Skocz do zawartości
Forum Burgmania

przebiegi


dragon513

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dragon513

    3

  • Baza

    2

  • piżmak

    1

  • tomek1980

    1

Top użytkownicy w tym temacie

skoro pytasz to przyznaj się do swojego :D

u mnie jest coś ponad 50 i nadal sie kręci, ale którz to może wiedzieć ile jest naprawdę :D

Odnośnik do komentarza
skoro pytasz to przyznaj się do swojego :D

u mnie jest coś ponad 50 i nadal sie kręci, ale którz to może wiedzieć ile jest naprawdę :D

Ja mam 7letniego Koreańca Daelima 125dlx i mam 15 tyś z groszama pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

33tyś choć wydaje mi się że ma o 10tyś więcej rocznik 99 , najlepsze jest to że zmieniam olej w silniku i przekładni co 5tyś i nić się nie dzieje

Odnośnik do komentarza
ja mam 5 lat i około 23 tys. ;) i pewnie jeszcze jakieś km ale chyba niewiele :D

A pytasz się bo chcesz udokumentować swój przebieg na forum :D

tak pytam z ciekawosci bo nie wiem czy to dużo na 125-kę z 7 letnim stażem :D

Odnośnik do komentarza

Ja obecnie mam równo 16 tys. z czego moje 4,5 (500km temu wymieniałem silnik na 70, ale stary jeszcze był ok)

Skuter 10 letni w tym u mnie od września 2009

Odnośnik do komentarza

Mój Burgman -rocznik 2003/04 czyli 7,3 latek a na liczniku na dzisiaj 32168 km to daje średnia roczna około 4,6tkm/rok. [ Dla wielu to miesięczny przebieg ] a dla mnie cały sezon.p-014.gif !scooter

Odnośnik do komentarza

Hmm moja Majka ma 10 lat i przebiegu 17 tyś km.... hehe nie realne wiem wiem pewnie gdzieś ze 50tyś km bo silnik juz robiłem...

Zasada prosta jak skuter z zachodu Włochy Francja to można śmiało liczyć 5-7 tyś rocznie

Odnośnik do komentarza
lJa mam 7letniego Koreańca Daelima 125dlx i mam 15 tyś z groszama pozdrawiam <_<

Wychodzi Ci średnio 2000 km na sezon czyli praktycznie wcale nie jezdzisz :angry:

Rok 2004 przebieg 64000km

Odnośnik do komentarza

SUZUKI BURGMAN K6

27.07.2006 - wyruszył na drogę po raz pierwszy

Jestem jego czwartym właścicielem, w tym trzecim w kraju :angry:

Kupiłem go z przebiegiem 19500 km

W tej chwili 24000 km :angry: i dalej się kręci <_<

!OKK !OKK !OKK !OKK !OKK !OKK !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

Burgman 400 '99 rok - na budziku lekko ponad 40 tys. km - w rzeczywistości - któż to wie?

Moim zdaniem ważniejszy jest dobry pierwszy przegląd i późniejsze regularne serwisowanie i przeglądy - będzie się kręcił w nieskończoność :ph34r:

Odnośnik do komentarza

AN650 na drogach od 2008 r. 22500km (z czego 20tkm do poowy 2009r 1 wł. w usa). W moim przypadku wychodzi, że w jeden (z kawałkiem) sezon gość w USA ("kalifornia") zrobił około 20tkm i wszystk się zgadza.

Odnośnik do komentarza

YP250 z 2001 do polski trafil z 18000km, (raczej prawdziwy przebieg, jest ksiazka i nawet jakis pargony).

Od 2007 w kraju kraju i w burgmani :ph34r: teraz ma 29500km. Jeszcze nic nie bylo robione oprocz hamulcy i spalonej zarowki !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...