Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Poszukiwani Burgmaniacy


Kubo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam.

Pojawiła się potrzeba oglądnięcia 'jednośladów' w ilości sztuk '2' !scooter .

Jeden jednośladzik :) stoi sobie grzecznie w Sochaczewie, drugi zaś ostoję swą znalazł w Zamościu.

Jako, że w oba miejsca mam dość daleko coby wybrać się na wstępne 'oględziny', chciałbym zapytać, czy czasem ktoś z Burgmaniaków nie mieszka w bliskiej, być może sąsiedzkiej okolicy które podałem wyżej...

Zainteresowanym posłałbym na priv linki do wypatrzonych sprzętów w celu podania namiarów na sprzedających.

Chodzi jedynie o sprawdzenie, czy dany jednoślad nie należy do serii 'allegro-kupa'. Chciałbym się dowiedzieć, czy coś jest sztukowane, podrabiane, porysowane, popękane, czy silnik ładnie chodzi, czy w przekładni nic nie chrobocze itp. itd. Nie wymagam wiedzy mechanicznej, wystarczy normalny posiadacz skutera, który jeżdżąc jednośladem potrafi stwierdzić, że coś nie gra i trzeba to sprawdzić...

Byłbym wdzięczny, jakby ktoś się znalazł, gdyż zależy Mi troszkę na czasie nie ukrywam.

W celu szybkiego kontaktu prosze o PW, wiadomość na gg, ew. o sms z telefonem(505034467), a oddzwonię i omówię konkrety...

Tymczasem dzięki... :)

K. !scooter

Odnośnik do komentarza

Chciałbym się odwdzięczyć za inspekcję mojej Japoneczki, ale niestety mam chyba jeszcze dalej od Ciebie. Gdybyś coś znalazł w południowo-zachodniej części kraju, ewentualnie w pobliżu na mobile.de lub mobile.cz. Wsiadam na Forze i jadę oglądać.

POzdrawiam J.D. !OKK :)

Odnośnik do komentarza
Gość konradskce

Możesz spytać na forum http://www.moto-socho.pl/

Forumowicze znaja swoją okolicę, poza tym to uczciwi ludzie, chętnie ci pomogą i jeżeli coś bedzie nie tak pewnie zaoszczędzą niepotrzebnej drogi do centum PL.

Jeżeli nie masz czasu lub chęci sie zalogować mogę spytać w Twoim imieniu - podeślij link do ogłosszenia na konradskce@wp.pl

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja...

Sochaczew mam już załatwiony dzięki koledze Kfcent, który zaoferował się podskoczyć i obadać 'sztukę'. Jedynie Zamość mam nie obłożony i czekam... Jeśli nikt się nie znajdzie, będę musiał sam zrobić sobie 'wycieczkę'.

Na razie dzięki ;)

K. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...