Skocz do zawartości
Forum Burgmania

zlot w Karpaczu + parada


Enek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos ma ochote na wycieczke 1dniowa do karpacza?

Byłem w zeszym roku(z kilkoma biegowcami) na tym zlocie bylo :)

W tym roku tez jade z biegowcami .Jak ktos chetny to dryndac

693 075 351 Enek.

ps.moze by tak jack danielsa odwiedzic ;)

Odnośnik do komentarza

aha to jest ZLOT HARLEJA ktory trwa 3 dni od piatku do niedzieli.Parada jak to parada wszystkie motocykle biora udzial (nie tylko harleye)

z tego co wiem to wiem cyba ma byc tez zlot starych samochodow ale tego nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza

Enek a kiedy jest ta parada? Mam tam Teściów na wakacjach chciałbym im przekazać ;) Dzięki.

Heh właśnie z Nimi rozmawiałem i już motory przyjechały bo jak to teść powiedział "hałas jak cholera" hahahaha

Odnośnik do komentarza

Ja odpadam - jutro mam grilla u rodzinki w Lubinie :o Dopiero w niedzielę popołudniem będę jeździł !bicz !scooter

Odnośnik do komentarza
Dla zainteresowanych zlotem w Karpaczu program: http://www.karpacz.popracy.pl/?dzial=imprezy&id_imprezy=1093

oraz http://www.karpacz.popracy.pl/?dzial=imprezy&id_imprezy=1094

Panowie jak napiszcie o której planujecie być w Jeleniej to się przykleję.

Do jutra J.D. !OKK :)

planowany odjazd ze stacji BP na partynicach o godz. 8:00

nie wiem o ktorej bedziemy w jeleniej ale moge do ciebie zadzwonic.Jak czas jeszcze pozwoli to chcemy podjechac na tame w twoich okolicach ale miejscowosci nie pamietam.

Mozemy sie ustawic przy MCdonaldzie przy skrzyzowaniu takim duzym gdzie odbija sie na Karpacz.

Odnośnik do komentarza

Jak będziecie w Bolkowie to zadzwoń, a wyjadę Wam na przeciw i będę czekał na Orlenie przed obwodnicą po prawej stronie.

Do jutra J.D. !OKK :)

Odnośnik do komentarza

Wielkie podziekowania dla Jack Danielsa ktory nas oprowadzil po pobliskich ciekawych miejscach.

Jacek,Ty w swojej Hondzie tez mogłbys taki dekielek sobie walnac:)03072010_024.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...