Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Weekend w Kotlinie Kłodzkiej


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W najbliższy czwartek, tj.28.05.2020 wybieramy się do Kotliny Kłodzkiej posprawdzać tamtejsze nawierzchnie.

Startujemy o godzinie 15:00 i mamy do pokonania 276 km do naszej bazy noclegowo-wypadowej. Jedziemy przez Śrem-Gostyń-Krobię do Rawicza. Następnie podgonimy lekko eską do Wrocławia i z Wrocławia przez Kobierzyce-Łagiewniki-Dzierżoniów do mety ?

 

Kotlina Dojazd (1).jpg

Piątek rano pobudka, śniadanie - jajówa i w drogę. Planujemy pętlę na południe od Kłodzka poprzez punkty widokowe obecne na trasie .Do przejechania tego dnia mamy  248km, między innymi drogą 100 zakrętów i „Autostradą Sudecką”. Jeśli trafi się gdzieś droga gorszej kategorii, pewnie płakać nie będziemy.

950884394_PolatankaPitek.thumb.jpg.eaa10ed3b6cbe29f6f9321e97e79197f.jpg

Sobota śniadanko i na koń. Tym razem pętla na północ od Kłodzka, również zahaczając o miejsca warte zobaczenia i lokalne perełki. Dystans do pokonania 227km

Polatanka Sobota.jpg

Niedziela pobudka, pasza i powrót do domu, tym razem przez Wałbrzych-Prochowice-Góra-Leszno-Czempiń. Do przejechania 268 km.

Kotlina Powrot.jpg

Liczymy, że pogoda dopisze, jeśli nie to trzeba będzie lecieć w niepogodzie :). Jak ktoś chętny na pogawędkę i zbicie piony gdzieś na trasie to dajcie znać. W trakcie i po powrocie wrzucimy parę fotek z wypadu weekendowego.

 

Lecimy w składzie:

RYSIAK - KTM 390 Adventure

SzymonSeptic – Honda X-ADV

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajne trasy. 

35 minut temu, SzymonSeptic napisał:

Jeśli trafi się gdzieś droga gorszej kategorii, pewnie płakać nie będziemy.

Sudecka na odcinku od Spalonej do Międzylesia była w "ciekawym " stanie .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, arturo-bb napisał:

Sudecka na odcinku od Spalonej do Międzylesia była w "ciekawym " stanie .

Nie ukrywam ,że nawet mnie to lekko cieszy ? 

Odnośnik do komentarza

Może w piątek na drodze spotkamy was. Jedziemy Częstochowa-Kłodzko+100zakrętów. Poprzednim razem nam nie wyszło. Pozdrawiam i życzę pogody.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
29 minut temu, andrzej72 napisał:

Może w piątek na drodze spotkamy was

jak byśmy się mijali to machajcie żeby stanąć ? Pozdro

Odnośnik do komentarza

Łobuzy jedne już wam zazdraszczam, ale przyjemności i szczęśliwego powrotu wam życzę, bo następnym razem polecę z wami 

Odnośnik do komentarza

Z Międzylesia macie rzut beretem do Boboszowa - polecam Byczy Róg i żarełko w tym zajeździe. Oj było się tam na kilku imprezach.....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, zicoo62 napisał:

Z Międzylesia macie rzut beretem do Boboszowa - polecam Byczy Róg i żarełko w tym zajeździe. Oj było się tam na kilku imprezach.....

Faktycznie rzut beretem. Pewno wjedziemy na żarełko jak polecasz...A jakaś konkretna pozycja z menu ? ?

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to najlepsza była jajecznica rano. Ale można oczywiście w ciemno brać wszystko, świeżo i smacznie. Filią jest Bycze Jadło przed Kłodzkiem od strony właśnie Międzylesia i tam z tego co pamiętam jest super żurek i pierogi. W Byczym Rogu pozdrówcie szefa Leszka od Zbyszka z Krościenka to może i jakiś rabat wytargujecie.


Wysłane z mojego Lenovo YT3-850L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Udanej zabawy życzę. ?

Jestem ciekaw jak Rysiak oceni sprzęt po powrocie. 

PS. 

Czekamy na foto relacje. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Między Złotym Stokiem a Lądkiem droga ostatnio była bardzo słaba, ale jest jedno miejsce w którym ja osobiście schodzę na kolano, dosłownie.

Tam w 1993 w zimowym rajdzie wyłożył się Bublewicz, jak dla mnie najlepszy polski kierowca rajdowy. Lubiłem jak wszystko wymiatał tym swoim cosworthem.

Poza tym wymienione trasy pooblatywane po kilka razy i nigdy dość.

ps.

Dwa lata do tyłu autostrada Geringa była częściowo naprawiana także ze stójki nici

Odnośnik do komentarza

byłem w piątek na 100 zakrętach /Błędne Skały  - miejscami dziurawo w szczególności dojazd do błędnych skał i trochę kamyków na zakrętach

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Robak napisał:

byłem w piątek na 100 zakrętach /Błędne Skały  - miejscami dziurawo w szczególności dojazd do błędnych skał i trochę kamyków na zakrętach

To prawda Robert - po tych deszczach dużo namulonego piachu i żwiru na drogach. Wczoraj kulnąłem na Górę Żar a po drodze mijałem rozbite doszczętnie moto - kierownik cały?!!. Do dziś myślę jak on to zrobił?

Teraz szczególna uwaga na to co na asfalcie jest potrzebna☝️

Odnośnik do komentarza

? to X robi za wielbłąda, a KTM tak solo ?  ?  na razie widzę pochmurno, ale sucho. Może jutro słoneczko się pokaże. U nas dzisiaj na zmianę, raz ulewa, a raz piękne słoneczko ? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ta ,wielbłąd przytaszczył tu mandżur i dzisiaj kufry zwalone. Rysiak czeka aż na stronie givi zmieni się status stelaża do 390 adventure ?

 

14 godzin temu, Roni napisał:

Między Złotym Stokiem a Lądkiem droga ostatnio była bardzo słaba, ale jest jedno miejsce w którym ja osobiście schodzę na kolano, dosłownie.

Dzisiaj tam lecimy ?

Odnośnik do komentarza

Nauczony wieloletnim doświadczeniem nie wątpiłem że organizator zadba o fajne traski ? Myślami jestem w kotlinie a ciałem dalej szlifuje ściany ? 3majta się Chłopaki ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
23 godziny temu, SzymonSeptic napisał:

Film z dzisiaj 

https://www.relive.cc/view/v8qV1yVnn36

Jesteśmy w takiej dziurze że o zasięgu można pomarzyć, więc wrzucam ze stacji benzynowej ?

Nie  wiedziałem że mamy takie fajne trasy niedaleko od domu 

? Szymon, fajną traskę zrobiliście ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...