Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ankieta - zmieniam/ nie zmieniam skuter w sezonie 2013


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

  

156 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    2

  • Bobas

    2

  • Magda B.

    2

  • zygmek68

    2

Top użytkownicy w tym temacie

Dołączam do ekipy "Nie zmieniam".

Przeróbka wydechu u Edhausta znacząco oddaliła mnie od jakichkolwiek poszukiwań zamiennika Nexusa 500, więc...nic tylko się cieszyć i lepiej przygotować plany 2013 :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Aprlilią atlantic jeździ mi się lepiej niż myślałem. Sprzęt mi sie spodobał i spełnia moje oczekiwania pod wieloma względami, więc zostaje u mnie na dłużej. Nawet do bordowego koloru się przyzwyczaiłem - choć jest strasznie niefotogeniczny;)

Odnośnik do komentarza

Hello

Infromacje z tej ankiety chyba najbardziej cenne będą dla dealerów jednośladów. Jakie są "nastroje", jak z kaską u użytkowników jednośladów. Czy w 2013 wyskrobią coś na nową maszynę ?

2013 może okazać się chudym rokiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam wielką nieodpartą ochotę na zmianę na ten sam model ale 600. nie to że za słaby ale mocy nigdy za mało :confused:

Z tym że mało jest na rynku używanych z tą pojemnością.

Jak się trafi dobra sztuka to zmieniam. :kwasny:

Odnośnik do komentarza

Ja też rozważam zakup.

Więcej mocy by sie przydało ;)

Chodzi mi po głowie Downtown 300.

Ogólnie zależy mi na skuterze możliwie jak najmniejszym gabarytowo z jak najwieksza mocą ;)

Głownie poruszam się w korkach naszej pięknej stolycy :D

Odnośnik do komentarza

Zmieniam.Dlugo szukalem naprawde sprzetu w dobrym stanie technicznym,niestety nie trafilem .Z powodu ograniczonych mozliwosci finansowych zamowilem nowego Maxsyma 400i W poniedzialek jak bedzie pogoda pierwsza jazda,zobaczymy co to warte.

Zygmek jeżeli już udało Ci się trochę przetestować ten skuter, to czy mógłbyś opisać (może w innym nowym temacie) co o nim sądzisz, jak się śmiga itd. ? Z tego co widzę jesteś pierwszym właścicielem tego sprzętu na burgmanii, a i marka mało popularna, więc myślę, że byłoby to bardzo ciekawe. Sam się nad nim zastanawiałem, ale ostatecznie padło na DT którego nawiązując do tematu nie zmieniam, gdyż jest jeszcze świeży niczym chrupiące kajzerki z rana.

Odnośnik do komentarza

Nie zmieniam choć posiadam staruszka z 2002 roku. Na dniach planuję jednak dość gruntowny remont u Mirka w Hajnówce więc będzie jak nowy (mam nadzieję).

Stary ale jary ...

Odnośnik do komentarza

Własnie kupiłem Silvera .

Do momentu jak nie odłożę dodatkowych min. 10 000 zł nie zmieniam tego sprzętu na inny.

A , że kryzys mnie też punktuje ( koszty rosną, a dochód maleje ) jak Pudzian Nejmana to nie będzie to zbyt szybko ;)

Odnośnik do komentarza

W planach zmiana Burka 400 , na cos wiekszego pojemnosciowo.

Ale co z tego bedzie to sie okaze czy Burek znajdzie jakiegos sesnownego nabywce ( http://www.forum.burgmania.net/topic/16483-suzuki-burgman-an400-99/ ) . Bo mimo ze jestem sklonny do negocjacji to jakos potencjalnych klientow nie ma za duzo.

Ale napinki nie ma. Jak sie nie sprzeda, z przyjemnoscia bede jezdzil kolejny sezon.

Odnośnik do komentarza

witam, ja mam w planach sprzedaz swojego burgmana 400 k7 wersja limitowana z 2008 r. pierwsza rejestracja w 2009 r. także jak ktos jest zainteresowany to moge ponegocjowac :clapping: a po sprzedazy moze burgman 650 model 2013 ale to wszystko zalezy od....ale to juz inny watek :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,

Na początku chciałem się przywitać. Noszę się zamiarem zakupu używanego maxi skutera takiego jak: burgman, silver wings, majesty o pojemności do 500ccm. Proszę o opinie na temat wymienionych maszyn, nadmienię tylko że skuter będzie głównie poruszał się po Warszawie czasem jakiś wypad poza miasto. Budżet do 10 tys zł.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie oraz który z nich najlepiej się prowadzi oraz na jakie koszty eksploatacji się przygotować.

Dziękuję za wszystkie posty.

Odnośnik do komentarza

Witam. Tak myślałem nad zmianą maxi i ... zmieniłem na Yamaha 1600 Road Star Silverado. No i co ..i to nie to ... miałem Burka 650 ale szlag trafił pasek kewlarowy no i sprzedałem skuta po wymianie skrzyni z paskiem niewiadomo jakim przebiegu do Szwecji. Myślałem o Kymco MyRoad ale niestety po kilku niepotrzebnych zdjęciach i przed testami i od razu ogólnej niedotykalskie niechęci przez osoby które tym sprzętem ni jeździły pomyślałem że poczekam na BMw Gt. Ale BMW mimo oczekiwany jak diabli czyli jak Kymco nie zadziwił I tak sem myślę. Co my oczekujemy od Maxi... Chyba jakiś kosmicznych niespełnień. Dlatego teraz wybieram BMW K 1200 LT i wtedy Wam powiem.

Odnośnik do komentarza

:)witam:)stanowczo nie zmieniam w sezonie 2013:) jest to jedyny tak brzydki ze az piekny skut:) srebrny arktyczny kolor dopelnia smaku:) kropka nad ,,i,, jestem ja:)a moze to nie ja??:(tylko on lub ona...hmm...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...