Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko u Ślązaków w dniu 15.05.2022r.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

W dniu 15.05.2022r. Koleżeństwo ze Śląska organizuje ognisko w miejskości Hutki-Kanki na biwaku leśnym.  Szczegóły tego zacnego wydarzenia są przedstawione o tutaj - KLIK.

Chętni mogą dołączyć do grupy wyjazdowej, w Rzeszowie, jest to stacja BP na ulicy Warszawskiej, godzina spotkania 08.00,

o godzinie 08.15 - ogień na tłoki 😀.

Trasa będzie przebiegać mniej więcej tak - KLIK. 

Zaplanowany jest postój, w celu wyrównania kolumny marszowej :scooter::scooter:😉, na stacji Orlen w m.Nowy Korczyn o TU - KLIK. około godziny 09.45. Gdzie możemy się spotkać z ekipą stalowowolską, oczywiście, jeżeli zechcą.

Informacja dla Kolegi z Mielca, przepraszam, zapomniałem imienia (co ta skleroza z człowiekiem robi!).

Możesz dołączyć do nas, w Radomyślu Wielkim na Rynku w okolicy samolotu na pomniku o tutaj - KLIK. Powinniśmy dotrzeć do punktu około godziny 09.10.

Jeżeli są jakieś pytania, proszę zadawać, odpowiem w miarę posiadanej wiedzy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nam pasuje jak najbardziej, co prawda plan na naszą trasę miałem inny ale jak jest ciekawe zaproszenie to Grześ... wrrróć...grzech odmówić. Meldujemy się 9.45 u Obajtka

Odnośnik do komentarza

Wszyscy uczestnicy tej wycieczki dotarli bez przeszkód do swoich MSD, więc niniejszym uznaję wyjazd do Ślązaków za zakończony pełnym sukcesem 💪.

Dziękuję Organizatorom, za powód do wycieczki i przepiękną pogodę do jazdy, chociaż trochę przeszkadzał boczny wiatr. (taki malutki kamyczek do ogródka 😉)

Wszystkim uczestnikom dziękuję za bardzo miło i fajnie spędzony dzionek 😊, sporo kilometrów przebyte, tylko po to, żeby upiec i skonsumować kiełbasę 😃, czy to normalne?, nie wiem!, nie mnie to oceniać 😉.

Aleeeee.... do takich rzeczy, to trzeba dorosnąć 🤣.

@Robbi gratuluję pierwszego wypuszczenia się poza "obrys komina", mam nadzieję, że dla Ciebie, to dopiero początek 👏 i zostałeś zachęcony 👍, a nie zniechęcony - bo to spora różnica  😉.

Specjalne i ogromne DZIĘKUJĘ dla @Andrzej.S - za prezent 🤩. (to już prywata 😇)

4 minuty temu, tomekstw napisał:

No i naraziłeś się koleżankom

Nie kijem Go, to pałką. 🤣

P.S.

Nie zrobiłem, żadnego zdjęcia 😭.

Odnośnik do komentarza

A na poważnie, wszystkim wielkie dzięki grupie rzeszowsko-lubaczowskiej za wspólną jazdę (Grześ medal za takie prowadzenie takie eko prowadzenie ekipy- spalanie u mnie 4,3 na aż niemożliwe. Jak zwykle super trasa. Robert spoko dajesz radę więc olej wymieniaj i w trasę. Janusz z Renią dzięki za towarzystwo po całej trasie, to oglądanie połanieckiej elektrowni nie było do końca zamierzone. Najważniejsze że dałeś radę. Beemki swojej jeszcze nie skreślaj.

A Ślązakom gratulacje za wynalezienie fajnej miejscówki na ORS. No i bardzo miłe przywitanie. Dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 15.05.2022 o 20:33, Saper napisał:

Dziękuję Organizatorom, za powód do wycieczki i przepiękną pogodę do jazdy, chociaż trochę przeszkadzał boczny wiatr. (taki malutki kamyczek do ogródka 😉)

 

Saperku staraliśmy się żeby Wam za gorąco nie było podczas jazdy 😉 bo to bardzo nie dobrze jak pod kaskiem wrze 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...