Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Powrót z Burgmanii


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Ci zo byli - wiedzą co i jak i nie ma co pisać. Tych nieobecnych ominęła super impreza w doborowym gronie. Za rok obowiązkowo Wrocław większą ekipą musi jechać!

Enek trzeba było pomachać i pyska pokazać ;P Scenariusza się nie trzymałeś, heh.

Odnośnik do komentarza

Misiooo, aż szkoda, że ten filmik taki krótki. Niezależnie od podziekowań na ogólnym jeszcze raz wielkie dzięki za przemiły powrót do domu!!!

Było super!

<_<

Do rychłego zobaczenia <_<

Odnośnik do komentarza

Filmik fajny <_<

Ale zamiast tego tszzzzz..... frszzzzzzz... i tympodobnych dzwięków proponuję się pobawić podmianą dźwięku (jest taka fajna funkja na YT).

Z jakąś ciekawą muzyczką będzie sie lepiej oglądało <_<

Odnośnik do komentarza

Dzikie dziki marynarzu - ja mało youtubowy jestem <_< Dopiero się teraz z okazji burgmanii zarejestrowałem, hehe. Już podmieniam na coś fajniejszego <_<

Odnośnik do komentarza

filmik ok ale pani filmujaca mogla wczesniej kamere wlaczyc jak nas wyprzedzales.

Jakos wylecialo mi z glowy ze mialem machac...

ps.tak swoja droga to ktos pod tym filmikiem dodal komentarz i chyba troche beke ccisnie :D

Odnośnik do komentarza

Enek,

komentarzem się nie przejmuj. Zawsze znaajdzie się ktoś zakompleksiony, kto ma odwagę na jedynie anonimowe komentarze...

:D

Odnośnik do komentarza

misiooo, wielkie gratki za dobranie fajnego podkładziku !scooter

Ja też nie znałem możliwości YT, przypadkiem mi się tam trafiło na te opcje... i od tej pory nie męczę się z podkładem do filmików :lol:

Brawo !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...