Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PO ZLOCIE" Czyli wrażenie ze zlotu Burgmania 2008


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję powrót.

Niestety przyspieszony - musiałem opu?cić Burgmanię zanim Pidzam stan?ł w szranki ze ?miałkami, którzy postanowili udowodnić, że szczudła to dla nich nie pierwszyzna i zanim PES sztucznymi ogniami (nie wiem czemu nie prawdziwymi ;)) roz?wietlił niebo nad 'Kormoranem".

Niskie ukłony w stronę Organizatorów - dzięki.

w tym temacie opisujemy nasze nasze wrażenia ze zlotu, temat wydzielony i utworzony jako nowy

Artix

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Pleban

    11

  • Niunio

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • dr.big

    4

  • Sympatycy

Orzech z Orzechówk? melduj? się w domciu. Jeszcze raz dziękuję grupie 3m za wspaniałe przygotowanie imprezy oraz innym za wspaniał? zabawę.

Do zobaczenia już za rok w Poznaniu ;)

Odnośnik do komentarza

Witam

Szcze?liwie zameldowałem się w Warszawie po powrocie z arcy-udanej imprezy w Scowej Hucie. Wielkie podziękowania dla organizatorów za trud logistyczny i wszystkich zlotowiczów za stworzenie niezapominianej atmosfery.

PIĘKNE DZIĘKI POZDRAWIAMY

TOMEK I ANIA ;)

Odnośnik do komentarza

Więcek i Mały Więcek melduj? się w domu ;)

Wielkie podziękowania dla organizatorów za ?wietnie przygotowan? imprezę i dla wszystkich za wspaniał? zabawę. :(;)

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też już w domciu. Dzięki wielkie dla organizatorów. Było mega superowo. Jeste?cie wszyscy wspaniali ;) . Specjalne podziękowania dla Więcka za pilotowanie mnie (rozgrzanego do czerwono?ci) i (przemarzniętego) Areckiego w drodze powrotnej.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no widzę niunio że wczorajsza rozmowa z artixem dała rezultaty ;) .

droga szanowna maxi skuterowa brać ja również dziękuję za bardzo miłe spędzenie tych kilkudziesięciu godzin , cieszę się ogromnie że miałem okazję na realu pogadać z ludĽmi z którymi wcze?niej miałem tylko kontakt wirtualny. ogromny respect dla grupy z 3miasta za organizację cało?ci . naprawdę stanęli?cie na wysoko?ci zadania i tak trzymać :( . pesowi dziekuję za artakcje wczorajszego wieczoru . naprawdę chylę czoła ;)

Odnośnik do komentarza

Dziekuje organizatorom za wspaniale przygotowana impreze.Burgmania to imprezy z wielka klasa.Wszystko co przezylem zapamietam na dlugo.Kocham Was wszystkich.Andrea - Torun ;);)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Burgmania 2008 to m.in. piaszczyste drogi, czarne żetony, męskie zestawy...

Podziękowania za super imprezę dla organizatorów oraz dla P.E.S-u za pokaz nad jeziorem. Do zobaczenia za rok w stolicy Wielkopolski.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Melduje sie w domku, calo i zdrowo. Coz tu mozna napisac, bylo "zajebiaszczo" dziekuje tym ktorym sie chcialo zorganizowac zlot bo wyszlo im bardzo dobrze. Dziekuje tym ktorzy przyjechali i wspolnie sie bawili. Uwielbiam ta impreze rodzinna pod nazwa Zlot Burgmanii. Wielkie tez podziekowania dla Poznanskiej Elity Skuterowej za pokaz sztucznych ogni.

Jak by to powiedzial Pidzam "a kto nie byl ten gupi ch*j"

Odnośnik do komentarza

Osioł, Pilot, Smoczyca i Kicia melduj? się w domciu:)....Burgmania 2008....Hmmmm....Jednym słowem SUPER!!!!....

P.S Można by co? zacytować ale ....jestem za mały;P;D

P.S2 Podziękowania dla ekipy z 3M....ZA SUPER IMPREZE;)

Odnośnik do komentarza

Żaba i Stokrotka o 17:45 byli w domu:)

Wielkie podziękowania dla grupy 3M za organizację super zlotu! Bawili?my się wy?mienicie ;) Dzięki dla wszystkich, którzy przyjechali i sprawili, że kolejny zlot Burgmanii był główn? atrakcj? sezonu.

Pozdrawiamy wszystkich!

Niestety Paweł883 miał niemił? przygodę w drodze powrotnej - chyba wszystko jest OK, ale pewnie sam napisze.

Odnośnik do komentarza

Dotarłem szczę?liwie do domu. Ukłony dla organizatorów za wspaniale zorganizowany zlot. M@rkizowi dziękuję za wspóln? wyprawę ;)

Hela spisała się na medal. Wielkie dzięki ekipie serwisowej - W?ski, Czoper, Sławek Jaro + Siodel za konsultacje i Polacco za magiczn? ta?me ;)

Odnośnik do komentarza

Mamu?ka i Emiksik się melduj? w domciu.

Impreza - co można jeszcze dodać? SUPER MEGA ZAPYLI?CIE UDANY ZLOT!!!

Bardzo dziękujemy organizatorom, sponsorom i uczestnikom za to że dane nam było znowu się spotkać. PES - szacuneczek ;)

Bardzo dziękujemy Szuwarkom i Mackom za wypadzik Sopotowy na ribku i wspólny powrót do domku. Co prawda po drodze Mackowi się hełm wyhełmował i panowie w sile trzech składali go w cało?ć, potem się okazało że ta biała krecha co to j? kto? wymalował na drodze i się nazywa tak dziwnie ... ci?gła... to jej nie można przejeżdżać no i zebrali?my parę punktów (ciekawe na co je można wymienić?). Potem już bez przeszkód aż do samego końca...

Było super. Zdjęcia s? ;)

Pozdrawiamy

Mamu?ka i Emiksik

Odnośnik do komentarza

Rolnik też cały dotarł do domu po swoim pierwszym zlocie. Co tu dużo pisać, było super :( . Podziękowania dla organizatorów i pozdrowienia dla wszystkich nowo poznanych osób oraz kompanów z 412. Do rychłego zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Szuwarki też melduj? się w domku :(

Wyjazd z Sycowej, wizyta w Sopocie, look na Bałtyk, dwa razy żarcie, 5 postoi (a może nawet i więcej) :P ale na szczę?cie w domku :)

Serdeczne podziękowania dla organizatorów, pomocników i sponsorów.

Zlot zaliczamy do udanych...bardzo udanych :). Znakomita organizacja :( ! , fajowe towarzycho :) , super fajerwerki :( ...

Podziękowania dla współtowarzyszy podróży Worlanowi i Więckomi małemu i dużemu (droga do Sycowej) a także Emiksikom, Ysabel i Mackowi (z Sycowej) :D

Do zobaczyska na następnym zlocie :D

Odnośnik do komentarza

No i my też już w domciu, ja z Żon? dotarli?my katamaranem bez przeszkód, nieco wcze?niej, a Zołza, która odprowadziła PRZESYMPATYCZNYCH i bardzo opiekuńczych |l?zaków do granic Pabianic jak?? godzinkę po nas.

KILKA KRYTYCZNYCH SŁÓW DO ORGANIZATORÓW...NIE BĘDZIE !!!

Bo nie ma sie do czego przyczepić, lokal, miejsce, żarełko, jak to mówi Rafałek "dopinte" :(

Poraziła mnie Wasza dbało?ć o szczegóły te niekserowalne talony na pivo :P ,

identyfikatory, nawet opisy na torbach ?wiadcz? o Waszym zaangażowaniu w temat.

SZACUN DLA WAS I GORˇCE PODZIĘKOWANIA - nawet nie wyobrażacie sobie jaka to dla mnie rado?ć spotkac sie z WAMI WSZYSTKIMI :)

KASIK, PIDZAMKO, PLEBANKU, PIDZAMIAE, ABACHU, DEE JAY -serdeczne dzięki od naszej całej rodzinki mnie :( Zołzy :):(

i Małżonki :(:( (je?li kogo? pomin?łem to przepraszam, ale też dziękuję !!!)

Równie serdeczne dzięki dla Poznańskiej Elity Skuterowej za umilenie wieczoru pokazem fauerwerków :(

Osobne podziękowania dla |l?zaków za towarzystwo i opieke nad Zołz?.

Na drugi raz nie b?dĽcie tacy tajemniczy jak cos sie zdarzy :D:)

Matadorku współczuję ci bardzo i mam nadzieję, że to może nie jest tak poważne, nie o żelastwo mi chodzi tylko o Twoje zdrówko - trzymamy kciuki :D

Bajbinko, |widerku, Pawełku, Rafałku, Borówko i Matadorku - dziękuje :)

Pozdrawiam wszystkich, którzy byli i których zabrakło

RobB. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My tez juz w domku.

Wspaniala impreza, atmosfera, miejsce i klubowicze.

Szczudla to nie moja specjalnosc :( , ale wysilek byl nagrodzony - dzieki wielkie.

Dziekuje roweniez organizatorom za super przygotowanie zlotu.

Pozdrawiam z cala rodzinka czyli Roma, Julia, Ada

oraz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W zasadzie po po?cie Roba trudno cokolwiek dodać lub uj?ć.

Jednym słowem perfekcja.

Jedyn? niezadowolon? osob? była moja córka, której nie bardzo spodobał się "NICK" zlotowy "KISIELÓWNA" ale to już moja wina !OKK

Natomiast fakt startu w konkursie i nagroda (nadmienię, że bardzo trafiona) wprawiły j? w zachwyt tak wielki, że nie chcę być w skórze przedszkolanek w poniedziałek (będzie cały dzień gadała tylko o tym !OKK )

Serdeczne dzięki dla organizatorów i uczestników za wspaniał? imprezę

(...)Matadorku współczuję ci bardzo i mam nadzieję, że to może nie jest tak poważne, nie o żelastwo mi chodzi tylko o Twoje zdrówko - trzymamy kciuki  !OKK (...)

Z Matadorem raczej wszytko w porz?dku, maszynę ogl?dn?łem na spokojnie - wydaje się, że nadto nie ucierpiała - zaraz wystawiam na Allegro !OKK

Odnośnik do komentarza

Ja również spokojnie dotarłem do domu.

Jeszcze raz dziękuję za ?wietn? imprezę wszystkim organizatorom z 3M.

Odwalili?cie kawał dobrej roboty !OKK

Pozdrowienia dla wszystkich maximaniaków !OKK

Odnośnik do komentarza

ja też melduję się w domu-- 550km

Przede wszystkim podziękowania dal 3miasta za zorganizowanie tak wypasionej imprezki.

ps. na całe szczę?cie wzi?łem torby turystyczne bo nie miał bym jak nagród zabrać !OKK

A nagrody były naprawdę super!!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dojechali?my z Karo-Link? o 18:10 bo były 4 postoje przez mój kask i raz na zatankowanie.

Droga genialna i bez problemu się jechało. W sumie zrobili?my od wyjazdu z Warszawy 910km

Podziękowania dla organizatorów tegorocznego zlotu (wszyscy wiemy kto organizował)

Nie wymieniam bo jest trochę osób a nie chce przez przypadek pomin?ć kogo?.

Do tej pory byłem na 6 zlotach w tym na trzech Burgmaniach i ten wypadł w czołówce najlepszych.

Oczywi?cie poprzednie zloty również były też dobrze zrobione (wiem ile trzeba pracy i czasu by zorganizować tak? imprezę więc nie chciałbym komu? czego? zarzucać ale tegoroczna Burgmania wypadła rewelacyjnie).

Wspaniały o?rodek , pyszne jedzonko i trunki, naprawdę zostałem pozytywnie zaskoczony tegorocznym zlotem Burgmanii

Fajnie było zobaczyć osoby z poprzednich zlotów ale również miło było zobaczyć nowych zlotowiczów.

Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia na kolejnych zlotach i wspólnych spotkaniach

!OKK !OKK !OKK !V !OKK

P.S.

Dziękuje Pilocie za info o kasku i o?wietleniu skutera

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...