tschaban Opublikowano 3 Maja 2015 Opublikowano 3 Maja 2015 Na wstępie wszystkim bardzo dziękuję za oddane głosy na moją fotkę w kwietniu :::::::: REGULAMIN :::::::: Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym. • Do konkursu można zgłosić własnoręcznie zrobione zdjęcie swojego skutera, lub innego skutera tylko za zgodą jego właściciela. • Przed umieszczeniem swojego zdjęcia zapoznaj się ze Szczegółami Wątku i Szczegółami Głosowania oraz Wymaganiami Technicznymi >>TUTAJ • W konkursie można uczestniczyć wiele razy, ale fotki nie mogą być powtórnie użyte w kolejnych edycjach. • Zdjęcie zwycięskie lecz niepoprawne technicznie, może wygrać konkurs, ale nie zostanie umieszczone w kalendarzu lub zostanie użyte do dodatkowego kalendarza w pomniejszonej formie. Szczegóły wątku: 1. Na każdy miesiąc powstają 2 tematy: a. Skuter [miesiąca] [rok] - KANDYDATURY; b. Skuter [miesiąca] [rok] - GŁOSOWANIE (+ jawna ankieta). 2. Laureat konkursu z poprzedniego miesiąca zobowiązany jest do założenia powyższych wątków: a. do 5-ego następnego miesiąca wątek na KANDYDATURY b. od 15-ego - wątek na GŁOSOWANIE. c. 15-ego dnia miesiąca zamyka wątek KANDYDATURY, a ostatniego dnia miesiąca wątek GŁOSOWANIE w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU>> i robi podsumowanie głosowania. d. jeżeli wątki nie zostaną założone w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN. 3. Do konkursu mogą być zgłoszone max. 3 fotki spełniające wymagania techniczne, zgłaszając zdjęcie autor automatycznie zgadza się na przekazanie fotek do wykorzystania w kalendarzu. Szczegóły głosowania: 1. W głosowaniu oddajemy jeden głos. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny 2. Termin głosowania do ostatniego dnia miesiąca. Laureaci 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail: fotokonkurs@burgmania.net - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.
tschaban Opublikowano 9 Maja 2015 Autor Opublikowano 9 Maja 2015 Koleżanki i Koledzy, zachęcam Was do zgłoszenia zdjęcia Waszego skutera do naszego kalendarza na 2016 rok - tym razem poszukujemy skutera na miesiąc Maj .
Klubowicze pgizi Opublikowano 9 Maja 2015 Klubowicze Opublikowano 9 Maja 2015 Uf! Dziś rano pomyślałem sobie, że jeżeli nie założysz tematu to Cię wyręczę... Jest temat, oto moja propozycja:
tschaban Opublikowano 9 Maja 2015 Autor Opublikowano 9 Maja 2015 Uf! Dziś rano pomyślałem sobie, że jeżeli nie założysz tematu to Cię wyręczę.. założyłem już na początku maja!
Klubowicze pgizi Opublikowano 9 Maja 2015 Klubowicze Opublikowano 9 Maja 2015 Sorki! Panie i Panowie, Zjednoczeni w Burgamanii, dawajta!
Sympatycy Jaco Opublikowano 11 Maja 2015 Sympatycy Opublikowano 11 Maja 2015 To i ja ,wczesnowiosennie : 1) Fota 2) Fota
Użytkownicy zicoo62 Opublikowano 15 Maja 2015 Użytkownicy Opublikowano 15 Maja 2015 Witam. Dziękuję za głosy w kwietniu. Ponieważ zabawa mi się spodobała, wystawiam propozycję na maj - fotka z dzisiejszej przejażdżki.
tschaban Opublikowano 16 Maja 2015 Autor Opublikowano 16 Maja 2015 Z dniem 15 Maj watek zostal zamkniety. Zapraszam do glosowania
Rekomendowane odpowiedzi