Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nadszedł już wrzesień


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

W WM-ie zapanowała jakś cisza dla tego postanowiłem rozpoczać ten miesiąc. Bardzo załuję, że ostatnio nie bardzo mnie ciągnie do jazdy Zacną, która stoi smutna w garażu, a jest to spowodawane luźnymi i dzwoniacymi plastkami na nie równosciach i wertepach naszych dróg, będę musiał chyba poszukać osoby - mechanika, który by usunął te uszkodzenia, pozdrawiam Was życząc miłej końcówki sezonu :),

Odnośnik do komentarza

Do Mirka to jeszcze nie teraz-w kolejce ,w jego warsztacie widziałem jeszcze cztery sztuki do serwisu.

Doktorku -daj naszemu nadwornemu serwisantowi odetchnąc ,bo chłopina nie ma czasu z kolegami na spontany po okolicy (motocyklowe i piwne).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i nadszedł ten wrzesień a razem z nim powoli idzie i jesień ,tylko czy ktoś będzie chciał jeszcze spontanicznie pokulać po W-M lub Podlasiu ? Jak nie puszczę swojego dziadka do ludzi to jeszcze w tym sezonie coś nawinę, a jak pójdzie to nie stety Bieszczadami zakończę sezon 2014 r. Oczywiście na jakieś spotkanie 2-3 dniowe z tytułu zakończenia lata czy sezonu jestem zainteresowany . Czekam na propozycje . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nic nie ruszane - czeka na Hajnówkę - jedyne co to zamówiony pasek a reszta to najwyżej Mirek dobierze jak rozbierze Burka.

Odnośnik do komentarza

No i nadszedł ten wrzesień a razem z nim powoli idzie i jesień ,tylko czy ktoś będzie chciał jeszcze spontanicznie pokulać po W-M lub Podlasiu ?

Maki "kulamy" dzisiaj? ?

Odnośnik do komentarza

Maki "kulamy" dzisiaj? ?

No i dobiegł końca "spontaniczny" spontan w Augustowie. Dzięki Wanda za jego zainspirowanie. Fajne towarzystwo i fajna pogoda, czego więcej potrzeba...

Odnośnik do komentarza

my tez dziękujemy za wspólne kulanko;) fajnie było :msn-wink: fajnie, ze znaleźli się "chętni" :)

Była piękna pogoda.....

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

Była smaczna kawa nad kanałem:)

zdjecie.jpg

Trafiliśmy na imprezę w samym srodku miasta

zdjecie.jpg

pojedliśmy najsmaczniejszych lodów w okolicy:)

zdjecie.jpg

po lodach był spacer po mieście

zdjecie.jpg

Były tez pamiątkowe zdjęcia przy odnowionej syrence

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

Na końcu wspólny obiad, kawka i desery.....

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

....pożegnanie i powrót do domu.

To był dobrze wykorzystany dzień:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wista wio łatwo powiedzieć, boję sam jeszcze jeździć, nie czuję się jeszcze na tyle w dobrej kondycji zebym miał ryzykować, a Zacna stoi "smutna" w garażu

Odnośnik do komentarza

Przemo z tego co zauwazylem to śmigasz na Zacnej jak byś miał 18-cie latek , ci co znaja cie dlużej mówią, że idzie ci nawet lepiej teraz niż przed wypadkiem. Dlatego nie zapuszczaj kwasu ,że nie jesteś na siłach sam jeździć. Nie użalaj się nad sobą tylko korzystaj z pogody bo sezon ku końcowi idzie

Odnośnik do komentarza

O matko! Dopiero zobaczyłem relację.

Noo, fajoski wypadzik, a Lechu solo był?

Ps. Bartheez, masz rację, co do zdjęcia... ja nawet myślę, że już mu wyznał! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...