Skocz do zawartości
Forum Burgmania

z Poznania na Burgmanię


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

INFO -cytat z forum PES-u:

- wyjazd na B2010 w czwartek, spotkanie 10:00 BP Swarzedz obok MacDonalda

- nie jedziemy autobana tylko stara droga

Ech, jeszcze jestem cały w nerwach... cały czas się ważą losy o mego urlopu na piątek... !happybth

-jeśli nie dostanę urlopu... wyjadę, chyba jako jedyny, w piątek po 16-tej

-jeśli dostanę -zalezy od pogody: może już w środę po 16-tej (do Warszawy) lub w czwartek z cała grupą bezpośrednio do Warki.

Tak, czy inaczej -oczywiście zapraszam wszystkich chętnych na wspólny wyjazd z Poznania, Wielkopolski: jak w cytacie -wyjazd w czwartek o godz. 10:00 spod BP / McDonalds Swarzędz ul. Poznańska / Kirkora.

Do zobaczenia na Burgmanii ! !piwko !happybth !happybth !happybth !happybth !happybth

Aha! Zaklinajcie, módlcie się, dzwońcie do nieba i proście wszyscy o ładnę pogodę !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Plan jest taki że z wami jadę razem, tylko trochę mnie zmartwiliście ominięciem autostrady !OK zawsze to bezpieczniej jak nic z przeciwka nie jedzie. ;) i oczywiście na bocznych drogach może być trochę procesji <_<

Odnośnik do komentarza

Z ostatniej chwili:

!OK ;)jest, jest, jest... urlop ! na piątek ! dostalem ! !piwko

Hmm... kolega z pracy musi zastąpić mnie na moim stanowisku... pewnie mnie już nie lubi :D

Jesli dopisze pogoda w środe, to wyruszam z Poznania tuż po 16-tej - w planie mam jeszcze odwiedzenie rodzinki Warszawie na Woli, hmm... a jeśli pogoda nie dopisze "lece" z całą grupą poznańską w czwartek -wyjazd 10:00 z BP Swarzędz.

Jeśli wyjadę w środę to oczywiście dam znać na forum w odpowiednim dziale regionalnym -chętnie dołączyłbym w godzinach okolo poludnia do jakiejś grupy "lecącej" z Warszawy do Warki !

dodano 01/06/2010:

ze wzgledu na prognozy pogody (deszcze, deszcze... deszcze) wyjeżdżam w czwartek razem z grupa poznańską, chetnych z okolic zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...