Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy warto nim se cokolwiek zawracać ?


Gość Pysio76

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Piaggio X8 okazał się dla mojej małżowinki za wysoki :D , więc szukamy dalej. Od jakego? czasu ukazuje się aukcja http://www.allegro.pl/item144151380_suzuki...5_2002_rok.html

Może kto? akurat zna ten egzemplarz (poza wła?cicielem) widział go na żywo ewentualnie jest w stanie co? zweryfikować na podstawie zamieszczonych fotek byłbym ogromnie wdzięczny za wszelkie sugestie odno?nie tego skuterka.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, chyba nie warto ... W końcu skut ma jeden bardzo poważny z Twojego punktu widzenia mankament : zarejestrowany zgodnie z prawem jako motocykl, a przecież w pierwszym ogłoszeniu wyraĽnie podałe? że musi być zarejestrowany na 50ccm. Tak więc ten akurat chyba jest za legalny dla Ciebie :D

Odnośnik do komentarza

Od pocz?tku.

Skuter nie jest tak całkowicie bezwypadkowy i albo nosi ?lady niewielkiej gleby albo jest wszystko ponaprawiane (Odłamane zaczepy, rysy). Zastanwiaj?cy jest fakt dodatkowej felgi i koła ... raczej nikt nie kupuje tego na zapas a mogła ona wymagać wymiany po wypadku. Skuter nie wygl?da ogólnie Ľle ale moja Atlanta wygl?dała przy przebiegu 10kkm dużo "?wieżej" i nie nosiła takich ?ladów zużycia.

Przebieg mało realny ... dla porównania ja w od wrze?nia zrobiłem Atlant? 5000km. Jeżeli chcesz się dowiedziec co? więcej zadzwoń do wła?ciciela i poddaj go gradowi pytań ... jeżeli będzie się pl?tał w zeznaniach to może Ľle ?wiadczyć. Jeżeli niemasz daleko aby obejżeć t? sztukę, to jedĽ ... bo może się myle.

Jakby co po mnie wypowiedz? się inni.

Cena też trochę nieadekwatna do opisywanego stanu.

Odnośnik do komentarza

Witam - przegladam czytam i widze ze ten skuterek jest z mojej miejscowosci-jezeli jestes nadal nim zainteresowany moge sie jutro przejsc i zobaczyc-jak to wyglada-daj znac czy jestes nadal zainteresowany t? 125ccm,

Pozdrawiam serdecznie Janusz (goldas2@wp.pl)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...