Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A.Słodowy-czyli zrób to sam,albo nie będziesz miał czego wspominać wg,własnego pomysłu


Pan rypak

Rekomendowane odpowiedzi

Do wykonania zadania potrzebujemy:

-skuter(motocykl)-posiadam

-trochę kasy-i tak więcej nie mam

-dobry humor i pozytywne nastawienie-mam

-pogoda-ponoć jest zawsze

-plan wyprawy-Wybrzeże,Mazury ,a od 14-08 z Papciochem,Papcioszką,Smarciem i Smarciową będziemy pływać wypasionym jachtem po jez.Koronowskim przez 3 dni.

Start 9.30

Odnośnik do komentarza

No to stopy wody pod kilem :)

Dzieki Antonie.

Rozumiem, że na te trzy dni zmieniasz w swoim nicku "p" na "b" :msn-wink: . Pomyślnych wiatrów.

Trafiles w 10 zicoo

Ale, zapraszacie, czy się chwalicie?

Masz chec na rejs?

Odnośnik do komentarza

Wielką, poważnie, choć ja zwykły plecaczek na jachtach jestem. No może w marinie odbijacze mogę potrzymać i muringi poluzować :-)

Zazdroszczę Wam, życzę przyzwoitych prędkości przelotowych na żaglach!

I idę do pracy, kurcza.

Odnośnik do komentarza

No to rano, skoro świt rusza Paka do Rypaka. Umyj chłopie skuta i ... przy okazji nakremuj dłonie by się skórka przy sznurkach nie starła. Do zobaczenia w Pieczyskach.

Odnośnik do komentarza

No to czas na krótką relacje z sierpniowego wypadu na wybrzeże i jez.Koronowskie.

Czekając na okno pogodowe od 4sierpnia(poniedziałek) wszystkie prognozy wskazywały na środę,więc postanowiłem wyruszyć tego dnia na wybrzeże,a swój cel obrałem na Świnoujście lub Międzyzdroje gdzie ostatnio bawiłem w latach 80-tych.

Wstępnie planowałem objechać wybrzeże do Darłowa i dalej na Mazury przez Trójmiasto, Malbork, ale życie pisze takie scenariusze,że lepiej nie planować i zostawić wszystko losowi.

Wyruszając w środę rano otrzymałem zaproszenie od Lucjana, który przebywał w Wisełce(10km od Międzyzdrojów), a którego odwiedziłem ok.godz.17.00 po małym błądzeniu (skróty są zdradliwe) i w rodzinnym gronie wypiliśmy przepyszną kawę.

Następnie udałem się na kwaterę(camping nr.24 Międzyzdroje ul.Polna 34-tel.91/3280275)

Gdzie spędziłem dwa noclegi,ale powiem szczerze,że szału tu nie ma.

Jak na kurort nadmorski to camping słaby-moja subiektywna ocena 3+(sanitariaty-mało,mało drzew,(czyli patelnia),obsługa,(dbają o czystość i to, na +) i niska cena 28pln za dobę-moto+namiot+osoba.

Rozbicie namiotu i krótki wypad na plażę podziwiać zachód słońca.

IMG_20140806_185958.jpg

Odnośnik do komentarza

Czwartek

Zwiedzanie Świnoujścia i Międzyzdrojów

Gazoport-ponoć ma być uruchomiony do końca roku.

SAM_5663.JPG

Prom bezpłatny i bez kolejki dla moto i cyklistów.

SAM_5664.JPG

SAM_5674.JPG

SAM_5677.JPG

SAM_5681.JPG

Fort Anioła

SAM_5701.JPG

SAM_5703.JPG

SAM_5706.JPG

FILE0068.JPG

FILE0072.JPG

FILE0076.JPG

SAM_5710.JPG

FILE0077.JPG

IMG_20140807_122613.jpg

FILE0082.JPG

Powrót na kwatere i zwiedzanie Międzyzrojów

SAM_5713.JPG

SAM_5714.JPG

SAM_5722.JPG

SAM_5727.JPG

SAM_5729.JPG

WC płatne,a co 2.50

SAM_5735.JPG

SAM_5736.JPG

SAM_5738.JPG

SAM_5740.JPG

SAM_5742.JPG

SAM_5745.JPG

SAM_5747.JPG

SAM_5756.JPG

I już zmęczony jestem tym zwiedzaniem

SAM_5759.JPG

SAM_5770.JPG

SAM_5751.JPG

Odnośnik do komentarza

Witaj 40km od świnoujścia macie Penemunde muzeum dawnej fabryki rakiet V-1 V-2 można też zwiedzić łódz podwodną U-bota polecam warto.

Dzięki za namiary-musi poczekać do następnego wyjazdu w twoje strony :photo:

Odnośnik do komentarza

A kiedy dalsza część recki z wyjazdu? Gdzie Koronowo, Bieszczady, Słowacja, Węgry, i dalej Bałkany?

No nie bądź taki skromny, tu ludzie czekają na zdjęcia,

opisy, podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Ty Smarciu nie poganiaj naszego Limahla. Niech spokojnie rozwija swoją "Never ending story" we własnym tempie. I pamiętaj by się zdrowo odżywiać, by dożyć kolejnego akapitu. :) - I ja też przechodzę na mentalny wegetarianizm... by doczekać...


Odnośnik do komentarza

A kiedy dalsza część recki z wyjazdu? Gdzie Koronowo, Bieszczady, Słowacja, Węgry, i dalej Bałkany?

No nie bądź taki skromny, tu ludzie czekają na zdjęcia,

opisy, podpowiedzi :)

Wątek poświęcony jest mojej i Waszej wyprawie(Koronowo) gdzie spędziliśmy 3 dni,a Bałkany zostawie sobie na potem jak ogarnę zdjęcia,filmy i to co zostało w pamięci :photo:

W piątek rano pakowanie mandżuru i dalej w kierunku Darłowa.

Miałem nadzieję,że na trasie spotkam Volvo i Marzenę, którzy jechali od Helu w moim kierunku i będąc w Kołobrzegu zadzwoniłem do Volvo(Tomka),który już był w Dźwirzynie(10km od Kołobrzegu) na kwaterze u Pazdziocha.

Po zaproszeniu od Pazdziocha(Jacka) udaje się do Dźwirzyna,gdzie w między czasie Jacek szuka kwatery pod namiot(a łatwo nie było-sezon).

Jacek znalazł, zajeb…miejscówkę u miłej starszej pani,gdzie gościłem do 14sierpnia(czwartek) wraz z Tomkiem,Marzeną i Pawkorem z synem,którzy dojechali w piątek lub sobotę.

Opłata za miejscówkę 20pln za dobę-był natrysk,wc i kuchenka gazowaJ

Pobyt iście sielankowy nic nie robienie i wypoczynek na maxa.

Były poranne spacery wzdłuż plaży(z załącznikiem),leżenie plackiem na plaży,tańce,karaoke i wieczorne rozmowy polaków o wszystkim.

SAM_5783.JPG

Odnośnik do komentarza

Panowie do wody woła Jack

SAM_5789.JPG

Chwila organizuje dziewczyny na wieczór.

SAM_5795.JPG

Fajna taka pompowana ide....

SAM_5784.JPG

Była taka nieobecna i mocno napompowana i to wszystko za 15pln...stanowczo za dużo!

FILE0088.JPG

Patrzcie,rypak coś wypatrzył ...........

IMG_20140809_193312.jpg

A ja wybieram naturalne niemki,a nie ceratę i powietrze :laughing:

SAM_5778.JPG

Podwieczorek

IMG_20140808_200138.jpg

Wieczorne rozmowy polaków

IMG_20140809_191844.jpg

No i kto tu rządzi?

IMG_20140809_191856.jpg

Ale rypak niemkę wyrwał co..........?

IMG_20140809_193342.jpg

Niemka ok,ale te 15pln to przepłaciłeś za cerate,mogłeś mi dać na Natalkę te 15pln-ów :chair:

IMG_20140809_193346.jpg

IMG_20140809_193515.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...