Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sztafeta Burgmanii - śląskie etapy


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Anton

    60

  • Patryk

    29

  • arturo-bb

    23

  • Jaki 40

    20

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Mam nadzieję, że pomimo pogody Grupa stawiła się duża, w końcu liczy się idea :clapping:

Ja Wam bardzo kibicuję i życzę niezapomnianych wrażeń...

Odnośnik do komentarza

Mimo pogody w kratkę dość licznie po drodzę w Toszku było nas 14

2z5oi8k.jpg

Dalej było już tylko lepiej.

Dzięki Areq za masakre na autostradzie (nigdy więcej autostradą)ale czas nas gonił pozdro.

Odnośnik do komentarza

Udało się szczęśliwie i cało dojechać choć prognozy pogodowe były fatalne . Ciepło i słonecznie na ziemi opolskiej aż podpinkę musiałem już pod siedzenie wcisnąć . Pozdrawiam za fajny dzień chłopak z Sosnowca hi hi hi .

Odnośnik do komentarza

Ja szczęśliwie dojechałem do domku ale jak rozjechałem się z grupą w Nędzy grad mnie dopadł i przemoczył mi rękawiczki i resztę też przy Wodzisławiu pokazało się słoneczko wtedy szpula i suszenie. Ale taki WIELKI banan na gębie mam do teraz. ps; Krzysiu Iza ucałowana i t o r t a zjadła lekko się mi rozciaprał. DZIĘKI wszystkim :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za wspaniale spędzony dzień.

Miło było spotkać się:

- z przybyłymi na poranne spotkanie przed SCC choć nie byłem pewny czy ktoś przyjedzie bo padało dosyć mocno ,

- z czekającymi przy Agacie w Gliwicach, już bez deszczu,

- ze spotkanymi i czekającymi na trasie,

- z oczekującymi w Opolu na nasz i Cusia przyjazd.

Dziękuję kolegom pod przewodnictwem Rypaka za spotkanie w klimatycznej knajpce gdzie uroczystości stało się zadość a zwieńczeniem było wniesienie tortu, na którym okolicznościowa dedykacja szybko zniknęła z pochłanianymi przez uczestników spotkania kawałkami tortu.

Pogaduchy, wspólna przejażdżka i masa zdjęć (było więcej fotografów niż pozujących) na długo zostanie nie tylko na zdjęciach.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fajnie że objechaliscie szczesliwie przy dzisiejszej aurze.Ja dopiero teraz przybyłem do domu i mam wszystkiego dość.

Dajcie jakieś foty.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja w domu.

Serdecznie dzięki Liderom i Pilotom, grupie Rypaka i śląskiej, oraz pozostałym uczestnikom - za wspaniały dzień spędzony razem z Wami!

Ten tort w gospodzie - SZAŁ! Obiadek super. Wystrój lokalu "niecodzienny". Gospodarz i Gospodyni - jednorazowi i bardzo mili dla wszystkich biesiadników. Grupa Rypaka, na czele z nim samym - zrobiła nam (Górnoślązakom) bardzo miłą niespodziankę - począwszy od powitania na stacji benzynowej, po pożegnanie w Mosznej. Organizator/-rzy jak się patrzy - na 102% !!!!

Najlepszy numer w tym wszystkim, pomijając poznanie się osobiste z niektórymi Dolnoślązakami (niektórych już przecież znałem), to poznałem dzisiaj jednego Górnoślązaka! - ko_ala!

Bardzo chciałem z CUSIEM i Grupą jechać jeszcze do Wrocławia. Ale chcieć i potrafić ...... panowie to znają :) :) :)

"Mierz siły na zamiary". Rozsądek jednak zwyciężył.

Rano, od garażu do K-wic w deszczu. A później - tylko "suszarka na 2oo"!

Te 406 km dały mi troszeczkę "popalić" :) Niemniej jednak jestem BARDZO szczęśliwy (nie dużo mi trzeba :) prawda?)

118 fotek napstrykałem, jednak dzisiaj już nie mam sił by je przejrzeć i wrzucić do sieci :( Jutro. OK?

EDIT

Zdjęcia są tutaj.

Na koniec.

Dziękuję Krys70 i Ani za kawkę i wyśmienitą kolację z grylla. Z zaproszenia na nocleg, rozsądnie - odmówiłem. AndrzejMyslowiceS - chrapie głośniej ode mnie, a z Anią nie wolno mi było spać! (o ile byśmy spali :) :) :) )

Pomijając już ten poczęstunek, dziękuję za troskę Krys_a i jego małżonki o "dziadka" - czy do domu szczęśliwie dojechał!

Musiałem co 20 km zdawać telefoniczny meldunek, czy jestem jeszcze na kołach, czy już pieszo! :) Co za dureń te komórki wymyślił ?!

Odnośnik do komentarza

Ja również dołanczam sie do podziękowań za super zorganizowany wyjazd i liczną mimo pogody w kratke GRUPE SLĄSKĄ

Wielkie podziekowania rówież za przyjecie zorganizowane przez DOLNOŚLĄZAKÓW

Tort i Kawa - POEZJA

IWAN dzieki za dotrzymanie kroku na auto banie - test GIilerki przeszedł pozytywnie

poprostu dali my czadu i nie było w tym dniu na nas lewara - a czas nas gonił strasznie ale dali my rade i przyjechaliśmy przed czasem !!! SUPER

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oglądając zdjęcia trudno mi uwierzyć że pogoda nie była taka zła jak u mnie gdzie lało jak z cebra prawie cały dzień.

Cieszę się że wszystko się udało i Cuś pojechał dalej w Polskę

Pozdrowienia dla eskorty Cusia

Odnośnik do komentarza

Ja również dołanczam sie do podziękowań za super zorganizowany wyjazd i liczną mimo pogody w kratke GRUPE SLĄSKĄ

Wielkie podziekowania rówież za przyjecie zorganizowane przez DOLNOŚLĄZAKÓW

Tort i Kawa - POEZJA

IWAN dzieki za dotrzymanie kroku na auto banie - test GIilerki przeszedł pozytywnie

poprostu dali my czadu i nie było w tym dniu na nas lewara - a czas nas gonił strasznie ale dali my rade i przyjechaliśmy przed czasem !!! SUPER

pozdro

To dobrze, że wyjechałem wcześniej, bo i tak byście mnie zgubili... Ja powolutku 130 na autostradzie i wyprzedzało mnie takich dwóch szaleńców !scooter !scooter ... Iwan Gilerka naprawdę daje rade...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...