Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Saper napisał:

Jeżeli w proporcji: dwie krople piwa na kufel spirytusu, to w porządku. emoji1.png taka mieszanka na pewno zadziała.

Matko, z kim ja się zadaję ?  kurde nie piję z Wami - nie to że bym nie chciał, ale ja nie dam rady ?  ale spoko, rozumiem że to tylko dla zdrowotności to chyba nie zaszkodzi ?   a co do zdjęć, a właściwie ich braku ....    no trudno - trzeba wszystkie wycieczki powtórzyć i zrobić nowe ? 

Odnośnik do komentarza

No...

:)

Andrzej . Spokojnie ! Tu sie tylko rozmawia .

...na te i rozne tematy - na luzie .

 

Zauwazylem teraz i przedtem podczas pisania , ze cos zlego dzieje sie z ta strona - serwerem bo litery sie przestawiaja . Ps. Jestem teraz w pracy  i pisze z laptopa  . No nic . Milego zycze :)

Odnośnik do komentarza

Hej. No ja tez jestem! 

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Chcialem Wam chlopaki nawet zlozyc zyczenia swiateczne, ale forum sie popsulo na swieta (pewnie celowo ;))

 

 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, EndriuBis napisał:

Szymon, życzenia przekazałem SMS - em. Jak o kimś zapomniałam to sorki. Jak tam siedzenie ? Zrobione?

Aaa...no jasne przecież!. Dzięki.

Siedzenie, tak. Zrobione. Generalnie  jeszcze nie testowałem, bo na razie kymczaka tak jak szybko rozparcelowałem, to tak wolno zabieram się za poskładanie. 

Miało być tylko siedzenie, a to przy okazji zachciało mi się wreszcie tą linkę podnóżków wymienić, a to jeszcze przy okazji by płyn chłodniczy sprawdzić (zaleje chyba nowy już przy okazji, stary spuszczę) a jak już rozebrane plastiki, to filtr powietrza itp. itd. I tym sposobem na razie jeszcze mam naked'a w garażu ?.

Natomiast co do samego siedzenia...z tego co mogę powiedzieć, no to trochę tapicer je przeprofilował (nie powinno być teraz takiej tendencji do ssuwania się ku kierownicy). Z tego co chciałem to żeby bardziej tą część pasażera siedzenie skrócił, kosztem wydłużenia siedzenia kierowcy :), żebym mógł bardziej moje graczmoki* wyciągnąć. Tutaj widzę, że w zasadzie niewiele przesunął, ale to przez fakt, że siedzenie od spodu ma wyprofilowany plastik pod kaski i trzeba byłoby ten plastik modyfikować - a to nie wchodziło w grę raczej...potem by mi się kakakask ? nie zmieścił. 

Objaśnienia:

*graczmoki-  to potocznie nazwane nogi ?

kymk.jpg

Odnośnik do komentarza

?  e.. no fajny golas.  A mówiłem Ci że tak będzie.  Rozbiera się szybko, a ze składaniem zawsze wolniej idzie.  Ale spoko, jeszcze trochę czasu masz, a jak nie to zawsze możesz po mnie przejąć pałeczkę i na pierwszą wiosenną wycieczkę pojechać takim troszkę rozebranym ?  jak to mi tu ktoś napisał "byle tylko światła były" ?

35 minut temu, Szymqw napisał:

*graczmoki -  to potocznie nazwane nogi ?

a tego to nie wiedziałem.  Z jakiej to gwary ?  Jest tu taki wątek wprawdzie o Śląskiej gwarze, ale inne też tam się przeplatają, może coś zapodasz do zgadywania dla kolegów na zimowe wieczory .

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, EndriuBis napisał:

?  e.. no fajny golas.  A mówiłem Ci że tak będzie.  Rozbiera się szybko, a ze składaniem zawsze wolniej idzie.  Ale spoko, jeszcze trochę czasu masz, a jak nie to zawsze możesz po mnie przejąć pałeczkę i na pierwszą wiosenną wycieczkę pojechać takim troszkę rozebranym ?  jak to mi tu ktoś napisał "byle tylko światła były" ?

Hehe. Na wiosnę najpóźniej na pewno będzie gotowy ?

Godzinę temu, EndriuBis napisał:

a tego to nie wiedziałem.  Z jakiej to gwary ?  Jest tu taki wątek wprawdzie o Śląskiej gwarze, ale inne też tam się przeplatają, może coś zapodasz do zgadywania dla kolegów na zimowe wieczory .

Właśnie nie wiem czy to z jakiejś gwary pochodzi ?. Miałem takiego sąsiada dalekiego, on tak zawsze mówił (jak po browary do sklepu jechał rowerem :)), że jedzie rowerem po piwo, bo go "graczmoki" bolą i nie pójdzie na piechotę..?

Ale z ciekawości rzucę na ten wątek o śląskiej gwarze, może tam będą znać historię tego powiedzonka ?

Odnośnik do komentarza

Panowie, jakoś tak po cichu dodano na forum możliwość edytowania postów.  Nie wiem na jak długo, ale jak ktoś dysponuje czasem i chęciami to można uzupełniać utracone zdjęcia ?   szczególnie warto w naszych wycieczkach.  Do roboty - noc jest długa ?

Kurna, ja to chyba mam najwięcej do uzupełnienia ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Moje zdjęcia częściowo wyleciały, najgorsze jest to, że nie pamiętam jakie zdjęcia były publikowane w postach.

Jeżeli widzisz nieaktualne linki do zdjęć, to możesz z nich wyczytać nazwę zdjęcia na swoim dysku. Gorzej jak robiłeś z komórki.
Odnośnik do komentarza

miło słyszeć , Tomek jak tam zdrówko w nowym roku ?   A ten Twój Burgman ma dalej tylko jeden cylinder, czy coś się poprawiło ?

Na wiosnę planujemy powtórkę z Bieszczad. Kominek wymieniony na nowy - jest dobrze. ?  Piszecie się ? 

Odnośnik do komentarza

Pewnie że się piszemy. U nas dalej jeden gar. Ale szkoda mi go oddać . Zostaje jak na razie kolejny sezon u nas. Jest jak żona. z przebiegiem małe mankamenty spowodowane wiekiem ale swoja i zawsze wiadomo czego się można spodziewac

Odnośnik do komentarza

No i dobra. Ja odrobiłem zadanie domowe. Uzupełniłem moje brakujące zdjęcia w temacie wycieczek.  Ale na więcej poprawek się raczej nie piszę. Za dużo czasu to zajmuje. ?  

Odnośnik do komentarza

Hej .
Ja z innej beczki :
U mnie zima na calego .
Myślę o skuterze ...śnieżnym . Ha ha .


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

c3df75e681d9ae61abe5394eed31f065.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Saper napisał:

Szymon, a masz opcję edycji? Bo ja nie mam, a Endriu ma.

Edycji? Czekaj, bo nie rozumiem Ciebie za bardzo...Edycji gdzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...