Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zmiany na forum - nowe działy


Tetsuo

Jakie chcecie nowe działy w sekcji inne skutery?  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W zwiazku z dyskusjami z ostanich dni forum jest nie tylko dla burgmanomaniaków. Powyżej zebrałem propozycje z zasłyszanych rozmów i z czata. Je?li uważacie, że podział powinien być jeszcze inny wpisujcie to w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Gość kamikadze

Cze?ć !

Często odwiedzam stronkę i oczywi?cie nie mam nic przeciwko 50-tce ( byle nie z gorzał? ), ale mam sugestię przy bardzo rozro?niętym forum dobrze by było podzielić tematycznie. W naturalny sposób zagadnienia zwi?zane z małymi skutami różni? się od tych większych i dla wyłuskania informacji należy zachować pewn? odrębno?ć.

Pozdrówko Bodzio.

Odnośnik do komentarza

Tak prawdę pisz?c to nie wiem czy ograniczać tylko i wył?cznie do 50-tek. IMO jak na pocz?tek może być wszystko we wspólnym worze czyli 50-tki i inne skutery bo tak naprawdę to problemy ( odpókać (było) yyy... znaczy się - odpukać :D ) s? takie same. Jeszcze się wszystko wyklaruje jak się rozkręci dział.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Osoby które głosuj? na bardziej rozbudowan? sekcję 50cm3 proszę o podawanie działów jakie byłyby mile widziane w tej sekcji.

Odnośnik do komentarza

:D Witam Tetsuo.

Tu Mijamoto Mushasi - widze te strone dla mlodych fanow jednosladow. Moze "Starzy vel rodzice" spojrza przychylniej na swoje pociechy. Jestem ZA ! 50 ccm i rozwojem portalu. "Starych" prosze o bezposredni kontakt. Wczoraj skonczylem 48-lat, ......cholera oczywiscie jasna, My stoimy, tylko czas biegnie.

Serdecznie pozdrawiam

(-) Klemens

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...