Skocz do zawartości
Forum Burgmania

skuter - składak


Gość Michal88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się jakie dokumenty sprzedawca musi mi dać gdy kupuje ramę motocykla.

Wspomnię ocywi?cie, że rama ta ma pochodzić z Belgii.

Zwykła faktura wystarczy czy na to s? inne papiery ponieważ chce kupić ramę od Malaguti Madisona 125, kupić silnik na fakturę i zrobić sobie składaka.

I jeszcze jedno pytanko: Jaka jest wtedy procedura rejestracji takiego składaka?

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Czesc

Silnik to czesc wiec bedzie podobnie jak by? zmienił swiece pod warunkiem ze bedzie ta sama pojemno?ć jak w starych papierkach . Jakie dokumenty potrzebne s? z ram?? Tego nie wiem. Wydaje mi sie ze te same co z całym pojazdem...

Odnośnik do komentarza

tak dokladnie jakos w 2004 roku zmienilismy nawsze prawo, i aby dostosowac sie do unijnich norm w tym zakresie wprowadzilismy takie prawo, czyli silnik zostal zrownany do poziomu swiecy czy zebatki, o ktorych wymianie nie musisz nikogo informowac :rolleyes:

bylo to swego czasu dosc glosne w polsce i kontrowersyjne, gdyz niektorzy ludzi zapowiadali zlote czasy dla zlodzieji i jaki to biznes niektorzy zrobia na kradzionych silnikach i ich przekladkach,

Tylko ze kupujac teraz silnik nadal musisz miec umowe, po prostu nie wprowadzasz zmian do dowodu rejstracyjnego !wchair

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...