Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po XI Zlocie Burgmanii - Nowy Jasiniec 2015


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii!

Oto jaki mi wyszedł "wspominek" z naszego tegorocznego Święta:

I proszę nie marudzić, że za długi... Trzeba było zrobić mniej atrakcji, zaprosić przypadkowych ludzi a imprezę urządzić w Hiltonie :msn-wink:

p.s.

Bobas, nie daj się wkręcać, słyszałem że jakiś Duda, na 5 lat zainstalował się "pod żyrandolem". Ale niedługo będzie wakat na fotelu Marszałka Sejmu... pomyśl.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jordan

    7

  • maroch75

    6

  • pgizi

    5

  • basia-janek

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Dzięki za super atmosferę, zresztą jak zawsze. Warunki czasem są lepsze, czasem gorsze ale nie o to do końca w tym chodzi. Będzie co wspominać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

pigzi ... brawo :)

i mam prośbę do dziewczyn robiących zdjęcia podczas jazd na torze, żeby wstawiły fotki pliss, pliss :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za wspaniały weekend, wróciłem do domu przy pięknej pogodzie, odprężony jak po dwutygodniowym urlopie.

Ułomności ośrodka odbieram jako zwykłe amerykańskie socjotechniki sprzyjające nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich typu "Ty mi pożyczysz czajnik - ja Ci schłodzę napoje w lodówce" itd.

Od środy do niedzieli nakręciłem ponad 1200 km.

Pozdrawiam i do następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

pgizi...Dzięki za super filmik :)

P.S. Jeżeli ktoś zna lub ma jakiś darmowy program do obróbki filmów (bez ograniczeń czasowych filmu) to niech da znać na PM i chętnie wrzucę również swoje filmy...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paweł, dołączę się do głaskania :D, świetnie wyszło i mnie to nie zdziwiło (zdążyłeś przyzwyczaić do świetnych swoich prac ;)) jednak jestem pod wrażeniem okresu przygotowania (błyskawica). Chłopie czy ty w ogóle spałeś?

BRAWO

ps. popłakałem się ze śmiechu, jak usłyszałem swój tekst 0:41 " i tak to kuźwa jest ...... " :Jumpy:

- walka młodego 8:00 z karabinem, normalnie zobaczyłem to tylko dzięki twojemu filmikowi :clapping: tx :D

Odnośnik do komentarza

Paweł, filmik super, ale do tego zdążyłeś nas już przyzwyczaić, do tego wykonany w ekspresowym tempie.

Dzięki wielkie, na razie wspomnienia są jeszcze świeże, ale na "długie zimowe" wieczory będzie jak znalazł. Aby sobie powspominać, jak to "drzewiej" bywało :clapping: .

P.S.

Ludziska, mnie się wydaje, że to jeszcze nie wszystkie fotki zostały wstawione :blush: . Grzecznie proszę :boxing: o resztę fotek.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Burgmania 2015 w pigułce ;) Pgizi... Bravo!

Odnośnik do komentarza

I Ja składam podziękowania grupie Kujawskiej za ich wysiłek, który włozyli w zorganizowanie takiej wspaniałej imprezy,BRAWO. Zapomina się małe niedogodności a to co było wspaniałe na długo zostają w pamięci.Grupie Ślaskiej za pogaduchy i śmiechy do póznych godzin na tarasie domku Nr 1.Jeszcze raz wielkie podziękowania

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To co dobre szybko się kończy, ale wspomnienia pozostają.

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim Kujawiakom za zorganizowanie tak zacnej imprezy.

Bawiłem się świetnie, wygadałem się by starczyło na kolejny rok.

Dziękuję wszystkim przybyłym.

A i jeszcze jedno szczególne podziękowanie dla BMW FUS, pojeździłem pooglądałem, a na koniec wygrałem motocykl na weekend, tylko teraz mam zagwozdkę co wybrać ;)

Do zobaczenia za rok

P.S. Paweł jak zwykle świetna reżyseria i realizacja w ekspresowym tempie, tak trzymaj :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Naprawdę cieszę się, że moje "dzieło przecudnej urody" Wam się podoba. Miałem duże wątpliwości ze względu na długość, ale nie miałem serca nic więcej wycinać.

Ku chwale Burgmanii ! ;) Bawcie się i wspominajcie.

... Chłopie czy ty w ogóle spałeś?...

Prawdę mówiąć, to mało... ale chciałem to szybko obrobić a dziś i tak musiałem zostać w domu, więc rano dokończyłem.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Paweł filmik Super BRAWO i się jakoś nie dłużył :) jak zapowiadałeś :)

Ja z kolei ubolewam :( bo nie mogę dodać swoich zdjęć. Mam od 3 dni jakiś problem z serwerem. :(

.. no i pgi..ola /no,no..

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Filmik super ! Ja nie byłem na zlocie ale...czułem się jakbym był :-))

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pawle, nawiązując do naszej rozmowy na priv, mi link się uruchamia w miniaturce... :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...