kropkacompl Opublikowano 30 Marca 2015 Opublikowano 30 Marca 2015 Witam Czy ktoś z Was wybiera się na tą imprezę swoim moto ? ( lub też puszeczką albo ciuchcią ) Może jakieś spotkanko w sobotę ? Wiem ,że kilka osób z działu "młodzików" czyli 125-tek zastanawia się na wybraniem na tą imprezę. http://www.motorshow.pl/pl/ http://moto.pl/MotoPL/0,125167.html Pozdrowienia
Klubowicze Marzena Opublikowano 31 Marca 2015 Klubowicze Opublikowano 31 Marca 2015 http://www.forum.burgmania.net/topic/21770-motor-show-2015-poznan-10-12-kwietnia-2015/page__pid__398288#entry398288 Pod tym linkiem masz kto się wybiera i z skąd.
kropkacompl Opublikowano 31 Marca 2015 Autor Opublikowano 31 Marca 2015 http://www.forum.bur...288#entry398288 Pod tym linkiem masz kto się wybiera i z skąd. Dziękuje
Klubowicze Piootr Opublikowano 2 Kwietnia 2015 Klubowicze Opublikowano 2 Kwietnia 2015 Sorry za OT, ale temat - wymieniony w linku, dotyczy tylko regionu zachodniopomorskiego. Ja się wybieram z Warszawy, ale 12 kwietnia biegnę 8 Poznań Półmaraton. Jak skończę i się ogarnę i będę miał na to jeszcze siłę to się wybiorę. Pewnie około godz. 13-14 nie wcześniej. Idzie ktoś w tych godzinach ?
kropkacompl Opublikowano 3 Kwietnia 2015 Autor Opublikowano 3 Kwietnia 2015 Zainteresowanie tą imprezą jak widać praktycznie zerowe. Odpuszczam sobie co będę tak sam snuł się po pustej hali.
kowalik Opublikowano 4 Kwietnia 2015 Opublikowano 4 Kwietnia 2015 Ja jak pogoda dopisze to na 2oo się wybiorę.
marek_m Opublikowano 9 Kwietnia 2015 Opublikowano 9 Kwietnia 2015 Dzisiaj dostałem mail'a od Yamahy: SPOTKAJMY SIĘ NA MOTORSHOW POZNAŃ Tegoroczna edycja targów Motorshow Poznań, która zaczyna się już dziś, będzie wyjątkowa! Yamaha Motor Polska oficjalnie włącza się w poznańskie targi, wystawiając nie jedno, ale aż dwa stoiska. Jedno z nich jest dedykowane miłośnikom jednośladów, a drugie skierowane do kierowców samochodowych posiadających wyłącznie prawo jazdy kategorii B. Więcej informacji na stronie Yamahy Wygląda na to, że Yamaha ma zamiar się do tych targów przyłożyć.
LWfilip Opublikowano 13 Kwietnia 2015 Opublikowano 13 Kwietnia 2015 Pozwoliłem sobie odwiedzić Poznań. Dla mnie, przepyszna impreza. Przymierzyłem się do wielu motocykli (nie mam na co dzień takiej okazji).
stator Opublikowano 13 Kwietnia 2015 Opublikowano 13 Kwietnia 2015 No to napiszcie, co straciłem nie jadąc tam, tylko gdzie indziej...
LWfilip Opublikowano 13 Kwietnia 2015 Opublikowano 13 Kwietnia 2015 Trudno tak napisać bo nie wiem czego oczekujesz po takiej imprezie?? A na kwieciste opisy silić się nie będę. Ja miałem okazję, pierwszy raz, być na takiej (motoryzacyjnej) wystawie. Widziałem sporo na żywo bo gazeta i internet to nie oddaje tego. Możliwość przymiarki do Aprili, Victory czy Hondy to jest coś. O samochodach nie wspomnę bo mnie to nie jara. Myślę, że trzeba, choć raz w roku, na czymś takim być. Temat "skuterowy" już za mną, wiec szukałem czegoś dla siebie. Były nowe Hondy i skorzystałem z okazji. Teraz szukam możliwości na jazdę. Może kiedyś. Ślicznie to wyglądało i może kiedyś coś takiego zakupię. Ogólnie, było tego sporo. Mnie się podobało.
QRT Opublikowano 13 Kwietnia 2015 Opublikowano 13 Kwietnia 2015 Potwierdzam impreza była przednia. Jak dla mnie najlepiej BMW się zaprezentowało Tapnięte z TabPro
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się