Skocz do zawartości
Forum Burgmania

może poznam kogoś z lubuskiego?


Roberto69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Robert, mieszkam w Rzepinie. Szukam towarzystwa do wspólnych wyjazdów. Poruszam się Burgmanem 400. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kolego bądź trwały i cierpliwy w poszukiwaniach kompanów z Twojego regionu. 

My, z (sąsiadującego z Twoim)  regionu wielkopolskiego chętnie pomożemy by rozruszać Wasz region -  Lubuski. 

Obowiązkowo pojawimy się np. na rozpoczęcou sezonu w Gorzowie. 

Jest w Waszym regionie kilku Burgmaniaków, potrzeba jedynie kogoś...  dwóch lub kilku osób by robić wycieczki i obowiązkowo to dokumentować w dziale regionalnym - tylko w ten sposób  szybko obudzicie resztę Burgmaniaków z Lubuskiego. 

Grupa Śląska planuje ciekawy wypad do MRU - też to jest bardzo dobra okazja by tam się pojawić.! 

Powodzenia... 

Odnośnik do komentarza

Robercie napisałem Ci wiadomość. Jest już nas dwóch :-) i koledzy z Wielkopolskiego. Jak tylko wrócę do kraju to coś będziemy działać.

Odnośnik do komentarza

Śledźcie ten temat.! 

Świetna okazja by się spotkać. G.W. już myśli by się pojawić na tym spotkaniu. Zwiedzimy MRU (ja chyba czwarty raz, choć przyznam, teraz jak to jest muzeum to nie to co kiedyś... "na dziko" )

Może jakiś grill zorganizujemy...

 

Odnośnik do komentarza

Witam! Ja jestem z Zielonej Góry i też poszukuje kompanów do wspólnego podróżowania. Gdyby coś to priv. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Witam. Waldi Kostrzyn nad Odrą, faktycznie jest tutaj cisza. Jeżdżę Yamahą Majesty 400 . Może kiedyś gdzieś coś, jakieś propozycje.  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A może by coś ogarnąć w sobotę lub niedzielę przy ładnej pogodzie? W jakimś neutralnym dla każdego miejscu, żeby nikt nie miał za daleko. Pogadamy, pójdziemy na lody i przejedziemy się w koło komina. Może ktoś dołączy jak zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Było by miło się poznać i trochę pojeździć, aczkolwiek sobota i niedziela odpada bo pracuje w tych dniach, może się uda coś wykręcić w późniejszym terminie .Pozdrawiam z Kostrzyn nad Odrą

Odnośnik do komentarza

Na pewno jestem ja. Jest jeszcze Waldi z Kostrzyna, o ile jeszcze jeździ swoją Majesty.

Ja aktualnie w kraju jestem w soboty po południu i w niedzielę. Trochę słabo z czasem na podróżowanie by się lepiej poznać, ale zawsze można spróbować.

Z racji tego, że większość czasu jestem w Niemczech nie mam jak zacząć się organizować. Takie plany były w zeszłym roku, ale słabo mi to wypaliło. Może ktoś inny jest się w stanie za to wziąć, żeby coś w lubuskiem się ruszyło.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 10.02.2019 o 11:47, Klocek napisał:

Witam. Mam na imię Łukasz i jestem z Nowej Soli. Ilu nas tu z lubuskiego jest??? Fajnie by było polatać razem. 

Witaj, obserwuj temat, będziemy jechać do Poznania więc po drodze możesz się podłączyć do nas jest okazja do integracji. Jedziemy trasą Szczecin - Skwierzyna - Pniewy - Poznań.  Oczywiście zapraszamy .

 

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów z Lubuskiego.

Nasz kolega Jarek odbywa właśnie podróż dookoła PL w szczytnym celu.     Prosił o przekazanie INFO w regionie że dzisiaj  "...jadę w okolicy Cedyni tak koło południa w stronę Szczecina" .

Jak ktoś by miał czas i chęć potowarzyszyć mu nawet na krótkim odcinku to zaprasza.  Kontakt do Jarka:  607 trzysta sześćdziesiąt cztery 307. ? 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich aktywnych w tym temacie. 

Jak wiadomo zostało nam niewiele lata. Więc pomyślałem że można byłoby się spotkać na jakiś weekend lub nawet w tygodniu w Zielonej Górze lub okolicach. Teraz święto wina odbywa się w Zielonej Górze więc zapraszam wszystkich chętnych do spotkania i integracji. Pozdrawiam Cieplutko! ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...