Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Chciałbym poinformować szanowne grono...


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

że w dniu dzisiejszym stałem się szczę?liwym włascicielem Żabowego skutera :D marki Suzuki Burgman AN400 ;)

Przy okazji chciałbym podziękować Mareczkowi i Magdusce za pomoc w sprowadzeniu sprzętu do 3miasta i towarzystwo w podróży. :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratuluje... Niech dobrze ?miga !scooter

To już wiem dlaczego Żaba dzi? przysłał mi sms'a, że został bez skuta :D

Echh... jaki ten ?wiat maxi jest mały :D

Odnośnik do komentarza

Gratuluje !OK !scooter oby sprawował się dobrze i ?migał bez awaryjnie przez wiele ,wiele lat

Burgmania oddział 3miasto ro?nie w siłę , Burgmanów przybywa i będzie jeszcze więcej . :D:D !OKK :D:D:D:D:D !scooter !scooter !scooter !scooter !bicz

Odnośnik do komentarza
Gratuluje !OK !scooter oby sprawował się dobrze i ?migał bez awaryjnie przez wiele ,wiele lat

Burgmania oddział 3miasto ro?nie w siłę , Burgmanów przybywa i będzie jeszcze więcej . :D:D !OKK :D:D:D:D:D !scooter !scooter !scooter !scooter !bicz

..halooo Marku ... a czy oddzial Burgmania 3m rosnie w sile tylko poprzez Burgmany :P ... o innych maxi zapomniales ??:P

Pozdroo

Kacza

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratulacje niech ci sluzy przez wiele tysiecy kilometrow. !scooter no S3M rosnie w maxi sile co mnie bardzo ale to bardzo cieszy.

Odnośnik do komentarza

Żabolu, nie współczułem bo my?lałem ,że to ten złom z Awataru sprzedałe? ;) i dziwiłem się co Abach z takim entuzjazmem....

No na szczę?cie to nie ten egzemplarz.

A tak na serio to obu Wam gratuluję, Abachowi że ma now? zabaweczkę, a tobie że masz na ni? szansę :D

Obu życzę zawsze bezpiecznej drogi, a z wrażeń to tylko widokowych :D

Pozdrowionka

RobB. B)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...