Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Quadro 3 oraz Quadro 4 dostępne w Polsce


Majkel67

Rekomendowane odpowiedzi

I mamy nareszcie Polskiego dystrybutora marki Quadro , i nie trzeba czekać aż ściągną skutery z zagranicy. Maja juz 3 sztuki quadro4 ( dokładnie to Qooder silnik 400 ) oraz 3 sztuki quadro 3 w dodatku już zarejestrowane , oczywiście nie podaje nazwy firmy i lokalizacji ( żeby nie posadzono mnie o reklamę firmy) osoby które sa zainteresowane szybko znajda ( a jak nie, mogę na pv przybliżyć temat ) mnie to osobiście ucieszyło bo będę miał łatwiejszy dostęp do oryginalnych akcesoriów do mojego Q4 

Odnośnik do komentarza

A możesz podać jednak namiary na tego polskiego dystrybutora, bo wcale nie tak łatwo mi znaleźć w Internecie ? Na pewno nie będzie to odczytane jako reklama, a raczej przydatna informacja dla forum.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

https://www.otomoto.pl/oferta/2019-czterokolowiec-quadro-kat-b-400cm3-fv-23-nowy-zarejestrowany-ID6C5Edp.html

proszę bardzo według życzenia 

oczywiście Admin nie poczyta mam nadzieje to za reklamę , bo to na życzenie kolegów i ja z ta firma nie mam nic wspólnego , no może to ze dzięki temu mam możliwość zamawiać akcesoria i części w Polsce co tez już uczyniłem  

A gdzie znalazłeś ogłoszenie o quadro na części ?

Odnośnik do komentarza

Nowość od firmy Quadro Xqooder na rok 2020 to już raczej nie skuter ale motocykl chociaż silnik pozostaje ten sam 400 od modelu qooder 

3882852C-D140-4ED1-967F-DBEE239D13C7.jpeg

Nowość od firmy Quadro Xqooder na rok 2020 to już raczej nie skuter ale motocykl chociaż silnik pozostaje ten sam 400 od modelu qooder 

DAF2EB4B-F083-40A1-9018-CCAD938C5E4E.jpeg

4A834F9D-B3AC-4ABE-A320-0B805279DC79.jpeg

722EC969-7030-42B6-83EC-AC4C857FF1C7.jpeg

Odnośnik do komentarza

Nie porównywałbym tego do quada , tu bowiem jak i w naszych quadro wszystkie koła są pochylne nawet do 45 stopni, a szerokość kół nie wykracza poza szerokość kierownicy , wiec miedzy samochodami poruszamy się jak każdym skuterem czy motocyklem, co do wyglądu to wiadomo kwestia gustu ( jak dla mnie rewelacja ) poza tym skuter to może dobrze na zdjęciu wyglądać czy na postoju , najważniejsze jakie ma właściwości jezdne a głownie trakcyjne 

Odnośnik do komentarza
Dnia ‎2019‎-‎11‎-‎15 o 15:14, Majkel67 napisał:

Nowość od firmy Quadro Xqooder na rok 2020 to już raczej nie skuter ale motocykl chociaż silnik pozostaje ten sam 400 od modelu qooder 

"Motocykl" na trzech kołach to tak jak by powiedzieć ,że dziecięca trójkółka to rower ...hahahahahaha

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...