Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzenia się spełniły :)))


Gość Black Jack

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Black Jack

Witam wszystkich zacnych maxi skuterowców i chyle przed wami czoło :lol: Jestem w?chaczem spalin i będę wdzięczny za każd? poradę otrzyman? od do?wiadczonych burgmaniaków. Bardzo długo nosilem się z zamiarem kupna maxi skutera ale nigdy nie miałem dla niego bezpiecznego schronienia. Na pocz?tku wrzesnia mój dobry znajomy zaproponował mi możliwo?ć parkowania jedno?ladu w jego garażu.Długo nie czekałem, po trzech dniach od rozmowy zostałem szczę?liwym posiadaczem suzuki burgmana K1 z 2000 roku o pojemno?ci 400cm3. :lol: Jako iż moje do?wiadczenie do jedno?ladów ogranicza się do mz-etek którymi jeĽdziłem prawie 15 lat temu po zakupie burgiego pojawiło się wiele zapytań na które nie znam odpowiedzi. Skuter ma najechane 22.300km i podobno rok temu poprzedni wła?ciciel robił serwisówkę.Je?li możecie to bardzo proszę o poradę w następuj?cych tematach:

1-Kiedy dokonać wymiany oleju filtrów i płynów eksploatacyjnych (po sezonie czy przed sezonem)

2-Co zrobić i jak przygotować skuter do zimowego "snu"

3-Co może być przyczyn? niezamykaj?cej się blokady kierownicy?

4-Jak regulować linke hamulca postojowego?

Kupuj?c burgiego obiecałem mu że bedę dbał o niego z należyt? staranno?ci? i dlatego proszę Was tutaj zgromadzonych o porady za które z góry dziękuje. :lol:

Odnośnik do komentarza

Witay kolego ... życzę wielu miłych chwil na twoim nowym burgerze ... jak i z Nami tu na forum i gdzie? na zlotach czy wypadach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witamy, witamy kolejnego Burgmaniaka. :lol:

My?lę, że dobrze trafiłes i wiele Twoich w?tpliwo?ci zostanie rozwianych :lol:

Na pocz?tku spróbuj poszukać odpowiedzi na pytania w dawniejszych w?tkach na forum - wystarczy użyć opcji "Szukaj" i :)

Oczywi?cie w kwestiach pozostałych także możesz liczyć na wsparcie :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam serdeczniee i gratulacje zakupu Burgiego, 4 dni temu też się stałem szczę?liwym posiadaczem tego maxiskutera.

Co do wymiany oleju i filtrów- wymiana co 6tys km, jedni zalecaj? wymiane oleju po sezonie bo olej traci swoje wła?ciwo?ci stoj?ć itp...

Odno?nie zinowania użyj opcji szukaj

Linke hamulca postojowego reguluje się z tyłu przy kole, trzeba zaci?gn?ć hamulec, oddkręcić sróbke przy lince, naciagn?ć i po robocie.

Jak masz jakie? fotki nowego nabytku to wrzuć na forum

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie kolejnego skuterzyste z Wrocka <_<

Zycze udanego bzykania na Burgim i jednoczesnie zapraszam na najblizsze spotkanie wroclawskich skuteromaniakow, ktore odbedzie sie w najblizsza niedziele na Pl. Solnym ( Przy La Scali)

Bedzie nam milo osobiscie Cie powitac :)

Pozdrawiam

Katty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...