Skocz do zawartości
Forum Burgmania

2 pytanie nt. forum


Kubo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam, mam takie pytania, dotycz?ce forum, a raczej na temat 2 małych zmian jakie miło byłoby widzieć...

Po pierwsze ciekawi mnie, czy dałoby się ustawić forum tak, aby post edytowany był zaznaczony jako niby "nowy", bo tak to niewidać różnicy, ze się co? dopowiedziało, a bez sensu pisać z tego powodu nowego posta, jak mozna edytować poprzedniego... Myslę, ze byłoby to fajne rozwi?zanie...

Kolejn? rzecz? jaka byłaby wg. mnie ciekawa to okienko "shout", w którym mogliby?my pisać do siebie króciutko... takie usprawnienie forum...

Jesli co? uważacie za potrzebne, a co? nie to zkomentujcie to... A kolege Tetsuo prosiłbym o podsmowanie, czy jest to wogóle możliwe i pracochłonne...

Tymczasem pozdrawiam i do zobaczyska...Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
...

Po pierwsze ciekawi mnie, czy dałoby się ustawić forum tak, aby post edytowany był zaznaczony jako niby "nowy", bo tak to niewidać różnicy, ze się co? dopowiedziało, a bez sensu pisać z tego powodu nowego posta, jak mozna edytować poprzedniego... Myslę, ze byłoby to fajne rozwi?zanie...

Kolejn? rzecz? jaka byłaby wg. mnie ciekawa to okienko "shout", w którym mogliby?my pisać do siebie króciutko... takie usprawnienie forum...

Nie nie można oznaczyć edytowanego postu jako nowy , bo dyskusja trwa wiele postów dalej .... Można sobie przy edycji zaznaczyć opcję "Dodaj linie 'Edytowane przez' do tego postu".

Shoutbox można dodać , ale czy rzeczywi?cie tego potrzebujemy??? Szczerze mówiać wolałbym zintegrowany z forum lub przynajmniej wł?sny czat i trochę się za tak? możliwo?ci? rozgl?dam ...

A oczywi?ci shoutbox byłby pracochłonny :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ok wła?nie oto Mi chodziło...Chciałem się dowiedziec jak na to sie patrzy...Niekoniecznie oczekiwałem zmiany, lecz chodziło Mi o przedyskutowanie tematu...

A co do informacji, że shoutbox jest czasochłonny, to no problem, dlatego własnie pytałem...

Pozdrówka, Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...