Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zrzutka na serwer


Tetsuo

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie nikt nie zbiednieje od dwóch dych.

Jestesmy wielk? rodzin? "mafijn?" a na rodzinkę trzeba łożyc kasę!

Z tego powodu odmówiłam sobie wódeczki w weekend żeby wpłacić małe có? na serwerek.

AAAAA ch łopaki jak będziecie przepijać ta nadwyżkę to może zadzwonicie do mnie... <_<

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tetsuo

    7

  • kolce_de

    5

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    3

  • pablos

    3

Jestem jak najbardziej przeciwny "urzywilejowaniu za kase". Nie powinno byc czegos takiego jak skladka w zamian za dostep do jakiejs czesci forum, czy czegos takiego. Adres xxx@burgmania.net i gmaile - kto chce - OK, ale bez przesady. Podobnie z prawami, czy czlonkowie ktorzy, powiedzmy wplacili jakas kase maja glosowac? Zaczyna sie to robic troche zbyt biurokratyczne.

Poczekajmy moze najpierw, aby uzbierala sie suma serwerowa np. na 2 lata, a reszte mozna przeznaczyc na cos takiego jak nalepki klubowe, bo do tej pory byly placone z prywatniej kieszeni. O calej reszcie gadzetow zamilcze...

Jesli sie tyle da uzbierac <_< ... w co wierze whist ...

Bo po co dzielic skore na niedzwiedziu, ktory jeszcze hasa w lesie?

PS. Wydaje mi sie zreszta, ze wystarczy wpis Tetsuo i suma zebranej kwoty, a podanie jedynie tych wplacajacych (i kwoty), ktorzy sobie tego zycza. Wystarczy wysylac do niego np. prywatna wiadomosc :D .

Dodatkowo, zrobic cos takiego na probe, jesli okaze sie, ze nawet tu nie potrafimy sie pogodzic :o , co ostatnio obserwuje, to dajmy sobie spokoj. Bo nikt tu nikogo nie chce oszukac...

PS2. Sadze, ze istnienie samego forum i strony jest juz jakims powodem do tego, aby przelac jakas niewielka sume wspomagajaca jej funkcjonowanie. Nikt tu niczego od nikogo nie wymaga (przynajmniej odnioslem takie wrazenie), a czy ktos wplaci 5 czy 50 zeta to juz jego sprawa. Jesli ktos uwaza ze nie bedzie placil, to tez dobrze, ale niech sie powstrzyma od komentarzy w tym temacie.

Edit: Czy naprawde nie potrafimy juz przekazac jakiejs niewielkiej kwoty, bez wysuwania "ż?dań" w kierunku osoby przyjmujacej :) ?

Odnośnik do komentarza

strzalka

czytam i zastanawiam sie dlaczego na burgmani ma byc inaczej niz w sejmie? !piwko

o kazde pierdoly dyskusja !scooter

placic banda !tut nie dyskutowac , !V (oczywiscie ten kto ma i moze !wchair )

chlopaki za frajer pracuja nad strona, poswiecaja wolny czas,(serdecznie dziekujemy) a jak potrzebuja pomocy to dyskusje fee

w koncu to jest w jakis sposob "nasza" strona, my z niej korzystamy i chcemy nadal kozystac ( do banku i przelewac kase! !wchair )

arek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeszcze jedno -

ponieważ tych wpłat jest sporo proszę je?li kto? chce i może i jeszcze o tym do mnie nie pisał o następuj?ce informacje PM z forum albo na maila opierzak.małpa.aster.pl (oczywi?cie zamiast .małpa. nale wstawić @ )

- czy chce sie zaproszenie na gmail - je?li tak na jaki aktualny email je wysłać

- czy chce sie mieć alias emailowy (takie przekierowanie) w domenie @burgmania.net i jaki ma on być i na jaki adres maja być przekierowywane maile

- czy zgadzasz na umieszczenie twojego nicka na li?cie darczyńców (oczywi?cie bez kwoty). Lista powstanie tylko je?li ponad połowa darczyńców wyrazi zgodę.

Takiego maila lub PM powinny do mnie wysłać zwłaszcza osoby które nie wpisały w tytule przelewu swojego nicka z forum.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Listy nie będzie , ponieważ ponad połowa wpłacaj?cych była przeciw .

Dzi? wyjeżdĽam na urlop na tydzień , tak że sprawy organizacyjne zakończymy za tydzień. Osobom które napisały jaki chc? mies alias, adresy powinny zacz?ć działać w połowie przyszłego tygodnia.

Odnośnik do komentarza

Dir Admin.

Miałem i mam różne pasje i zboczenia i w kilku klubach byłem i działałem...

...nie jest to łatwe!

Bardzo fajnym klubem jest klub do którego ostatnio (kilka lat temu ) należałem CARTOON TRABANT CLUB (www.cartoontrabant.pl), co prawda maxiscootery maj? niewiele, albo nic wspólnego z trampkami ale znam Tomka ( założyciela i prezesa klubu) i wiem że ci?gnie klub, strone itd od ładnych paru lat... i dobrze mu idzie!

My?lę, że możnaby było podpytać Tomka jak i co w sprawach organizacyjnych napewno chętnie podzieli się do?wiadczeniem!

Tomasz Zwoliński 502 076 506

W razie pytań proszę Admin o kontakt.

Ps. mogę wpłacić gotóweczkę do "kasy" np We Młynie?

Nie lubię stać w kolejach na poczcie czy banku...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho !

Pierwsze primo: BIG SWIFT by sie przydal :)

Drugie primo: co prawda tej szkoly ekonomicznej jednak nie skonczylam, bo mialam wstret do papierkow (szalona mlodosc :) ) ale taka mysl mi "przyszla" - za umieszczenie w spisach firm, ksiazkach telefonicznych itd. firmy placa. Dlaczego nie mialyby placic Wam? Podajecie adresy zaprzyjaznionych dilerow - dlaczego wiec dilerzy nie mieliby Was wspierac drobnymi dla nich badz co badz kwotami ? Reklamujecie wielkie firmy - dlaczego wiec te firmy nie mialyby inwestowac w rozwoj stronki, ktora rowniez im jest poswiecona? W koncu uzytkownikow jest coraz wiecej jak pokazuja statystyki :)

Taka drobna mysl :)

Pozdrowionka i caly czas pilnie wygladam jakichs informacji o zlociku :)

Jeszcze dopisek, bo Monika ma inne pomysly:

1. Burgmania - moze Suzuki spodobaloby sie, ze ktos prowadzi taka strone?

2. Skoro jestesmy w klubie to placmy jakas tam kwote (nie wiem - stowke rocznie) i niech kasa idzie na utrzymanie strony, naklejki i inne takie.

3. Niemieckie ADAC zaczynalo jako klub wlascicieli aut - teraz jest ubezpieczycielem, znizkodawca, przyjacielem, ratownikiem - kto zna niemiecki moze poczytac-www.adac.de

4. PZMOT moze by cos od siebie dodal?

Tyle mysli Moniki :)

Pozdrowionka:)

Proszę używać funkcji "edytuj" kiedy mamy ochotę co? dodać do postu napisanego chwile temu. Posty ł?cze.

Artix

Tak jest :) bylam niegrzeczna -pojde do kata i to sie wiecej nie powtorzy :) zle kolcusie zle :P

:)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Podajecie adresy zaprzyjaznionych dilerow - dlaczego wiec dilerzy nie mieliby Was wspierac drobnymi dla nich badz co badz kwotami ? Reklamujecie wielkie firmy - dlaczego wiec te firmy nie mialyby inwestowac w rozwoj stronki, ktora rowniez im jest poswiecona? W koncu uzytkownikow jest coraz wiecej jak pokazuja statystyki
1. Burgmania - moze Suzuki spodobaloby sie, ze ktos prowadzi taka strone?

To nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Firmy w Polsce nie s? specjalnie (albo wcale) zainteresowane aby wspierać takie kluby jak np. Burgmania ale to nie temat na ten w?tek.

Pozdrowionka i caly czas pilnie wygladam jakichs informacji o zlociku

Wkrótce szczegóły na forum.

Fajnie by było jakby?my się jednak trzymali tematu przewodniego.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

;)

Tak się zawsze zastanawiam "i kto za to płaci?" i nie chcę usłyczeć odpowiedzi "ci państo płac?" bo ja też chcę mieć udział.

Wracaj?c do "i kto za to płaci?", przed powstaniem tego tematu my?lałem o tym i rozwi?zanie widziałem w pozyskiwaniu funduszy w inny sposób http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=2730

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho !

Hm tak zaproponowalam oplate klubowa i cisza :P To moze nie stowka ale ze trzy dyszki by wystarczyly ;) Przemyslmy wspolnie potrzeby, koszta i wydatki i zorganizujmy sie :P Do dziela ;)

Pozdrowka

P.S BIG SWIFT POPROSZE !!!

Odnośnik do komentarza

Nalezysz do burgmani jak zapłacisz - bzdura.

Forum z klubem i tak bed? istnieć. poradz? sobie bez takiego sprzedawania miejsc, bo zawsze znajd? się osoby które chętnie i bez mrugnięcia okiem wspomog? "administracje"

Odnośnik do komentarza
Nalezysz do burgmani jak zapłacisz - bzdura.

Forum z klubem i tak bed? istnieć. poradz? sobie bez takiego sprzedawania miejsc, bo zawsze znajd? się osoby które chętnie i bez mrugnięcia okiem wspomog? "administracje"

:D:P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nalezysz do burgmani jak zapłacisz - bzdura.

Forum z klubem i tak bed? istnieć. poradz? sobie bez takiego sprzedawania miejsc, bo zawsze znajd? się osoby które chętnie i bez mrugnięcia okiem wspomog? "administracje"

Hej ho!

Nie mialam na mysli "wykupienia" miejsca w klubie :) Chodzilo mi raczej o to, ze skoro mamy swoj klub, spotykamy sie na zlotach, mamy strone, forum to mozemy sie wspolnie zorganizowac wlasnie po to , zeby nie bylo potem zbiorek na serwer czy gadzety. Moze to byc przeciez jakas wplata dobrowolna? Hmm, nie wiem, to taka mysl "swobodna" byla - w moich rejonach kazdy klub tego typu ma zwykla oplate "za uczestnictwo" - zapisujesz sie, wpadasz raz , drugi , a przy trzecim sie deklarujesz - zostajesz z nami za trzy dyszki rocznie albo nie !scooter i ludzie zostaja !OKK Takie przedsiewziecia na kilkadziesiat czy kilkaset ludzi prowadza z reguly dwie, trzy osoby - one powinny miec zabezpieczenie finansowe, bo firmuja wszystkie umowy swoimi nazwiskami:)

Tyle swobodnej mysli:)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Chętnie dopłacę więcej na serwer i prowadzenie stony Burgmani jestem nawet za tym aby każdy miał jak?? kartę członkowsk? która była by czym? w rodzaju karty rabatowej bo z tego co widzę to wiele osób proponuje zniżki dla członków Burgmani i uważam że składka członkowska mogła by być płacona i z tego można by opłacać potrzeby klubu. Jest tylko kwestia jakiej wielko?ci miała by być i kto może się o ni? starać ale żeby mogła być dostępna dla wszystkich po spełnieniu tych warunków.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej ho!

Chętnie dopłacę więcej na serwer i prowadzenie stony Burgmani jestem nawet za tym aby każdy miał jak?? kartę członkowsk? która była by czym? w rodzaju karty rabatowej bo z tego co widzę to wiele osób proponuje zniżki dla członków Burgmani i uważam że składka członkowska mogła by być płacona i z tego można by opłacać potrzeby klubu. Jest tylko kwestia jakiej wielko?ci miała by być i kto może się o ni? starać ale żeby mogła być dostępna dla wszystkich po spełnieniu tych warunków.

Dziekuje za ta wypowiedz, bo juz sie balam, ze ja jakas nienormalna jestem !piwko Jesem jak najbardziej ZA !V

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Może i to będzie mały OT, ale ... po bezpo?rednim wej?ciu przez adres http://www.burgmania.net/forum/ od kilku godzin wyskakuje mniej więcej co? takiego:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: User web120 has already more than 'max_user_connections' active connections in /srv/www/htdocs/web120/html/forum/sources/Drivers/mySQL.php on line 67

Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /srv/www/htdocs/web120/html/forum/sources/Drivers/mySQL.php on line 70

ERROR: Cannot find database usr_web120_1

Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /srv/www/htdocs/web120/html/forum/sources/Drivers/mySQL.php on line 103

Jaka? awaria?

PS. po próbie wej?cia ze strony głównej wyskakuje to samo ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...