Skocz do zawartości
Forum Burgmania

dojazd do Władysławowa


magart

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koleżanki/Koledzy z Kuj-Pom

w najbliższą sobotę wybieram się 4oo do Władysławowa. Przelot w okolicach 3M przewidywany w godz. 13-15. O ile mnie pamięć nie myli to przejazd przez Rumię i wcześniej kilka km trasy S6 w okresie wakacyjnym wiąże się z przymusowym uczestnictwie w korku. Czy możecie zasugerować jakieś lokalne drogi, żeby ominąć tamte miejsca ?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie chciabym się wtrącać, ale ten temat to bardziej do Pomorskiego pasuje :)

No chyba, że chcesz jechać przez Bydgoszcz

Odnośnik do komentarza

Jak zerkniesz na mapę, zobaczysz, że żadna inna droga nie prowadzi do Władka :P Częściowo można było ominąć odcinek Gdynia -Rumia -Reda - Puck bardzo dziurawą drogą, ale nawet i tą częściowo zamknęli.

Ale po połączeniu estakady Kwiatkowskiego z obwodówką nie ma większych problemów z pokonaniem końca 3miejskiej obwodnicy i odcinka Gdynia - Rumia - Reda. Po skręcie w Redzie na Władysławowo nic nie da się wymysleć innego. Jedynie jak na CB usłyszysz o korkach od Pucka do Władka, możesz skorzystać z objazdu. W Celbowie dajesz w lewo (drogowskazy chyba na Karwię) przejeżdżasz przez Połczyno (tam jest na pewno już drogowskaz na Karwię), przed Starzynem skręcasz w prawo na Łebcz i potem już na Władek. Sporo dalej, ale w przypadku korków dużo szybciej.

PS Jak juz będziesz we Władku, możesz skorzystać z zaprzyjaźnionej smażalni (maxi mają specjalny rabat). Od ronda we Władku kierunek na Hel, pierwsza w lewo i od razu po lewej "Rybiarnia". Polecam.... smacznego ;)

A tak w ogóle, Twoje pytanie powinno pojawić się w pomorskim :P

Odnośnik do komentarza
Nie chciabym się wtrącać, ale ten temat to bardziej do Pomorskiego pasuje ....

Jaka siara, ale dałem po tyłach :P;) . Cóż trochę się opuściłem w geografii Polski po zmianach administracyjnych :P

Odnośnik do komentarza
Wracałem z Karwi w ub. tygodniu w sobotę i widziałem ten bezproblemowy ruch w Rumi i przed Gdańskiem  !OKK

Widać, że nie pamiętasz czasów jak zmierzający na półwysep stali w kilometrowych korkach już na obwodnicy !OKK Teraz to jest bajka :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...