Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rybka ma prawko za pierwszym podej?ciem!!!


Przemo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

musimy się Wam wszystkim pochwalić :D

Rybka wła?nie godzinkę temu zdała dzi? prawo jazdy kategorii A i to za pierwszym razem ;););)

Ja GRATULUJĘ ;)

pozdrawiam Przemo

Odnośnik do komentarza

Również gratuluję!!!

Nie dawno sam zdawalem, wiec wiem co to za rado?ć. Teraz tylko musisz uzbroić sie w cierpliwo?ć i czekać na wyrobienie dokumentu, mi ten okres strasznie się dłużył :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratulacje!!!!

No cóż mnie tez to niedługfo czeka , bo choć katamaranem jeżdżę od 10 lat to kategorii A nigdy nie zrobiłem :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Woitka, co prawda na zcacie gratulowałem, ale Oficjalnie na foruym też trzeba.

Ekstra się czyta takie wiadomo?ci, jak komu? się powiodło w takiej chwili.

Widać, zę dobry z Ciebie kierowca :D

A Ty komar nie masz jeszcze prawka i jeĽdzisz B400?? Prze go?ciu ;);) Ja na A mogę zdawac dopiero w listopadzie, bo jestem z listopada... i też musze na ... jeĽdizć virażk?. Ale Przetrwamy.

Wszystkim użytkownikom którzy jeszcze prawka nie posiadaj? życzę zdania tego Egzaminu...

Pozdrowionko, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rybka>>>najszczersze gratulacje :D

Teraz już możesz (prawie w pełni bo musisz odebrać plastik) latać na legalu wszystkim pow. 50ccm...fajne uczucie co??

***GRATULACJE***

Odnośnik do komentarza
fajne uczucie co??

oooooooooooj bardzo fajnie :D;);););) . Latam po całym domu i dre się w niebogłosy z piwkiem w ręku ;) .

Dziękuje wszystkim:)

Pozdrawiam,

Rybka

P.S. życze powodzenia tym, którzy będ? w niedługim czasie zdawać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wielkie Gratulacje. Przybyl nam kolejny uzytkownik legalnych motocykli. I tym bardziej sie chwali nie dosc ze za pierwszym razem to jest to jeszcze motocyklistka, oby bylo ich jak najwiecej na naszych drogach :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Najszczersze gratulacje.

Rybko doskonale wiem co czujesz, niedawno to przechodziłem. Rado?ć jest nie do opisania.

Przemo a Tobie chłopie to współczuje bo Twój Burgu? już nie będzie tylko Twój :D;) (żarcik)

Co do odbioru to poczekasz troszke, my?lę że jakie? 10 dni.

Ja jak pierwszy raz jechałem legalnie to naprawdę jako? się dziwnie czułem. Teraz już mi przeszło i jest normalnie.

Jeszcze raz gratuluje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...