wy na to miałem na my?li również ... co się stało,że tzw "zaprzyjaĽniony wortal" ma ostatnio cały czas pod górkę.

Pozdrawiam

PS. proszę nie traktować tego postu jak prowokacji czy innych złych odmian zło?liwo?ci itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Zreszta mysle ze wypowiedzi typu: (oryginalny tekst)

"Co za durny temat... Jak kto? się masturbuje, to ?wiadczy to o jego głupocie. Jednym z problemów, jakie to może rodzić jest przedwczesny wytrysk podczas stosunków małżeńskich. Poza tym nie wiem, czy jaka? kobieta zechce faceta, który w przesło?ci się namiętnie masturbował. Ja bym nie chciał takiej kobiety- to ja mam j? pie?cić i doprowadzać do orgazmu a nie ona sama siebie.

I nie gadajcie, że masturbacja to konieczno?ć, bo inaczej facetowi nadmiar spermy uderzy do głowy. Najlepszym dowodem na to, że tak nie jest, jest istnienie polucji, które naturalnie rozładowuj? napięcie seksualne."

nie znajda na Burgmanii wielkiego poklasku :P !TAZ !TAZ !TAZ . Bo az sam nie wiem, jak toto skomentowac !w00t ...

Muahahaha, co wyplynie tylko temat s.net, to zawsze jest jakas polewka :P .

To moze faktycznie lepiej zgasic swiatlo ;) ?

Bigu, a Ty nie cytuj go?cia TYLKO GO WYLECZ, skoro jeste? DOKTOR!!!! :P;);)

pozdr....

ortos vel mr. C1

Odnośnik do komentarza

To jest temat z 2002 roku ze starego forum, wiec mysle ze nie ma co nad tym debatowac bo ten ktos moze juz nawet nie byc na tym swiecie !w00t (swoja droga ma koles problemy)...

zalewu bym sie nie obawial chyba ze wlasnie ludzi ktorzy znajda tu to czego zawsze szukali.

Jak to ktos napisal, pozyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
To jest temat z 2002 roku ze starego forum, wiec mysle ze nie ma co nad tym debatowac bo ten ktos moze juz nawet nie byc na tym swiecie  :P  (swoja droga ma koles problemy)...

zalewu bym sie nie obawial chyba ze wlasnie ludzi ktorzy znajda tu to czego zawsze szukali.

Jak to ktos napisal, pozyjemy zobaczymy...

O przepraszam, staram sie byc rozsadny i nie wyciagam historii wyssanych z palca, tudziez z przed lat wielu !w00t :P .

No ale skoro podejrzewany jestem o wyciaganie "starych smieci", pozwole sobie zacytowac wypowiedz razem z data i danymi osoby piszacej ;) . Post jest napisany dzisiaj, ale czy piszacy jest jeszcze na "tym swiecie", tego oczywiscie nie wiem !TAZ .

Robik

[83.7.16.212] Temat: Re: Masturbacja

wyslane przez Robik dnia 2005-12-20 13:52:19

[Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; pl-PL; rv:1.7.12) Gecko/20050919 Firefox/1.0.7]

--------------------------------------------------------------------------------

Co za durny temat... (...)blablabla(...) napięcie seksualne.

Ze sam temat siega korzeniami roku 2002, tego nie zaprzeczam. Jednak interesujaca mnie wypowiedz jest, jakby nie spojrzec "brand new" !TAZ .

W sumie mialo to byc tylko zartem, bo ciezko cos takiego wyszukac nawet w necie, gdzie kreci sie duzo dziwnych ludzi !TAZ . Nie mialem na uwadze poruszenia dyskusji ani w temacie s.net, ani "gaszenia swiatla", ani bron boze przedwczesnego wytrysku w lozu malzenskim :P . Szkoda ze jeszcze nie dodal ogolnie znanego faktu o wyrastaniu wlosow miedzy palcami ... czy jakos tak ;)

Jedynym stwierdzeniem, na jakie sobie pozwolilem, byla uwaga, ze tacy "wolnomysliciele ;) " nie maja raczej szans na naszym forum :P .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My?lę że nie ma się czym przejmować gdyż nie znajd? tutaj gruntu na swoje dyskusje o paleniu gumy czy maxie wyci?nientym z 50. To forum ma swoj? specyfikę i trzeba się do niego przystosować żeby się czuć jak między swoimi.

Odnośnik do komentarza
My?lę że nie ma się czym przejmować gdyż nie znajd? tutaj gruntu na swoje dyskusje o paleniu gumy czy maxie wyci?nientym z 50.

Takie tematy nie przejd?.

A nawet jeżeli się pojawi? to z pewno?ci? Majon je szybko utnie i skarci upomnieniem z nagan? wł?cznie !w00t :

nigdy nie palilem gumy,zadnego fisiowania!

pozdro all

Odnośnik do komentarza

O to mi Bigu chodzilo !TAZ to ze ktos odswieza temat sprzed 3 lat to juz tez duzo o nim swiadczy a ze jeszcze taki temat to juz wogole !TAZ hehehehehe

Miejmy nadzieje ze sie tu nie pojawi ta osoba !w00t

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Smiech to zdrowie !TAZ , a ten tekst byl naprawde hitem dnia :D . Gdyby jeszcze rozwinal temat, dorzucajac pare teorii straszacych niegrzeczne dzieci, to moglby zostac przebojem tygodnia !TAZ . Nie wiem jak Wy, ale ja spie dzisiaj z raczkami na koldrze, bo sie strasznie przejalem !TAZ :lol::lol::D . A ze nie zyje jeszcze w "zwiazku malzenskim !w00t ", pozostaje mi czekac chyba tylko na zbawcza polucje :P:D:D:D MUAHAHAHAHA

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
My?lę że nie ma się czym przejmować gdyż nie znajd? tutaj gruntu na swoje dyskusje o paleniu gumy czy maxie wyci?nientym z 50.

Eee... tam ... uczepili?cie się tego palenia gumy... jak kto? lubi prezerwatywy to czemu nie spalić czasem gumy? !TAZ !TAZ !TAZ

Je?li natomiast idzie o wyciskanie maxa z 50 to osobi?cie wolę wyciskać z 20... no ewentualnie 30 :P:D:D

O jednym i drugim możemy przecież czasem pogadać :D

Przmy?lenia "mister masturbanta" s? fajne... widać, chłopak podchodzi poważnie do spraw intymnych więc już na wstępie ma u mnie plusa :lol::lol::D

Je?li idzie o stronę o której pisał Pablos (nazwy nie wymienię) to powiem tak:

Nie chcę mi się nawet tego komentować ponieważ komentarz jest zbędny... Sami widzicie najlepiej co się tam dzieje !w00t . Nie ukrywam, że dawno temu dokładnie taki przebieg wydarzeń przepowiedziałem *władcy dywanów... i okazało się że miałem 100% racji.

* Starsza brać skuterowa pamięta sk?d się wzięło to okre?lenie :D

Cytuje: "Wszyscy tutaj chodzicie po dywanie, który sam własnoręcznie dla was uszyłem."

To już historia ale jakże zabawna... Muahahahaha :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Temat dywanow wiecznie zywy. Ehh jakos nie mam juz nawet ochoty stawiac kolejnego klocka, tym bardziej ze stoi tam juz wiele i mozna najwyzej w cos wdepnac. Wiec odpuscmy sobie wyciaganie znowu starych dziejow, bo jeszcza wladca dywanow znowu poczuje sie wielki i dumny ze jest na topie choc w pejoratywnym znaczniu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...