Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkania czwartkowe w Warszawie


MAXIMUS

Gdzie maj? sie odbywać czwartkowe spotkania grupy warszawskiej??  

34 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ponieważ najbliższe spotkanie czwartkowe jest ostatnie przed |więtami Bożego Narodzenia więc wypada nam zrobić Wigilię, a ponieważ czasu cooraz mniej pozwoliłem sobie zamie?cić ankietę na temat wyboru miejsca na nasze spotkania czwartkowe.

Niewiele osób było do tej pory w obydwóch miejscach, można by ich policzyć na palcach obu r?k(prawie !TAZ ) ale trzeba dokonać wyboru co powinny wam ułatwić opisy ludzi którzy zwiedzili oba przybytki b?dĽ jak czas pozwoli samemu udać się do owych miejsc jak najszybciej.

Stary Młyn lokalizacja

http://mapa.szukacz.pl/?x=636259&y=491405&...ANY%20PUNKT&z=0

Piwnica Smaku lokalizacja

http://mapa.szukacz.pl/?x=637959&y=487091&...ANY%20PUNKT&z=0

Prosze potraktować t? sonde w miarę poważnie gdyż mam nadzieję dokonamy wyboru na dłuższy czas whist

Odnośnik do komentarza

Co prawda nie byłem ani tu ani tu na spotkaniu więc nie wiem jaka panuje tam atmosfera ale dojazd w okolice Nowego |wiatu to porażka brak miejsc parkingowych i te zakazy nakazy.

Zdecydowanie polecam Wybrzeże Gdańskie ... w lato jest tam całkiem przyjemnie (tylko trochę czasem ?mierdzi z kanalizacji)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coż... ja jestem za Wisłostrad? i Starym Młynem.

My?lę, że i ?ledzika Wigilijnego możemy tam zrobić.

Szczegóły co do ?ledzika Burgmanii podam w ?rodę.

Odnośnik do komentarza

Hihi, dzieki Maximus za mapki ;) . W sumie polozenie nie jest takie zle, trafiam w oba miejsca bezproblemowo, chociaz po moscie Grota smigam bardzo czesto w trakcie pobytow w Wawie !TAZ . Jestem rowniez za "Mlynem".

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oba miejsca mi pasuja a i tak bede jezdzil tam gdzie bedziemy miec stale miejsce wiec klikam "nie wiem" co mozna potraktowac jako wstrzymanie sie od glosu. Mam nadzieje tylko ze jeden stolik latem w "starym mlynie" bo to chyba juz przesadzone ze tam bedziemy sie spotykac, bedzie zawsze dla nas zerezerwowany i nigdy nie uslysze "impreza zamknieta" sorry wpadnijcie innym razem, albo bedzie mi ktos kazal isc do toy toya.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Mam nadzieje tylko ze jeden stolik latem w "starym mlynie" bo to chyba juz przesadzone ze tam bedziemy sie spotykac, bedzie zawsze dla nas zerezerwowany i nigdy nie uslysze "impreza zamknieta" sorry wpadnijcie innym razem, albo bedzie mi ktos kazal isc do toy toya.

Wyci?gn?łem ten cytat na wierzch gdyż jest to bardzo ważna sprawa dla nas , a ponieważ mamy na naszym forum bardzo kompetentnego Młynarza !TAZ to prosił bym Go o ustosunkowanie sie do tego tematu gdyż jak dobrze pamiętam jest on już poruszany drugi b?dĽ trzeci raz przez grono Burgmaniaków ;) .

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich serdecznie...

Ja jestem za Starym Młynie przy Wybrzeżu Gdyńskim...

Chyba nie musze tłumaczyć dlaczego :-))

Pozdrawiam i życze miłego dnia...

Odnośnik do komentarza

No i w sumie Artur ma racje, np. "Dzik" przepadl u mnie z kretesem wlasnie za takie "akcje". Wstretna knajpa i tyle ;) , nie dosc ze imprezy zamkniete, to jeszcze to super traktowanie klienta !TAZ . Bylem tam kilka razy i za kazdym razem byla jakas klapa !TAZ .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Chyba nie musze tłumaczyć dlaczego :-))

Wiemy, wiemy ... migracja ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No wlasnie chcial bym uslyszec deklaracje Mlynarza, bo nie lubie byc traktowany jak dobry klient kiedy jest pusto i kiepski klient kiedy sa lepsi do zostawiania kasy, klientela tez jestesmy rozna, jeden zje mase zarla a inny nie kupi nic bo nie ma nic ochoty, ale miejsce stale spotkan jest potrzebne. Barylka przepadla wlasnie ze wzgledu na wymuszenie na nas deklaracji ile bedziemy zostawiac kasy i traktowanie nas jak kury znoszacej zlote jajka. Wydaje mi sie ze jednak dojdziemy do porozumienia ze Starym Mlynem i nie zwina sie tak jak Route 66.

ps. Sylwia dobrze ze jezdzisz skuterem i nie robisz korkow ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No i w sumie Artur ma racje, np. "Dzik" przepadl u mnie z kretesem wlasnie za takie "akcje". Wstretna knajpa i tyle !TAZ ,

a nazwa taka porz?dna ;) !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
No wlasnie chcial bym uslyszec deklaracje Mlynarza, bo nie lubie byc traktowany jak dobry klient kiedy jest pusto i kiepski klient kiedy sa lepsi do zostawiania kasy...

Wła?nie co? takiego usłyszałem "Pod Baryłk?" i była to w zasadzie ostatnia nasza rozmowa !TAZ

Faktycznie, starszy Młynarz mógłby się wypowiedzieć w tej kwestii bo jest to bardzo ważne.

Może kto? od nas ;) by go poinformował, że jest na forum takie zapytanie... Nie będę wytykał palcem ale ten kto? niech do niego puknie delikatnie !TAZ

Odnośnik do komentarza

Ale zadna knajpa nie zagwarantuje, ze jak bedzie impreza zamknieta np. GDDKiA bedzie opijać otwarcie 2 km nowej autostrady ;) to my bedziemy mogli wejsc.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
[QU Nie będę wytykał palcem ale ten kto? niech do niego puknie delikatnie !TAZ

Z tym pukaniem to bym uważał ;) !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza
No i w sumie Artur ma racje, np. "Dzik" przepadl u mnie z kretesem wlasnie za takie "akcje". Wstretna knajpa i tyle ;) ,

a nazwa taka porz?dna !TAZ !TAZ !TAZ

E tam, to jakies podszywanie sie pod rzetelny szyld !TAZ .

PS. Kurcze, ale snieg dzisiaj macie !TAZ . A u mnie zero bialego ;) ... tylko pada deszcz : Webcam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ale zadna knajpa nie zagwarantuje, ze jak bedzie impreza zamknieta np. GDDKiA bedzie opijać otwarcie 2 km nowej autostrady  ;)  to my bedziemy mogli wejsc.

Mario, znajomi Artix'a, nawet z pracy, s? naszymi znajomymi...Oby Oni uważali tak samo...A wtedy BĘDZIEMY(hehe mam nadzieję, ze ja też czasem) mogli wejsc nawet w przypadku takiej imprezy !TAZ ...

A tak serio to Mi Stary Młyn też bardziej się podoba, kiedy patrzę na Wasze opisy tego miejsca...

Jednak nie jestem mieszkańcem Wawy i ucestniczył Tam co tydzień nie będe, st?d mój głosik jest minimalnie brany pod uwagę...

Mam nadzieje, ze decyzja będzie prawidłowa i owocna...

Pozdrawiam, Kuba !TAZ

Odnośnik do komentarza
Gość stary mlyn

Witam serdecznie.

Chetnie odpowiem na liczne pytania zwiazane z organizowaniem przez nas imprez zamknietych,bez pukania mnie przez kogokolwiek.

Owszem zdarzaja sie takowe,moze klub Burgmanii bedzie chcial rowniez taka imprezke zorganizowac?Jesli dobrze pojmuje zasady dobrej wspolpracy to jest ona wtedy dobra jezeli obie ze stron wywiazuja sie z niej, tak wiec jesli wybierzecie nasze miejsce jako miejsce swoich spotkan moge obiecac ze miejsce dla Was zawsze bedzie,oczywiscie bez mozliwosci dol?czenia sie do gosci z "imprezy zamknietej".

Nie lecimy na kase!

Szanuje gosci ktorzy przychodza tylko na herbate i tych ktorzy przychodza z cala rodzina na obiad, nie potrzebuje deklaracji kto ile kasy u nas zostawi.

Nikt z nas nikomu nie moze kazac a tym bardziej wybierac za kogos gdzie ma zalatwic swoja potrzebe fizjologiczna,a i tak byloby nie wykonalne kazanie komus pojscia do toy toya poniewaz u nas ich nie ma.

Pozdrawiam Starszy Mlynarz

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i o to mi chodzilo !TAZ Oczywiscie ze nikt z nas nie bedzie sie podpinal na krzywy ryj do nikogo. Chodzilo mi o to zebysmy mieli swoj kacik stolik etc. Ciesze sie tez ze nie macie Toy Toya ani nie wypraszacie gosci ;) Mysle ze wszystkie watpliwosci zostaly rozwiane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę że nasze w?tpliwo?ci zostały rozwiane przez Młynarza osobi?cie (za co dziękuję i my?lę że z przymróżeniem oka potraktował to pukanie !w00t ) i po wynikach głosowania widzę żę z dużym prawdobieństwem będziemy spotykać się w Starym Młynie z obopóln? korzy?ci? dla obu stron !TAZ !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Chetnie odpowiem na liczne pytania zwiazane z organizowaniem przez nas imprez zamknietych,bez pukania mnie przez kogokolwiek.

Oj tam... osobi?cie nie widzę nic złego w pukaniu... ba, uważam nawet że można się od tego uzależnić !TAZ

Tak zupełnie na poważnie to dziękuję za wyczerpuj?c? odpowiedĽ na nasze pytania... Chyba kolega Starszy Młynarz odpowiedział nam dokładnie na te pytania, które nas interesowały.

W zwi?zku z powyższym (wyniki sondy mówi? same za siebie) oficjalnie nowym miejscem spotkań będzie Stary Młyn !w00t

|ledzik Burgmanii, odbędzie się w najbliższy czwartek o standardowej porze... Szczegóły już za chwile.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Witam wszystkich serdecznie...

Ja jestem za Starym Młynie przy Wybrzeżu Gdyńskim...

Chyba nie musze tłumaczyć dlaczego :-))

Pozdrawiam i życze miłego dnia...

A ja wiem że będziesz moj? s?siadk? !TAZ

wprawdzie na schodach się nie spotkamy !TAZ

ale po "szklankę cukru" zapraszam jakby co ....... !w00t

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...