Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BIESZCZADY 2004 -SKUTEROWY RAJD dla twardzieli!!!


Qw@ki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam!!!

Organizujemy w dniach 02(pi?tek) do 8(czwartek) lipiec

(10 lipaca- Promot Scooter Cup-Bydgoszcz)

6-cio dniowy rajd po bieszczadzkich trasach (pocz?tek wakacji roku 2004) - Zrobimy go w formie zorganizowanego obozu wędrownego: namioty, posiłki-sami przygotowujemy.

Mam pro?bę o wpisywanie wszelkich pomysłów organizacyjnych i miejsc godnych odwiedzenia.

TRASA: LUBLIN-BIŁGORAJ-JAROSŁAW-BIESZCZADY(ok.500km)

Uczestnicy wpłacaj? zaliczkę 100,- za noclegi na konto 50 10205558 1111 1091 6800 0063 Jarosław Kaczorowski i wypełniaj? kartę uczestnictwa.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista uczestników którzy wpłacili zaliczkę na noclegi

(nie twórzmy oddzielnych list-ja będę uzupełniał osoby bior?ce udział w rajdzie)

-proszę o wpłatę na konto 100,- i maile osoby poważnie zainteresowane. qwaki@sokol.lublin.pl

GRUPA I - SKUTERY

01.Qwaki-40 lat-Burgman 650-Lublin 100,-

02.Ania-12-plecaczek-Warszawa 100,-

03.Cinek-14-DNA(Marcin)-Warszawa 100,-

04.Cie?lik-15-Kymco S9(Michał)-Warszawa 100,-

05.czoper-44-Kymco S9 lub Runner-Warszawa 100,-

06.Glock997-15-Itlajet Formula 50-Zamo?ć

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

1087638244.jpg

Specjalnie dla Bieszczadzkiego Rajdu Skuterowego na rozpoczęcie naszego rajdu Burmistrz Miasta i Gminy Lesko oraz Bieszczadzki Dom Kultury zapraszaj? nas do leskiego amfiteatru na kolejn? edycję imprezy "Contry w Bieszczadach". Odbędzie się ona w dniach 2 oraz 3 lipca, a organizatorzy zaplanowali następuj?ce atrakcje:

2 lipca - godz. 19.00 - Ballady z zielonej doliny: "Na indiańsk? nutę" (impreza dla dzieci, prowadzi Przemysław "AINU" Goc), występy zespołów "Vermond City", Kasi Bochenek i zespołu "Black Horse" oraz "Mariusz Kalaga and Partners". Prowadzenie - Ewa baranowska - wstęp wolny.

3 lipca - godz. 20.00 - Noc twardych facetów. Wyst?pi? Gabi Gold, Manson Band, Coach, The Medley i Andrzej Cierniewski. Imprezę poprowadzi Korneliusz Pacuda - wstęp 15zł.

Imprezie będzie towarzyszył Międzynarodowy Zlot Motocyklowy organizowany przez Klub Motocyklowy Krosno.

Czujemy się zaproszeni. Proponuję wyjechać 1 lipca(czwartek) co by był czas na odpoczynek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Domek Wypoczynkowy "Nad strumieniem" już wynajęty!!! :D

Baligród, ul. Balów, tel (081) 751 21 93, 0507 031 912

Malownicza lokalizacja naszego Domku w miłym i spokojnym zak?tku to doskonałe miejsce na wypoczynek. Blisko?ć gór, strumienia i lasu oraz szlaków turystycznych oraz brak utrudnień w dojeĽdzie dodatkowo czyni? wypoczynek atrakcyjnym.

W naszej całorocznej ofercie proponujemy wypoczynek w dwukondygnacyjnym, drewnianym domku. Na jego parterze znajduj? się dwa pokoje (2 i 6 osobowe), każdy z łazienk?, kuchnia oraz przedpokój. Na piętrze znajduj? się 2 pokoje, każdy z łazienk? (od 2 do 5 miejsc noclegowych w każdym) i przedpokój. Istnieje możliwo?ć zakwaterowania grup max. 20 osobowych.

Ze względu na drewnian? konstrukcję całego domku, obowi?zuje w nim zakaz palenia oraz wprowadzania zwierz?t, co pomaga nam utrzymać wysoki standard, higienę i bezpieczeństwo.

Wysokiego standardu łazienki wyposażone s? w kabiny natryskowe z bież?c? ciepł? i zimna wod?.

W kuchni istnieje możliwo?ć sporz?dzania posiłków we własnym zakresie. Wyposażona jest ona w lodówkę, kuchnię gazow?, naczynia oraz sztućce. Istnieje możliwo?ć zamówienia posiłków.

W pobliżu naszego obiektu znajduje się strumień (st?d nazwa domku), las, plac do piłki nożnej, siatkówki, badmintona, miejsce na ognisko, grill, hu?tawka, piaskownica dla dzieci, oraz staw rybny (pstr?g tęczowy), na którym można wędkować.

Istnieje możliwo?ć skorzystania z usługi przewodnika lub my?liwego, który pokaże ciekawe, widokowe miejsca widokowe w Bieszczadach.

Spędzaj?c czas w naszym domku można skorzystać z różnych usług i atrakcji w najbliższej okolicy. S? to m.in.: miód z własnej pasieki, basen kryty i otwarty, wyci?g narciarski, korty tenisowe, cerkiew prawosławna, sklepy, szlaki turystyczne, szlaki rowerowe. W niedalekiej okolicy położone jest również Jezioro Solińskie.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, jestem przerażony, zaraz zacznę wypisywać indywidualne maile do niektórych użytkowników!!!!

Taka impreza, taki rajd, takie żeczy nie zdarzaj? się często, BURGMANIA obudzić się, wasze skutery s? nazywane turystycznymi, a na rajd jad? prawie same 50ccm, pokażcie na co Was stać, nie przejedziecie tych paru km?? Zapisywać się szybko, Mariusz, Bigu, Przemo, Artix, Rybka, Kefir i inni.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Glock ja bardzo chetnie bym pojechal ale niestety jest to dla mnie okres zbyt pracowity zebym mogl sie wyrwac z roboty. Powiedzmy ze mam zniwa a ja jestem kosiarzem umyslow :D i moja obecnosc w pracy jest niestety obowiazkowa. Tak ze mi przykro ale ja odpadam z tak zacnej imprezy, no coz szkoda. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Chyba nie wymagacie teraz aby wszyscy sie usprawiedliwiali? Jeden moj wpis o tresci: "Termin to podstawa. Dopiero wtedy bede mogl zdecydowac. A w Bieszczady juz dawno planuje sie wybrac." napisany w listopadzie 2003 jeszcze chyba do niczego nie zobowiazuje :D ? Zwlaszcza ze wtedy nie byla znana data wyjazdu. Pojechalbym chetnie, ale po pierwsze 17.07 wyjezdzamy do Chorwacji wiec trzeba sie przygotowac na dwa tygodnie, po drugie musze przygotowac pole do tego wyjazdu, tzn. pozalatwiac wszystkie sprawy "na zas" :D .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bigu, przyjacielu drogi, nikt nie wymaga usprawiedliwiania. Poprostu szukamy i namawiamy jeszcze kogo się da bo domek dla 16-20 osób a jest nas w tej chwili 10osób. Oczywi?cie mamy demokrację i każdy ma prawo do wypowiadania się i robienia czego sobie tylko wymarzy, oczywi?cie zgodnie z przyjętymi zasadami kultury i dobrego wychowania.

Nie miej za złe nagabywanie, ale ton?cy brzytwy się chwyta, a nam zależy na wypełnieniu wynajętego domku i zgromadzeniu sporej grupy skuter-troperów.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Plan "Bieszczadzki Rajd Scooter's 2004 "

Dzień 1 (pi?tek) godz.18 przyjazd do Baligrodu i zakwaterowanie. godz.18.30 przejazd do Leska na koncert Country w Bieszczadach-ballady z zielonej doliny. Powrót, grill i godz.24.00 Cisza nocna

Dzień 2 (sobota) godz.8.00 pobudka, zaprawa, sprz?tanie, mycie, ?niadanie, odprawa. godz.9.30 wyruszamy na trasę:... godz.17 powrót, obiad-kolacja. 19.30 przejazd do Leska na Country w Bieszczadach-"Noc twardych facetów", powrót i godz.01.00 cisza nocna.

Dzień 3 (niedziela) wstajemy o 9.00 ?niadanko bez zaprawy, ko?ciół (nie obowi?zkowo), 11.20 jedziemy dookoła jeziora Solińskiego (k?piele na strzeżonych plażach). 17.00 powrót, obiad-kolacja, połów pstr?ga tęczowego, grill, bieszczadzkie ballady przy ognisku:

"a gdy wiatr sprzysiężonym w oczy zawieje

bliski usmiech w cień nocy odejdzie

Bukowina opuszcza ramiona

Bukowina łeb pochyla siwy

Czas odpływa ,z czasem smutek kona

lecz wspomnienia pozostaj? zywe..."

24.00 cisza nocna.

Dzień 4 (poniedziałek) 8.00 pobudka, zaprawa, sprz?tanie, ?niadanie. 9.30 ruszamy na trasę na najdalszy skraj Polski gdzie dalej już jechać się nie da zapomnianymi nie remontowanymi od 15-tu lat drogami. Jeżeli uda się wrócić to o 17.00 obiad-kolacja. Wieczór spędzamy przy grillu i ognisku- Ballady Bieszczadzkie w wykonaniu nas wszystkich (?piewnik biorę ja)

.."chorałem dzwonków dzień rozkwita

jeszcze od rosy rzęsy ciężkie

we mgle turkoce pierwsza bryka

słońce wyrusza na włóczęgę

drog? pylist?, drog? poln?

jak kolorwa panny krajka

lato się toczy ku stodołom

będ? tańczyć walca"...

godz. 24.00 cisza nocna

Dzień 5 (wtorek) ranek j/w.... "Bieszczadzka Ciuchcia" grill, ognisko 24.00 Cisza nocna.

Dzień 6 (?roda) ranek j/w....niespodzianki !!! grill, ognisko 23.00 Cisza nocna.

Dzień 7 (czwartek) 8.00 pobudka, ?niadanie, generalne sprz?tanie, mycie, pakowanie bagażu. 9.00 ruszamy w drogę powrotn? do domu.

Dyżury: każdy z nas przez jeden dzień będzie dyżurnym odpowiedzialnym za porz?dek-dla najlepszego nagroda!

UWAGA!!! S? jeszcze wolne miejsca-czekamy na opieszałych!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...