Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na Burgmanię 2010


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Kto i jak jedzie?

Może jakieś auto się znajdzie na duży bagaż (śpiwory, karimaty)?

Ja z małżonką na Xcitingu śmigamy. Czwartek lub piątek - jeszcze się zobaczy

Preferuję piątek z rana ok 8:00 (i na 13/14 powinniśmy spokojnie dojechać i odpocząć przed wieczornym ;) ).

Jako, że to "długi weekend" ruchu nie powinno być na drogach dużego.

M@rkiz z tego co znalazłem w sieci ty w czwartek śmigasz?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja i Lucjan (Trzebnica) jedziemy w czwartek (rano lub przed południem), do nas ma dołaczyć Jack Daniels + ktoś (bedzie jechał przez Wołów albo spotkamy się w Kępnie).

Tak więc chętni z Wrocka na wspólną jazdę pisać do mnie PM z nr tel. (jeśli jeszcze nie mam) celem dogadania szczegółów.

Odnośnik do komentarza

Hej,

zamierzam wyjechać w piątek, godzina do ustalenia.

A dokładną godzinę i miejsce spotkania proponuję ustalić 1, 2 dni przed wyjazdem w zależnosci od ilosci uczestników wycieczki i ich możliwosci.

M.

Odnośnik do komentarza

m@rkiz a trasa którędy wiedzie? Do Wawy to albo krajową przez wiochy, albo od północy objechać... Do Warki nie mam pojęcia jak najfajniej !scooter

Odnośnik do komentarza

witam:)

Ja powiem tak: mi to w sumie obojetne czy w czwartek czy w piatek wyjazd...

bardziej mi zalezy na tym aby jechac jakas wieksza ekipa i z tego co widze to w czwartek chyba wiecej osob jedzie to do tej grupy sie przypisuje:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jade z Wołowa droga 340 przez Trzebnicę (po Lucjana) aż do krajowej 8-ki na którą wskoczymy za Oleśnicą, tam na jakieś stacji możemy umówić się z Enkiem. Dalej 8-ka na Piotrków Tryb. (wcześniej po drodze w Kepnie dołącza Jack Daniels)

Za Piotrkowem w Tomaszowie Maz. w prawo na droge 48 aż do Białobrzegów a za nimi 731 do Warki - to tak na razie wstępny plan.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Za Piotrkowem w Tomaszowie Maz. w prawo na droge 48 aż do Białobrzegów a za nimi 731 do Warki - to tak na razie wstępny plan.

Bardzo fajna droga - dobry wybór !OKK

Końcówka troszkę dziurawa ale da radę.

Odnośnik do komentarza

Z Wrocławia 8 krajowa

Koło Tomaszowa Maz. 48

Brzostowice 728

W Pobliżu Promna 731

WARKA

Z Wrocławia 8 krajowa

Po 300km droga nr 50

Po 332km wskakujemy na 7 (ekspresowa na Kraków)

I za 6km na 730

WARKA

Z Wrocławia 8 krajowa

Po 269km 725

Potem na 728

730

Warka

Mi takie 3 możliwości podpowiada trasowicz internetowy !OKK

Ktoś zna te drogi (dziury zwłaszcza - po powodziach może być nieciekawie w rejonach "wiejskich")

Odnośnik do komentarza

Jeżeli powódź nic nie namiesza, a szczególnie Odra w Brzegu to powinienem być w czwartek w Kępnie w.g. Targeo około 10.30 - 10.50. Planowane miejsce spotkania to stacja paliw na końcu Kępna po lewej stronie drogi (patrz mapa Targeo)

Do zobaczenia J.D.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Będę "dopinał" telefonicznie wspólny wyjazd czwartkowy z zainteresowanymi 1 czerwca we wtorek, na dwa dni przed wyjazdem celem uzgodnienia dokładnych godzin wyjazdu, trasy i miejsc spotkań. Kto jeszcze z okolic Wrocka chce z nami jechać w czwartek to proszę się ujawnić... :lol:

Trasa na podstawie mapy papierowej skala 1:700 000, (jestem staroświecki) !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Za Piotrkowem w Tomaszowie Maz. w prawo na droge 48 aż do Białobrzegów a za nimi 731 do Warki - to tak na razie wstępny plan.

Bardzo fajna droga - dobry wybór !happybth

Końcówka troszkę dziurawa ale da radę.

Rzeczywiście ta opcja wydaje się najlepsza i chyba najkrótsza. Z Tomaszowa Mazowieckiego do momentu odbicia na Białobrzegi równość asfaltu gwarantowana. Samo dobicie do Bioałobrzegów i do Warki może być różne( dawno tamtędy nie jechałem), ale to mógłby Wam wynagrodzić postój w Spale lub świeżutki smażony pstrąg ( w dostępnej cenie) w starym młynie wodnym około 3 kilometrów za Inowłodzem. :lol:

Odnośnik do komentarza

My z małżonką też w czwartek pojedziemy !happybth M@rkiz dograj temat z Enkiem, a ja z nim się już zabiorę kiedy i gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety do Warki nie jadę - względy finansowe, jak już wspominałem w innym wątku (i jak widać w stopce) :)

Ale chętnie bym was odprowadził np. z Wołowa do Kępna, jeśli będzie ładna pogoda i jeśli nie macie nic przeciwko :huh:

Pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No Woody lepiej (bliżej) chyba bedziez Wrocka dojechać do Trzebnicy bo ja tam jadę po Lucjana, no a dalej już razem do Kępna. Odezwę się do Ciebie 1 czerwca z dokładnymi inf. (godz., miejsce)

Odnośnik do komentarza

Woody-bedzie nam milo jak nas odprowadzil:)

Misiooo- a ty chcesz najpierw do wołowa jechac czy jedziesz ze mna do olesnicy???

My to mozemy sie spotkac na ORLENIE na przeciwko Korony.

Odnośnik do komentarza

Z natłoku odpowiedzi wnioskuję, że w piątek na trasie Wrocław - Warka województwo dolnośląskie będzie reprezentowane na drogach krajowych i gminnych przez piaggio mp3 i jego kierowcę...

Cóż.

W takim razie do zobaczenia na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Możliwe, że z okazji opadów deszczu dołączą do ciebie jacyś motorowodniacy !OKK

Woody, dzięki chociaż za pocieszenie i powodzenia w szukaniu roboty...

;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

OK. To jedziemy:

1) Ja razem z Lucjanem startujemy z Trzebnicy o 10:00 (najpóźniej)

2) 10:30 spotykamy się z Misiem i Enkiem koło przejazdu kolejowego - droga nr 340 przy wjeździe na obwodnice Oleśnicy (krajowa 8-ka)

3) 11:30 grupa powiększa się w Kępnie o J.D. i Seta.

Prośba:

Woody zadzwoń do mnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...