Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgman 150 z łódzkiej Motomanii


Slavequs

Rekomendowane odpowiedzi

Za namow? Wojtasa, umieszczam tre?ć wiadomo?ci umieszczonej pierwotnie na innym forum, licz?c, że może tutaj uzyskam jak?? odpowiedĽ. :)

Czy kto? miał kto? do czynienia z Burgmanem 150, który obecnie znajduje się w komisie Motomanii w Łodzi? Ogl?dali?cie, jeĽdzili?cie itp.? Wszelkie uwagi mile widziane. A może kto? zna wła?ciciela? :)

Skuter znajduje się na stronie Motomanii w dziale "komis" --> http://www.motocykle.lodz.pl/index.php .

Odnośnik do komentarza

Jednak prawdopodobnie nikt nie miał do czynienia z tym Burgmanem, a szkoda.

Chyba, że jeszcze będę miał szczę?cie i kto? się odezwie na forum. :o

Co do kosztów, to rzeczywi?cie Aerox'a wycenili do?ć wysoko. A co s?dzicie o ich Burgmanie za 10 tys. zl? Jak stoj? cenowo używane 150-tki?

I jeszcze trzy pytania:

1) Czy jest możliowo?ć doj?cia do wła?ciciela skutera za po?rednictwem komisu?

2) Co poleciliby?cie do 10 (no max 12) tys. zl , relatywnie młodego , nie wymagaj?cego wkładu i z niskim przebiegiem? :) Czy to w ogóle możliwe? Może jakie? oferty? :)

3) Widziałem nowe Burgmany 150 za niecałe 15 tys. zł, nie dałoby się jeszcze zej?ć z ceny (pytanie do daelerów)? whist

Na pocz?tku chciałem kupić tylko co? nowego i moja uwaga skupiła się na Kymco B&W 125, ale wiem, że mógłbym się rozczarować. Dlatego teraz zastanawiam się nad używk? 150-400 ccm, ale musiałaby być w naprawdę dobrym stanie... :)

Odnośnik do komentarza

Byłem w motomanii niedawno i widziałem tego skuta, ale mu się nie przygl?dałem. Dlatego milczę w temacie.

UH 150 s? własnie po obniżce z 17 tysięcy, więc nie wiem, czy istnieje jeszcze jakie? pole manewru z negocjacj? ceny.

Poza tym skuterek o pojemno?ci mniejszej, jak 250ccm jest jako używka do?ć trudny do sprzedania póĽniej.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Gość Marcin Z.

Na pocz?tku chciałem kupić tylko co? nowego i moja uwaga skupiła się na  Kymco B&W 125, ale wiem, że mógłbym się rozczarować. Dlatego teraz zastanawiam się nad używk? 150-400 ccm, ale musiałaby być w naprawdę dobrym stanie... whist

ile ja bym dal by cofnac czas :o sam chcialem kupic B&W 125 ale pech chcial, ze trafila sie ta okazja z ktorej na moje nieszczescie skorzystalem. Przejezdzielm B&W 50 w tym sezonie 7000 km i tak naprawde mowiac nie mialem sie do czego przyczepic ... przypuszczam ze 125 to idealny skuter na miasto

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chcesz "mniejszego" maxi to polecam Majesty 125... skuterek pojemny, bardzo bardzo oszczędny ( 2,5 l to norma u mnie)... czę?ci też do niego s? dostępne, ale nie będzie ci to potrzebne ponieważ to się nie psuje. Na allegro teraz s? chyba 2 sztuki co? koło 2003r, w cenie poniżej 10 tys. Ewentualnie Malaguti Madison ma ten sam silniczek co Majesty. Jeżeli chcesz czego? większego to Majesty 250 lub Madison 250-400 też znajdziesz w rozs?dnych cenach whist

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
I jeszcze trzy pytania:

1) Czy jest możliowo?ć doj?cia do wła?ciciela skutera za po?rednictwem komisu?

2) Co poleciliby?cie do 10 (no max 12) tys. zl , relatywnie młodego , nie wymagaj?cego wkładu i z niskim przebiegiem? :o  Czy to w ogóle możliwe? Może jakie? oferty?  whist

3) Widziałem nowe Burgmany 150 za niecałe 15 tys. zł, nie dałoby się jeszcze zej?ć z ceny (pytanie do daelerów)? :)

Ad.1

Komis z założenia nie jest zainteresowany podawaniem adresu komitenta potencjalnym nabywc?. Powód jest chyba oczywisty.

Pozatym jest też taka możliwo?ć, że ten Uh' atek jest już własno?ci? Motomanii ponieważ np. wzięli go w rozliczeniu za inny pojazd. My?lę, że wystarczy zadzwnić i pogadać. Pozatym my?lę, że z tej ceny można będzie jeszcze co? urwać. Warto wspomnieć, że Uh 150 z 2002 i 2003 roku ma jedn?, do?ć często zapominan? zaletę... jest MADE IN JAPAN ! Od 2004 roku produkcja odbywa się w Hiszpanii.

Ad.2

Niezłym wyborem jest wła?nie najmniejszy Burgman z racji stosunku ceny do roku produkcji. Pozatym w przypadku tego skutera duża jest szansa na trafienie ładnej sztuki i co najważniejsze- bezwypadkowej.

My?lę, że warto wzi??ć pod uwagę także Yp 125, Yp 250 tyle tylko że w tym wypadku ciężko będzie znaleĽć co? bezwypadkowego i w super idealnym stanie ale oczywiscie poszukać można.

Je?li wspominasz o Kymco to może warto pomy?leć o np. rocznym Grand Dinku 250... Co prawda podaż (na rynku wtórnym) tego modelu jest ?ladowa ale s?dzę, że je?li kto? będzie chciał sprzedawać w przyszłym roku taki egzemplarz 2005 to cena będzie oscylować między 11- 12 ty?. PLN co wydawać się może ciekaw? ofert?... oczywi?cie je?li Grand Dink Ci się podoba.

Ad.3

Cena nowego Uh 150 spadła z 17.900 PLN do 15. 000 PLN co jest warte wzmianki. Moim zdaniem z tej ceny dużo już nie wydusisz od dealera bo i prowizja od tej ceny jest ?mieszna. Ewentualnie możesz liczyć na dorzucenie np. kasku b?dĽ stelaża pod kufer czy ewentualnie alarmu...

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wypowiedzi. whist

Już raczej wiem za czym powinienem się rozgl?dać.

Grand Dinka niestety nie biorę pod uwagę, po prostu mi się nie podoba.

A od kiedy zaczęli produkować Uh 150 ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A od kiedy zaczęli produkować Uh 150 ?

Od marca 2002 roku...

Odnośnik do komentarza

Czy Uhatki miały w pocz?tkowej fazie produkcji usterki, których z czasem się pozbyły?

I czy jest co?, na co trzeba szczególnie trzeba zwracać uwagę przy kupnie używki małego Burgmana?

Odnośnik do komentarza
I jeszcze trzy pytania:

1) Czy jest możliowo?ć doj?cia do wła?ciciela skutera za po?rednictwem komisu?

2) Co poleciliby?cie do 10 (no max 12) tys. zl , relatywnie młodego , nie wymagaj?cego wkładu i z niskim przebiegiem? B)  Czy to w ogóle możliwe? Może jakie? oferty?  :)

3) Widziałem nowe Burgmany 150 za niecałe 15 tys. zł, nie dałoby się jeszcze zej?ć z ceny (pytanie do daelerów)? ;)

Ad.3

Cena nowego Uh 150 spadła z 17.900 PLN do 15. 000 PLN co jest warte wzmianki. Moim zdaniem z tej ceny dużo już nie wydusisz od dealera bo i prowizja od tej ceny jest ?mieszna. Ewentualnie możesz liczyć na dorzucenie np. kasku b?dĽ stelaża pod kufer czy ewentualnie alarmu...

O tym, że jednak da się znacz?co zej?ć z ceny niech ?wiadcz? promocje Aprili --> http://www.skutery-tuning.pl/modules.php?n...article&sid=747 .

Jestem zły, bo nie zd?żyłem załapać się na 250-tkę. :) Przyznać się, kto sprz?tn?ł mi j? sprzed nosa? ;)

Z drugiej strony jednak do najbliższego serwisu Aprili miałbym ponad 100 km (Wa-wa)...ale znów ta cena... :)

Odnośnik do komentarza

Burgmana widziałem i wydaje się być wszystko OK, za wyj?tkiem małych zadrapań. Z tego co wiem, w Motomanii stoi już całkiem długo (chyba jednak ta pojemno?ć). Je?li by? był zainteresowany, to prawdopodobnie mam namiar na wła?ciciela.

Odnośnik do komentarza
Burgmana widziałem i wydaje się być wszystko OK, za wyj?tkiem małych zadrapań. Z tego co wiem, w Motomanii stoi już całkiem długo (chyba jednak ta pojemno?ć). Je?li by? był zainteresowany, to prawdopodobnie mam namiar na wła?ciciela.

Mnie również wydawało się, że widziałem już ten skuter gdzie? w połowie zeszłego roku. Mam nadzieję że brak zainteresowania należy raczej zrzucać na brak popularno?ci tej klasy pojemno?ciowej, a ze skuterem jest wszystko ok.

Za namiar na wła?ciciela byłbym bardzo wdzięczny z wiadomej przyczyny. :rolleyes:

Ponieważ jest to Twój pierwszy post to radzę szybciutko napisać co? o sobie w "Serdeczno?ciach" i przywitać się z reszt?, inaczej szybko Ci się tutaj dostanie... :P

Apropo Motomani i komisowego Burgmana 150. Dzwoniłem i oto co się dowiedziałem: rocznik 2002, kupiony w polskim salonie, 2 wła?cicieli, przebieg 7 tys. km, ksi?żka serwisowa, plastiki oryginalne, jedynie wymienione oleje, odczepiany kufer, cena wyj?ciowa 9500 zl i gwarancja na silnik na 0,5 roku. I co teraz o tym s?dzicie? Czy to, że daj? gwarancję może oznaczać, że to raczej nie jaka? mina?

Odnośnik do komentarza
Ponieważ jest to Twój pierwszy post to radzę szybciutko napisać co? o sobie w "Serdeczno?ciach" i przywitać się z reszt?, inaczej szybko Ci się tutaj dostanie...   :rolleyes:

Dostanie? Nie przesadzajmy :P . Ciachu umiescil oferte pomocy, jest wiec traktowany duzo lepiej od kogos, kto wpada tylko, aby umiescic natretne (i nie w temacie) ogloszenie :P .

Tu akurat nie widze podstaw do ganienia :) ...

PS. Ale oczywiscie zapraszamy do przedstawienia sie :P .

Odnośnik do komentarza
Ponieważ jest to Twój pierwszy post to radzę szybciutko napisać co? o sobie w "Serdeczno?ciach" i przywitać się z reszt?, inaczej szybko Ci się tutaj dostanie...  :rolleyes:

Dostanie? Nie przesadzajmy :P . Ciachu umiescil oferte pomocy, jest wiec traktowany duzo lepiej od kogos, kto wpada tylko, aby umiescic natretne (i nie w temacie) ogloszenie :P .

Tu akurat nie widze podstaw do ganienia :) ...

PS. Ale oczywiscie zapraszamy do przedstawienia sie :) .

Uff... profilaktycznie napisałem Koledze o przywitaniu, ale również uważam, że wej?cie miał jak najbardziej pozytywne. :P

Zapraszam do wypowiadania się na temat, a Ciachu o kontakt poprzez e-mail. :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
(...) odczepiany kufer, cena wyj?ciowa 9500 zl i gwarancja na silnik na 0,5 roku. I co teraz o tym s?dzicie? Czy to, że daj? gwarancję może oznaczać, że to raczej nie jaka? mina?

Odczepiany kufer no faktycznie wypas, pewnie ewenement alejaja0fl.gif

Odnośnik do komentarza
(...) odczepiany kufer, cena wyj?ciowa 9500 zl i gwarancja na silnik na 0,5 roku. I co teraz o tym s?dzicie? Czy to, że daj? gwarancję może oznaczać, że to raczej nie jaka? mina?

Odczepiany kufer no faktycznie wypas, pewnie ewenement alejaja0fl.gif

Czepiasz się... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...