Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wycieczki imprezy grupy małopolskiej


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo rozmawialiśmy na temat sobotnio niedzielnego wyjazdu więc postanowiłem założyć taki temat aby każdy mógł wpisać propozycje wyjazdu lub imprezy i nie koniecznie skuterowej bo motocykliści małopolski maja coraz większy szacunek do maxiskuterów.

Co do naszej niedzielnej wycieczki tej 20.06 to temat otwarty bo psuje nam się pogoda i nie wiem czy będzie wam się chciało gdzieś jechać. Mnie osobiście poproszono abym w sobotę uczestniczył w obstawie ślubu w miejscowości Skalbmierz więc jak ktoś ma ochotę na taką imprezę to zapraszam również.

Czyli tak niedziela temat otwarty ale myślę ze decyzję podejmiemy w sobotę wieczorem jak upewnimy się co z pogodą.

Co do soboty to czekam na zgłoszenia to wtedy napiszę więcej lub zaglądnijcie na stronkę grupy-południe.

Odnośnik do komentarza

Może by tak Rytro, Piwniczna, Muszyna, Krynica, Jaworzyna Krynicka, Nowy Sącz, tama na Jeziorze Rożnowskim potem na przeprawę w promową.

Odnośnik do komentarza

No pogoda się psuje, chociaż co to deszcz dla prawdziwego i zatrwadziałego maxi-skuterzysty :lol:

Szkoda, ze muszę siedzieć na dyżurze, bo inaczej na obstawę ślubną bym sie wybrał, a pogdoa jutro może się jeszcze zmienić, śledzę ją na bierząco :), więć jak tylko zapadnie decyzja na tak to ja chętnie jadę

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Ja dzisiaj byłem chyba jedynym maxi-skuterowcem, który jechal w tym deszczu !tut

No pogoda się zj......a, oby tylko w środę było ok :D

Pzdr

Nie nie byłeś jedyny bo ja i Kicia też jeździłem i to na wybory ale i dobra taka wycieczka.

Odnośnik do komentarza

Wymyślilem, zeby podczepić się z wycieczką do grupy sląskiej, ale oni planują sobotę niestety, no i nie wiem czy to wypada się tak wpraszać w cudze.

o taką trasę: tutaj cytat niejakiej Joasi 1970

zgodnie z wczorajszymi ustaleniami chudowskimi "wycieczka krajoznawcza" Świerklaniec - Tarnowskie Góry - dalej jak Bóg da - przeniesiona na sobotę 26 czerwca

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wymyślilem, zeby podczepić się z wycieczką do grupy sląskiej, ale oni planują sobotę niestety, no i nie wiem czy to wypada się tak wpraszać w cudze.

o taką trasę: tutaj cytat niejakiej Joasi 1970

zgodnie z wczorajszymi ustaleniami chudowskimi "wycieczka krajoznawcza" Świerklaniec - Tarnowskie Góry - dalej jak Bóg da - przeniesiona na sobotę 26 czerwca

wypada :)

dziś w Chudowie prawdopodobnie ustalimy szczegóły

Odnośnik do komentarza

ja niestety jestem ograniczony czasowo - o 14 rodzinno imieninowy obiad.

tak więc zmuszony okolicznościami ale z przyjemnoscią chyba zawitam w okolice

Toonyego i odwiedzę go przy okazji w pracy.

Odnośnik do komentarza

No i wycieczka się odbyła, poźno bo poźno ale bardzo owocna.

Widzieliśmy, że powódź miejscami jeszcze nie odpuściła, a na koniec była szarlotka z lodami na kopcu.

Od razu człowiekowi lepiej po takim lansowaniu się. !scooter

Odnośnik do komentarza

No fajnie wyszło :D i podkładzik muzyczny przyjemny :P

Szkoda tylko że tyle przeszkadzajek(400) na drodze !piwko ale zawsze można poprawić na przykład w drugą stronę

Odnośnik do komentarza

Jutro to jest 03.10 przelocik do Wisły-Malinki (Czarna Wisełka) z Myślenic przez Suchą Beskidzką, Żywiec, Szczyrk spacerek wzdłuż Czarnej Wisełki kilka fotek

Powrót Koniaków, Milówka, Sopotnia Mała, Sucha Beskidzka lub inna

Spotkanie w Myślenicach ul.Słowackiego zjazd z zokopianki przy wiadukcie o 10-tej

Ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...