Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Polanów-zlot motocykli


axx1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wybiera się na Polanów w tym roku? Ja planuję wyjazd w Piątek ok 17, planowane przybycie na miejsce ok. 19.30, coby jeszcze się rozłożyć i piwa napić. Przelotowa to max ok 80 km/h. Razem raźniej więc jakby byli chętni to kontakt tel. 508-*******edit

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to nie mój teren ale z kujaw na Polanów zapodaje spora grupa. Na dziś zapowiedziało się ze 20 motocykli w tym i moja skromna osoba. Startujemy około 12 w południe i lecimy na Tucholę, Chojnice, Miastko. Mój tel 694 457 885 LWfilip lub jak kto woli Wojtek. Dzwonić to się zgadamy.

@axx1 coś porąbałeś z numerem telefonu za dużo o jedną cyferkę. Nie wiem co bierzesz ale weź połowę !OKK :ph34r: !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

Bedziemy w sobote 3 maxi skutery i jeszcze pare innych sprzetow,fajnie ze podales nr to na miejscu sie zdzwonimy

Bedzie tez Atlantic 500 :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Wiem, że to nie mój teren ale z kujaw na Polanów zapodaje spora grupa. Na dziś zapowiedziało się ze 20 motocykli w tym i moja skromna osoba. Startujemy około 12 w południe i lecimy na Tucholę, Chojnice, Miastko.  Mój tel 694 457 885 LWfilip lub jak kto woli Wojtek. Dzwonić to się zgadamy.

@axx1 coś porąbałeś z numerem telefonu za dużo o jedną cyferkę. Nie wiem co bierzesz ale weź połowę !OKK  whist  whist  whist

Dzięki za info, ja planuję jechać na Kościerzynę-->Bytów-->Miastko-->Polanów.

Numer już poprawiłem- jakieś zero się wkradło. A propos dzwonienia-myślę że w sobotę będę już troszkę lewitował więc dobijajcie się mocno !OK

Może wspólny powrót w niedzielę jak ktoś leci na Gdańsk???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...