dolnośląskie
229 tematów w tym forum
-
Witam! może jaki? mały zlocik w okolicy wrocka?
przez Gość sobislaw- 3 odpowiedzi
- 1.2 tys. wyświetleń
Witam! mam skuterek od niedawna, mały i słaby, ale własny! szukam chętnych na jaki? mały wypad weekendowy za miasto! Poznac paru wła?cicielów skuterów, żebym mógł się o tym sprzęcie więcej dowiedzieć, poznać paru ludzi i takie tam bla bla! chetnie przyłaczyłbym się do jakiegos klubu we wrocku, ale nic mi na ten temat nie wiadomo! jesli ktos byłby chetny pod koniec czerwca na wypad za miasto to niech pisze na forum lub do mnie lsobi@poczta.onet.pl lub gg 2122926 Pozdrawiam Łukasz
Ostatnia odpowiedź: Gość, 18 Czerwca 2006 -
Wrocław - do warszawy kawał drogi - może razem?
przez Gość avecezar- 4 odpowiedzi
- 1.4 tys. wyświetleń
Witam serdecznie - wszystkich grupowiczów ale mocniej wszystkih z Wrocka - gdzie jeste?cie ? może by jak?? sub-grupę BURGMANIA.wr zrobić? Może spotkanko przed wyjazdem do warszawy byłoby wskazane? albo przed zlotem w Ryni? albo wogóle? ciekawe ila nas tu jest ? pozdrowienia Cezar i Elka
Ostatnia odpowiedź: Artix, 27 Maja 2006 -
SPOTKANIE WROCLAWSKICH SKUTEROWCOW
przez Gość Katty- 9 odpowiedzi
- 1.8 tys. wyświetleń
Witam wszystkich! W niedziele 02.10.05. na parkingu za Galeria Dominikanska ( Kolo Poczty Głównej ) o godz. 13:00 odbedzie sie spot Wrocławskiego Klubu Skuterowego. Wszystkich z Wrocka i okolic, ktorzy nas jeszcze nie poznali zapraszam serdecznie Bedziemy rozmawiac na temat organizacji Zakonczenia Sezonu. Pozdrawiam Katty
Ostatnia odpowiedź: PITer, 20 Listopada 2005 -
Niedzielny wypad za miasto:-)
przez Gość Katty- 1 odpowiedź
- 1.1 tys. wyświetleń
Witam wszystkich! Chcialabym serdecznie zaprosic wszystkie osoby z Wroclawia i okolic na niedzieln? wycieczke. Jak zwykle ekipa z wrocka zbiera sie na stacji shella przy ul. Sleznej we Wroclawiu w niedziele 21.08. o godz. 9:45 Planowana trasa wycieczki to: Sobotka - |widnica - Zagórze - Jedlina Zdrój. Dlugosc trasy okolo 200km. Ze wzgeldu na przewage 50'tek srednia predkosc przejazdu to 65 - 70 km/h Goraco zapraszam wszystkich skuterowcow. Kazdy pojazd mile widziany Katty <vespiarka>
Ostatnia odpowiedź: Gość, 25 Sierpnia 2005