Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Skuter-dwumiesięcznik" - już (NIE) do nabycia


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że temat poprzedni został zamknięty, a Mariusz milczy informuję niniejszym ogół - "Dwumiesięcznik Skuter" jest już do nabycia w EMPIKACH za wyj?tkow? cenę 6,50 pln.

Tak wygl?da strona tytułowa:

SKUTER

Zamieszczajcie poniżej swoje opinie na temat gazety.

Ja osobi?cie jestem zawiedziony .... nie tego oczekiwałem.

Jedyny ciekawy test to przedruk z Burgmanii C1 Williams.

W czasopi?mie 80% to tematyka po?więcona lambrettom i innym staruszkom.

Reklamy cienkich firm skuterowych także nie podnosz? prestiżu gazety.

Oczywi?cie wszechobecna jest chińszczyzna .... zamiast j? tępić ... promujemy , więc po co zawsze tyle chałasu ....

Jednakże to pierwsze i jedyne czasopismo po?więcone tylko skuterom więc polecam.... tym bardziej, że cena zachęca do kupna.

A tak PS. gdzie logo Burgmanii ?????? jako? nie znalazłem ..... natomiast Vespiarze firmuj? się masowo ..... o co kaman ????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • regis

    26

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    9

  • Mr.T

    7

  • Slavequs

    6

Oczywi?cie wszechobecna jest chińszczyzna .... zamiast j? tępić ... promujemy , więc po co zawsze tyle chałasu ....

Bo pieni?dz rz?dzi ?wiatem, a każdy chce mieć ten pieni?dz, więc promuje gó*no jak czekoladki, coby inni to gó*no kupili i się zajadali !YES

Raczej nie kupię, |wiat Motocykli chyba mi wystarczy. Chociaż może 1 numer... zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Oczywi?cie wszechobecna jest chińszczyzna .... zamiast j? tępić ... promujemy , więc po co zawsze tyle chałasu ....

Bo pieni?dz rz?dzi ?wiatem, a każdy chce mieć ten pieni?dz, więc promuje gó*no jak czekoladki, coby inni to gó*no kupili i się zajadali !YES

Raczej nie kupię, |wiat Motocykli chyba mi wystarczy. Chociaż może 1 numer... zobaczymy.

PCX w tym ?miałym twierdzeniu napewno jast wiele racji .... ale z drugiej strony jak się nie da z czym? walczyć trzeba zacz?ć tolerować <_< .

SKUTER - to bardziej dwumiesięcznik branżowy i skierowany tylko dla w?skiej grupy miło?ników skuterów.

|wiat Motocykli - to komercyjne pismo skierowane na zarabianie pieniędzy i po?więcone wszystkiemu co zwi?zane z 2oo (osobi?cie nie kupuję za drogo i za mało interesuj?ce pismo, a ilo?ć reklam wku.....?ca ,do tego testy nierzetelne ,zbyt dużo ?cigaczy .... oczywi?cie to odczucia osobiste , każdy może mieć inne zdanie.

Na pochwałę zasługuje oprawa graficzna i jako?ć papieru.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Na podstawie tekstu specjalisty skuterowego Pablosa nasunęły się takie oto wnioski:

, a Mariusz milczy informuję !OK NORMA !OK

Ja osobi?cie jestem zawiedziony .... nie tego oczekiwałem.

Jedyny ciekawy test to przedruk z Burgmanii C1 Williams. !TAZ <_<

W czasopi?mie 80% to tematyka po?więcona lambrettom i innym staruszkom.

ZGROZA, ONE MAJˇ NORMALNE SKRZYNIE BIEGÓW I JAK JE OBSŁUGIWAĆ???

Reklamy cienkich firm skuterowych także nie podnosz? prestiżu gazety. :):):P

Oczywi?cie wszechobecna jest chińszczyzna .... zamiast j? tępić :) !guns !guns ... promujemy !w00t , więc po co zawsze tyle chałasu ....

PRYWATNA WENDETA???

Jednakże to pierwsze i jedyne czasopismo po?więcone tylko skuterom !YES

.

A tak PS. gdzie logo Burgmanii ?????? !guns whist

jako? nie znalazłem ..... natomiast Vespiarze PRAWDZIWI SKUTEROMANIACY !OK firmuj? się masowo !OK .....

Odnośnik do komentarza

Panowie, więcej luzu...

Pablos, Ty nawet w swoje gniazdo musisz "nasrać"... Jak Ci się nie podoba i nie tego oczekiwałe? to spróbuj sam wydać tak? gazetę... niech to będzie kwartalnik albo półrocznik... wtedy zobaczysz "z czym to się je"...

Mariusz - pocz?tki s? zawsze trudne... musi być gorzej żeby mogło być lepiej...

EDIT

Ponieważ modny stał się "edit"...

  Witam. Jako, że temat poprzedni został zamknięty, a Mariusz milczy informuję niniejszym ogół - "Dwumiesięcznik Skuter" jest już do nabycia w EMPIKACH za wyj?tkow? cenę 6,50 pln.

Tak wygl?da strona tytułowa:

SKUTER

Zamieszczajcie poniżej swoje opinie na temat gazety.

Ja osobi?cie jestem zawiedziony .... nie tego oczekiwałem.

Jedyny ciekawy test to przedruk z Burgmanii C1 Williams.

W czasopi?mie 80% to tematyka po?więcona lambrettom i innym staruszkom.

Reklamy cienkich firm skuterowych także nie podnosz? prestiżu gazety.

Oczywi?cie wszechobecna jest chińszczyzna .... zamiast j? tępić ... promujemy , więc po co zawsze tyle chałasu ....

Jednakże to pierwsze i jedyne czasopismo po?więcone tylko skuterom więc polecam.... tym bardziej, że cena zachęca do kupna.

A tak PS. gdzie logo Burgmanii ?????? jako? nie znalazłem ..... natomiast Vespiarze firmuj? się masowo ..... o co kaman ????

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Dragon, z krytyk? nie należy walczyć, a raczej przełkn?ć t? gorzk? pigułkę. Gdyby wszystko się każdemu podobało, to nikt by nie starał się rozwijać, poprawiać ani ulepszać np. takiej wła?nie gazety.

Odnośnik do komentarza
Panowie, więcej luzu...

Pablos, Ty nawet w swoje gniazdo musisz "nasrać"... Jak Ci się nie podoba i nie tego oczekiwałe? to spróbuj sam wydać tak? gazetę... niech to będzie kwartalnik albo półrocznik... wtedy zobaczysz "z czym to się je"...

Dragon, nie wierzę, że Ty to napisałe?. !YES

Umieszczajmy tu w takim razie same poematy pochwalne, a słowa krytyki niech kasuj? moderatorzy. :angry:

Ja jestem pozytywnie nastawiony do samego pomysłu gazety, ale zobaczymy co będzie po jej przeczytaniu.

Odnośnik do komentarza
Dragon, z krytyk? nie należy walczyć, a raczej przełkn?ć t? gorzk? pigułkę. Gdyby wszystko się każdemu podobało, to nikt by nie starał się rozwijać, poprawiać ani ulepszać np. takiej wła?nie gazety.

Izzy... bezwzględnie MASZ RACJĘ...

To co napisałem ma trochę inny kontekst...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niestety ostatnimi czasy jestem do?ć mocno zajęty i nie siedzę przy necie tyle co kiedy?. O tym, że pisemko się pojawiło dowiedziałem się przed |więtami... I to też nie od tej osoby, która powinna mnie o tym poinformować :D .

Przede wszystkim... Pablos... Nie wiem czego oczekiwałe? :) . Nie wiem co widzisz złego w opisach starych Lambret czy Vesp? Nie bardzo rozumiem też co złego jest w reklamach... Żadne pismo nie jest się w stanie utrzymać bez reklam a najlepszym tego przykładem jest |wiat Motocykli, gdzie reklam chińskich skuterów jest do oporu... Dla mnie to normalne.

Kolejna sprawa... Na to co jest w pierwszym numerze nie miałem zbyt wielkiego wpływu... Bardziej miałem wpływ na to co będzie napisane o maxi skuterach a że jest to pierwszy numer "Skutera" to i ideału merytorycznego ciężko się doszukiwać choć chyba najgorzej nie jest.

Dla mnie najważniejszy jest fakt, że pomimo wielu perturbacji jednak pojawiło się pierwsze po "|wiecie Skuterów" pisemko stricte o !YES a to jak będzie wygl?dała jego przyszło?ć pokaże najbliższy sezon.

Już teraz mogę Wam napisać, że wkrótce pojawi się kolejna pozycja prasowa po?więcona skuterom w której będę miał swój główny udział.

Ps. Aha... co do pierwszego numeru Skutera to bardzo chętnie będę czytał zarówno słowa pozytywne co i negatywne ale poparte konstruktywnymi argumentami, które w moich przyszłych planach moga być bardzo pomocne :angry:.

Edit> Wła?nie się dowiedziałem, że pierwszy numer został wypuszczony do kolportażu z defektami !guns . Przez złe zszycie cało?ci ?rodkowa strona potrafi wypa?ć/ odczepić się od reszty. Poza tym sama okładka jest z gorszej jako?ci papieru niż miała być w założeniach... No cóż... przyznam szczerze, że nie jest to dla mnie zaskoczeniem !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem dzisiaj koło empika, nie wszedłem, bo pewnie nie ma jeszcze oczekiwanego czasopisma. To był bł?d!

Cieszę się, że już jest pierwszy nr w sprzedaży. Może w pierwszym co? znajdę, może co? w drugim itd. jestem dobrej my?li.

S?dzę, że każdy (z czasem) znajdzie to na co czeka, na swój ulubiony, oczekiwany skuter.

S?dzę, że wydawcy bed? nasłuchiwać głosu ludu dla swojego i naszego (czytelników) dobra.

Nie wiem jak wytrzymam do wtorku.

Odnośnik do komentarza
jagorski

Na podstawie tekstu specjalisty skuterowego Pablosa nasunęły się takie oto wnioski:

, a Mariusz milczy informuję  NORMA 

Ja osobi?cie jestem zawiedziony .... nie tego oczekiwałem.

Jedyny ciekawy test to przedruk z Burgmanii C1 Williams.  

W czasopi?mie 80% to tematyka po?więcona lambrettom i innym staruszkom.

ZGROZA, ONE MAJˇ NORMALNE SKRZYNIE BIEGÓW I JAK JE OBSŁUGIWAĆ???

Reklamy cienkich firm skuterowych także nie podnosz? prestiżu gazety.   

Oczywi?cie wszechobecna jest chińszczyzna .... zamiast j? tępić    ... promujemy  , więc po co zawsze tyle chałasu ....

PRYWATNA WENDETA???

Jednakże to pierwsze i jedyne czasopismo po?więcone tylko skuterom 

.

A tak PS. gdzie logo Burgmanii ??????  

jako? nie znalazłem ..... natomiast Vespiarze PRAWDZIWI SKUTEROMANIACY  firmuj? się masowo  .....

Czytam to na co mam ochotę i komentuje tak jak mnie się podoba - Ciebie chyba boli redaktorku (powstrzymam się od komentarzy i ew. nazw) -specjalisto od wszelkich 2oo kółek,że zabrakło Ciebie w?rod redaktorów  :angry:

Życzę Tobie żeby? w życiu przejeĽdził choc połowę tych km co Ja przejeĽdziłem posługj?c się biegami, wtedy będę z Tob? mógł rozmawiac jak równy z równym.

dragon

Panowie, więcej luzu...

Pablos, Ty nawet w swoje gniazdo musisz "nasrać"... Jak Ci się nie podoba i nie tego oczekiwałe? to spróbuj sam wydać tak? gazetę... niech to będzie kwartalnik albo półrocznik... wtedy zobaczysz "z czym to się je"...

Mariusz - pocz?tki s? zawsze trudne... musi być gorzej żeby mogło być lepiej...

EDIT

Ponieważ modny stał się "edit"...

Chwalisz choc nie miałe? przed oczami ... widzę,że Ty masz do?wiadczenie w wydawaniu miesięczników ... :D Mam się przymilac jak Ty i na "g" wołac "papu".

Po ogl?daniu portalu Burgmania oczekiwałem zupełnie czego? innego.Tutaj info jest czytelne i dokładne a w tej gazecie wieje nud? .... i brak jest spójno?ci.

"Sram" czy nie moja opinia jest taka ... za duża dominacja Vespiarzy , za dużo szmelcu w przedziale cenowym 2000-6000 zł.

Reklamy cienkich firm .... nie podnosz?ce prestiżu gazety ..... teraz większe firmy nie będ? się chciały reklamowac obok konkurencji sprzedaj?cych skutery za grosze pachn?ce trampkami.

Zreszt? najpierw Panowie do lektury ... a potem dyskusja bo jak narazie to chyba jedyny mam przed oczami ten dwumiesięcznik.

PS. Mariusz okładka nie jest z najgorszego papieru ... tak jak i reszta, niestety oprawa graficzna na poziomie nędznego brukowca.

Zawsze uważałem Cię za pedantycznego perfekcjonistę ... wszystko dokładnie i czytelnie .... niestety z tym czasopismem tak nie jest .... porównałbym to czasopismo do dawnego bodajże "Motor" podobna oprawa graficzna i jako?c tyle że to był tygodnik.

Materiały powinny byc jako? sklasyfikowane:

- vespy i inne klasyki

- 50 tki

- maxi

- testy

- nowo?ci i nowinki ze ?wiata skuterów

Na razie panuje tam lekki chaos ... tak naprawdę dzisiejszy użytkownik skuterów nie koniecznie jest zainteresowany przeszło?ci? i histori? ........ oczekuje testów, informacji, ciekawostek itd. dużo dobrych zdjęc skuterów, które mog? byc potencjalnie jego pojazdami.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
[...]Po ogl?daniu portalu Burgmania oczekiwałem zupełnie czego? innego.Tutaj info jest czytelne i dokładne a w tej gazecie wieje nud? .... i brak jest spójno?ci[...]

[...]Zawsze uważałem Cię za pedantycznego perfekcjonistę ... wszystko dokładnie i czytelnie ....[...]

Pablos... nie bardzo rozumiem tego co do mnie piszesz... :angry:

Czy zauważyłe? w podpisie "Redaktor prowadz?cy" lub "wydawca" moje nazwisko?

Czy ja gdzie? napisałem iż jestem w pełni odpowiedzialny za to co teraz trzymasz w ręku? Pisałem tylko iż jestem jedn? z osób, które będ? tworzyły dwumiesięcznik Skuter ale nie jestem ani włascicielem tego tytułu, ani osob? która tam wszystko finalnie układała... Dla przypomnienia mój pierwszy post odno?nie tematu KLIK.

Redaktorem naczelnym dwumiesięcznika Skuter jest Rafał Dmowski i to on tak naprawdę zatwierdzał w porozumieniu m.in ze mn? czy Cipiórem z VCP zawarto?ć pierwszego numeru. Niestety z tego co widzę to może z 10% moich sugestii zostało wziętych pod uwagę podczas sklecania pierwszego numeru, który tak naprawdę jest tylko zarysem tego jak w przyszło?ci będzie (mam nadzieję :D ) wygl?dał dwumiesięcznik Skuter.

Reklamy cienkich firm .... nie podnosz?ce prestiżu gazety ..... teraz większe firmy nie będ? się chciały reklamowac obok konkurencji sprzedaj?cych skutery za grosze pachn?ce trampkami.

Pablos... fakty s? takie, że do każdego pisma wrzuca się te reklamy, które kto? chce dawać i za nie płacić. Wybrzydzanie czy ta reklama jest wła?ciwa czy nie to nie tutaj (zwróć uwagę, że w Motocyklu czy |wiecie Motocykli s? reklamy zarówno największych importerów renomowanych firm moto jak i te, jak to nazywasz od Chińskich trampek). Poza tym obiektywnie muszę stwierdzić, że sam jestem zaskoczony tym ile firm zdecydowało się na umieszczenie reklam w pierwszym numerze... To chyba raczej dobrze ?wiadczy o poziomie pisma. Poza tym samym wyłapywaniem reklamodawców zajmował się Rafał D i z tego co widzę wykazał się.

Na razie panuje tam lekki chaos ... tak naprawdę dzisiejszy użytkownik skuterów nie koniecznie jest zainteresowany przeszło?ci? i histori? ........ oczekuje testów, informacji, ciekawostek itd. dużo dobrych zdjęc skuterów, które mog? byc potencjalnie jego pojazdami.

Chaos masz racje ale co do targetu potencjalnych odbiorców to bym polemizował ale oczywi?cie masz prawo do swojego zdania...

"Sram" czy nie moja opinia jest taka ... za duża dominacja Vespiarzy , za dużo szmelcu w przedziale cenowym 2000-6000 zł.

Paweł... Zrobiłe? się jaki? nerwowy i malo wyrozumiały dla otoczenia :) . To, że akurat ty chciałby? czytać tylko o maxi skuterach warto?ci 20- 30 tpln. nie oznacza, że innych interesuje tylko ta tematyka w tylko takich przedziałach cenowych.

O tym, że będzie o Vespach i innych old skutach czy Chińczykach także pisałem w swoim pierwszym po?cie, co nie powinno być dla Ciebie zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza

Oczywi?cie to co napisałe? powyżej jest słuszn? racj?, a Ja kieruję się także niewiedz? ( s?dziłem, że Ty będziesz miał większy wpływ na kształt i wygl?d pisma), z t?d też moje zawiedzenie się i stwierdzenie "nie tego oczekiwałem".

Ale ?miem twierdzic, że największym gronem czytelników będzie "młodsza młodzież" a oni opluj? to czasopismo nie znajduj?c nic dla siebie.

Natomiast z garstki wielbicieli Vesp i Maxi + kilka reklam pismo nie ma szans na utrzymanie się na rynku.

Mam też nadzieję,że to co Ja i inni ew. napisz? wydawca i redaktor naczelny weĽmie sobie do serca i będzie to wła?nie konstruktywna krytyka d?ż?ca do podniesienia jako?ci pisma i utrzymania się na rynku. B?dĽ co b?dĽ tych miło?ników skuterów nie ma aż tak wiele .....

Wspomniałe? o targecie do,którego jest adresowany w/w dwumiesięcznik ... ?miem dalej twierdzic, że to przedział wieku 12 -17 lat.

PS. Miałem nadzieję, że będziesz wymieniany jako współtwórca i redaktor naczelny a nie jak to ujęto: "Redaguje zespół Rafał Dmowski(red.prowadz?cy), P.Kulesza,M.Witoń,A.Smułka,M.Spodarek,M.Radulski,W.Jakubowski" więc zostałe? wymieniony jako jeden z kilku, którzy co? napisali.

Pozdrawiam życz?c sukcesów i rozwijania się w słusznym kierunku na pochybel takim malkontentom jak Ja :angry::D:)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
PS. Miałem nadzieję, że będziesz wymieniany jako współtwórca i redaktor naczelny a nie jak to ujęto: "Redaguje zespół Rafał Dmowski(red.prowadz?cy), P.Kulesza,M.Witoń,A.Smułka,M.Spodarek,M.Radulski,W.Jakubowski" więc zostałe? wymieniony jako jeden z kilku, którzy co? napisali.

... Bo wła?nie tak jest!

Pablos... Oficjalnie nie ma czego? takiego jak "wspóltwórca". Jest "wydawca", "red.naczelny/prowadz?cy" czy "wspólredaguj?cy" lub "stale współpracuj?cy". Nieoficjalnie jest np. "sponsor" lub po prostu osoba/ firma, która wykłada na całe przedswiewzięcie kase i o tym się wspomina (tak jest w przypadku pisma Skuter) lub nie.

Poza tym to, że wspomagam redakcyjnie Skuter (było pytanie czy się zgodze wspólredagować i się zgodziłem w miarę swojego wolnego czasu) wi?że się niejako z moim hobby i tak też to traktuje. Je?li zdecyduje się w najbliższej przyszło?ci sam osobi?cie wydawać/redagować podobn? pozycje prasow? (nie wykluczone, że zgłosze się do Ciebie o doradztwo :angry: bo widzę, że masz 100% receptę na sukces w tym temacie :D ) napewno o tym wyraĽnie wspomne :) .

Odnośnik do komentarza

A teraz na poważnie, bo tamto było żartem |wi?tecznym.

ZAŁOŻYCIELOM gazetki (jeszcze nie czytałem, ale po |więtach zakupię) GRATULUJĘ, że sie wreszcie udało wydać i jest w sprzedaży,

GRATULUJĘ, że skoro słychać budzi kontrowersje, bo znaczy, że nawet Pablos przeczytał, chociaż nie rozumie rynku i ?rodowiska skuterowego.

Redakcji skutera życzę od siebie Wesołych |w?t. a

Naczelnemu Rafałowi i Lambretto-Vespiarzom w szczególno?ci :angry: .

Odnośnik do komentarza

Panowie. Po co te nerwy. Pismo powstało i bardzo dobrze. Kto będzie chciał to będzie czytał i kupował. Poc?tki zawsze s? trudne i jeszcze się chyba taki nie narodził co by wszystkim dogodził. Pismo o samych maxi-skuterach raczej by się nie utrzymało na rynku, w końcu ile tych skuterów jest a i nie każdy by pismo kupował. A i o chińczykach można co? ciekawego przeczytać i się dowiedzieć. No i Tajwan to według niektórych też Chiny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Niestety jeszcze nie czytałem więc może za wcze?nie wypowiadać się co do tre?ci pisma, jednak z dotychczasowych postów już można sporo wywnioskować. Nasuwa mi sie kilka refleksji, m.in.

- jeżeli nawet "target" stanowi młodzież to s? to potencjalni użytkownicy maxi za parę lat,

- produktów "Made in China" nie powinno się lekceważyć bo stanowi? pokaĽny (czy chcemy czy nie) procent pojazdów na naszym rynku i s? dla wielu osób możliwo?ci? na rozpoczęcie przygody z 2oo, dobr? stron? pojawiania się w tym pi?mie takich produktów moze być możliwo?ć wskazania tych które nie koniecznie s? takie złe,

- pocz?tki zawsze s? trudne i czas pokaże czy koncepcja była słuszna, grunt że pismo jest i miejmy nadzieję że przyczyni się do popularyzacji skutera jako praktycznego i wygodnego ?rodka poruszania sie po coraz bardziej zakorkowanych miastach z jednoczesnym wyczuleniem na stosowanie odpowiednich ?rodków bezpieczeństwa w postaci np. przystosowanych do jazdy ubiorów, dobrych i bezpieczych nawyków poruszania się itp.

Jeszcze jedno, pytałem o pismo przed ?więtami w Legionowskim Empiku i dowiedziałem się, że pismo jest już sieci komputerowej ale oni tj. Empik w Legionowie nie przewiduje na razie zamawiania go, więc trzeba będzie szukać w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Fajosko, że wreszcie ukazał się tak długo oczekiwany numer Skutera.

Każdy z nas ma zapewne inne oczekiwania co do tego pisma. Uważam jednak, że reklamy Chinoli s? nieuniknione, ponieważ wła?nie ich jest w Polsce najwięcej. Najmocniejsz? grup? zakupow? będ? więc wła?ciciele chińskich bubelków.

Zaraz po ?więtach ?migam do kiosku po Skutera. Może dowiem się z niego jak znależć iskrę w mojej X9- tce :angry: . Pozdrowienia dla wszystkich.

Bobas

Odnośnik do komentarza

A czy Skuter bedzie dostepny na stacjach benzynowych?

Wg.mnie to rownie wazna siec dystrybucji co MPIK a moze i wazniejsza.

pozdr.Pollacco

Odnośnik do komentarza
A czy Skuter bedzie dostepny na stacjach benzynowych?

Wg.mnie to rownie wazna siec dystrybucji co MPIK a moze i wazniejsza.

Nie ma się co dziwić, że najpierw pismo ukazało się w Empiku, maj? wakaty po dziale dla dorosłych :lol:;);)

A zupełnie serio, zaraz po ?więtach atakuję ;) "Skuter" musi być mój :P

Mariusz, czy masz jakie? info o możliwo?ci prenumeraty?

Odnośnik do komentarza

No nareszcie zostało wydany, jeszcze go nie kupiłem ale może za dzień- dwa będę go miał.

Pocz?tki s? zawsze ciężkie ale z czasem będzie coraz lepiej. Będziemy mieli swoje pismo. :lol:;););):P !scooter !scooter !scooter !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to jutro - kierunek EMPIK - trzeba poczytac. Mam nadzieję, że czasopismo nie jest dostępne tylko w W-wie - prowincja tez będzie miała dostęp.

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z nabyciem nie ma problemów - empiki i sieć Ruch - przynajmniej u nas.

Po tych niektórych negatywnych postach - jestem mile zaskoczony - papier wcale nie taki zły, zadne elementy nie wylatuj?, przeczytałem połowę i nie jest Ľle w/g mnie jak na pocz?tek.

Nie od razu Kraków zbudowano.

Wszystko co piękne rodzi sie w bólach.

Uwagi powinny przyczynic sie do poprawy jako?ci jak i tematyki - stosujmy krytykę ale konstruktywn?.

Fajnie że "taki gazetek" się pojawił

Powodzenia i wytrwało?ci Twórcom!!!!!!!!

Pozdrówko!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...