Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZAKOŃCZENIE SEZONU !


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono koleżanek i kolegów braci Maxi Skuterowej !!! Jest Idea aby zrobić coś na koniec sezonu w Naszym Regionie i tu też moje pyt. Czy były by chętne osoby aby na początku października tj. 4-5 . 10.2014r spotkać się na ziemi Warmii i Mazur skorzystać z tych ostatnich w miarę ciepłych dni , oczywiście bardzo serdecznie zapraszamy kolegów i koleżanki z innych regionów. Powyższy temat zakładam aby zorientować się ile os. ewentualnie deklarowało by swój akces w tej imprezie?????

Wszelkie niezbędne info . dot. miejsca i kosztów w trakcie ustalania :-)))

Jestem na etapie rozmów z dwoma Hotelami i jutro postaram się podać wszelki konkrety co do ceny , godzin i atrakcji ......

Jestem po wstępnych ustaleniach i sprawa ma się następująco:

Spotkanie odbędzie się w dn. 11-12.10.2014r w ośrodku http://www.gryfia-ma...erturystyka.pl/

Wszelkich info udzielę pod nr tel. 609-301-910 Bartheez

Koszt pobytu 1 osoby to 140 PLN Dzieci do lat 10 50%

Istnieje możliwość przyjazdu dzień wcześniej, czy pozostania dłużej w hotelu wówczas ceny kształtują się następująco:

- doba hotel. 1os. 50zł

- śniadanie 16zł

- obiad 24zł

-kolacja 16zł

Pobyt pupila w hotelu to 20zł wraz z książeczka

Plan zajęć przedstawia się następująco:

w dniu 11.10.2014r przyjazd i kwaterowanie w Hotelu do godz. 13-ej

14:00-15:00 zaplanowany jest obiad na miejscu

15:00-18:00 mały wypad na 2oo po okolicy ( plan trasy w trakcie realizacji )

18:00- powrót do Hotelu czas na małe ogarnięcie się

19:00 kolacja w formie Girlla i wspólne pogaduchy :tabletalk: W przypadku nie sprzyjającej aury biesiada w hotelu

w dniu 12.10.2014r

09:00-10:00 śniadanie

do godz. 12:00 ej musimy opuścić Hotel

Wszelkie napoje wyskokowe we własnym zakresie ( w razie potrzeby jest na miejscu Bar do naszej dyspozycji)

Istnieje możliwość płatności na miejscu kartą

Ostateczną listę uczestników mam podać do 07.10.2014r

Termin spotu 11-12.10.2014r

lista uczestników :

1. Bartheez + Asia

2. jaro_4setka

3. boochos

4. Wrzonio+ Ewik

5. Maki + lepsza połowa

6. Roman

7. Kominiarz

8.arturo -bb + Ewa b-b

czekam na resztę mniej zdecydowanych.........

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • boochos

    15

  • jaro_4setka

    15

  • MAKI

    7

  • CZARO

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem bardzo miłe zaskoczony propozycją Braci W-M. Oczywiście jestem za!

Spotkam się z Wami z przyjemnością.

Na tą chwilę nie wiem tylko czy będę sam czy z Agnieszką?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam szanownych kolegów z Warmii i Mazur. Świetny pomysł na spotkanie no i kulanko. A może zgracie to jakoś

z Mierzeją - jest w tym samym czasie. Fajno byłoby sie z Wami zobaczyć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam szanownych kolegów z Warmii i Mazur. Świetny pomysł na spotkanie no i kulanko. A może zgracie to jakoś

z Mierzeją - jest w tym samym czasie. Fajno byłoby sie z Wami zobaczyć. Pozdrawiam.

właśnie zagraliśmy to z Mierzeją,jest w tym samym terminie :-) to będzie test na znajomość, zobaczymy kto co wybierze... ;-)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jarek, bardzo mocno integruje się z Waszym regionem i bardzo chętnie uczestniczę we wszystkich spotkaniach. Zawsze świetnie się bawię i odpoczywam w śród Was. Ale też od początku jestem obecna na każdym spotkaniu na Mierzei. Szkoda, że chcecie abyśmy dokonywali takich wyborów. Ja 6 Mierzei nie odpuszczę bo to okazja do spotkania chociażby babci Janki, Jarka.pl, Spinki, Mareczka i wielu tu jeszcze mogę wymienić. Chciałabym bardzo tez spotkać się z Waszą tak zacną ekipą. Może jeszcze przemyślicie termin spotkania i coś przesuniecie. Stęskniłam się za Waszym towarzystwem i wielka ochotą bym ponownie się z Wami spotkała.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie rozumiem spotkania organizowanego w czasie kiedy na Mierzei mamy od lat zakończenie sezonu w Kątach Rybackich i miłe są tam spotkania organizowane :tabletalk::gathering: podczas, których można opowiadać o swoich wojażach w sezonie, a podczas spotkania 2 dniowego nawet nie można nawet !piwko wypić ;) , może nasze spotkanie byśmy zorganizowali w innym terminie

Odnośnik do komentarza

Ja jestem otwarty na każdy termin poza 26.10.

Rzeczywiście 4-5 jest duża impra na mierzei, myślę że Jaro żartował z wyborem pomiędzy imprezami...

Ewik, czy - jeśli Bartheez zmieniłby termin napilibysmy się razem cytrynowki w Ełku?

Ps

Rafał jak tam ewentualnie inne terminy..

?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

boochos za Tobą szczególnie się stęskniłam, z największą przyjemnością nie tylko cytrynówkę bym popełniła. .Znając Jaro też myślę, że żartował :fireman2: .

Ogarniajcie inny termin kochani a na 100 a nawet 200 % będę obecna

Odnośnik do komentarza

Witam !!!! Termin oczywiście nie jest ostateczny i zapewne, jeśli przesunięcie go o tydzień poprawi nam frekwencję, to nie ma najmniejszego probl. Przecież chodzi o to aby było jak najwięcej na tym spocie. Czy dla pozostałych os.które wcześniej deklarowały wcześniejszy termin nie zrobi probl. Przesunięcie o tydzień czyli 11-12.10.2014 ????

Odnośnik do komentarza

Rozgryzliscie mnie, żartowałem z tym wyborem imprezy...przecież i tak wszyscy wiemy, że wybralibyście zakończenie sezonu na mazurach ;-), mi pasuje każdy termin...

Odnośnik do komentarza

Czaro mam nadzieję że szef będzie na tyle łaskawy i da ci wolne 11-12.10.2014r Naprawdę zależy mi aby spotkać się w licznym gronie . Jak wcześniej wspomniano w pierwszym terminie jest organizowana Mierzeja u Siemika dlatego też obstał bym przy tym 11-stym

P.s. Liczę ,że kolega nie zawiedzie :thumbs_up:

Odnośnik do komentarza

Proszę w imieniu swoim, a także pewnie innych, o wpisywanie się...

Nie wiem, czy pamiętacie - jaki "lepki" potrafi być Jaro_4setka na imprezach...

20130607_221347.jpgPC144498.JPGPC154601.JPG

a widzę, że zdążył się już wpisać :sweat:

Ludzie pomóżcie! Przybywajcie! - im nas więcej, tym mniejsza szansa, że Jaro przyklei się do kogoś na dłużej :msn-wink::laughing:

Przypominam, że "Siemikowe Kąty Rybackie" - duży, zacny spot - jest o cały tydzień wcześniej, więc nie ma już kolizji/alibi...

Odnośnik do komentarza

może też bym się z wami spotkał ,najpierw Mierzeja Wiślana ,a jeśli dam radę w pracy wcześniej ogarnąć to chętnie pojadę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...