Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Relacja z Dni Otwartych Honda Boldor


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

No cóż... jako, że dostałem oficjalne zaproszenie do Boldoru, salonu Hondy, Kawasaki, BMW, Malaguti, Daelim, Hyosung, Ducati czy Polaris to nie wypadało tam nie podjechać i wszystkiego zrelacjonować.

Ogólnie nie liczyłem na jakie? rewelacje i tak też się okazało na miejscu... Oto kilka fotek i pare słów o tym co zobaczyłem i usłyszałem>>>

Oczywi?cie pierwsze co rzuca się w oczy zaraz po wej?ciu do salonu to zupełnie nowy, z ABS' em, jedyny w Polsce w roczniku 2005 Silver Wing 600 :lol: .

Jego oficjalna cena to 39.900 PLN. Je?li kto? chciałby zanabyć t? sztukę to podczas dni otwartych w Boldorze dostanie niezły rabat, którego oficjalnie nie mogę zdradzać. Wszystkich chętnych zapraszam do indywidualnych pertraktacji bo cena sporo zjedzie.

pc0900030dn.jpg

Kolejn? ciekawostk? jest Malaguti Madison 400, który zapu?cił już chyba korzenie w Boldorze... Mimo tego, że cena z pierwotnych 29.900 PLN zjechała do 21.900 PLN to kupca na horyzoncie nie widać. Teraz można go kupić jeszcze taniej. Za ile... zapraszam do negocjacji z szefostwem salonu.

pc0900019ym.jpg

To by było na tyle je?li idzie o ciekawe oferty na maxi- skutery...

Żeby nie było zbyt mało i nudno podam inne ciekawe oferty moto je?li by kto? reflektował...

Dział BMW wystawił pojazd dopiero co pokazany oficjalnie w Polsce. Jest nim Enduro wyczynowe o symbolu HP 2. Mimo tego, że endurak BMW niedawno trafił do dealerów na całym ?wiecie to już teraz zdobywa różne nagrody. Jako, że pojazd w/g firmy ma być niszowym to i cenę ma niczego sobie... 70 ty?. PLN

bmw8cm.jpg

Dział Kawasaki kusił nowym modelem nakeda o oznaczeniu ER 6n... Pojazd bardzo ładnie prezentuje się na żywo (oczywi?cie je?li kto? lubi ten typ jedno?ladów) a jego cena wydaje się być bardzo dobrze skalkulowana. Firma już wkrótce zaoferuje kolejny model z tej serii z oznaczeniem ER 6f czyli w wersji z owiewk?.

pc0900115xi.jpg

Hyosung pokazał ciekawy cruiser, który też całkiem niedawno miał swoj? premierę... Przyjemnie wygl?daj?ca Aguila GV 650, która mi osobi?cie kojarzy się z Hond? Magn? kosztuje 27.000 PLN... Podczas Dni Otwartych - 5%

9lsura5tueuttpa6.jpg

Firma Polaris znana z produkcji skuterów wodnych oraz Quadów oferowała w Boldorze swój topowy model czterokołowca o nazwie Sportsman 800 EFI. Pojazd posiadał pełn? Polsk? homologację oraz kompletne o?wietlenie zewnętrzne umożliwiaj?ce jazdę po drogach publicznych. Cena nie należała do specjalnie zachęcaj?cych mimo tego, że ten model Quada naprawdę budził respekt... Cena wyj?ciowa to 55.900 PLN - 5% podczas Dni Otwartych.

polaris3ek.jpg

Na dziale z ubraniami i kaskami można było praktycznie wszystko nabyć z 15% rabatem... Kaski Shoei, Shark, Uvex, Nolan. Była też bardzo okazyjna oferta na damskie kobinezony na moto firmy IXON... 1400 PLN - 5% rabatu wydaje się być ofert? super okazyjn?. Były też bardzo dobrze wykonane inne kurtki Ixona dedykowane dla kobiet...

fotociuchw5en.jpg

pc0900080fr.jpg

Co by nie mówić o ofercie Boldoru to s?dzę, że warto tam wpa?ć w ten weekend i zbadać to osobi?cie. Je?li nawet nic dla siebie nie znajdziemy to przynajmniej nacieszymy oko l?ni?cymi jedno?ladami, które zważywszy na porę roku s? przez nas trochę zapomniane... a noż wynajdziemy jak?? okazję :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...